Plafonds Sierlijsten Verlichting Uitnodiging Plafondshow PLflMECO' Vrijdag 2 november 14:00 -18:00 Zaterdag 3 november 10:00 -16:00 GEMEENTE INFORMATIE VAfT DE GEMEENTE VEERE Plameco Plafonds Van Gilst v.o.f., Columbusweg 3, 4462 HA GOES Bezoek onze showroom of bel: 0113 - 27 00 00 www.plameco.nl Schone montage Zonder hakken en breken De meubels kunnen blijven staan - Voor elke interieurstijl - Verlichting naar wens - Uit één geheel op maat Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 31 oktober 2012 De Faam pagina 12 AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Koudekerke - Vebenabos 30, het bouwen van een vakantiewoning (24-10); Veere - Veerseweg 59, het slopen van een bijgebouw (22-10); Westkapelle - Koestraat 17, het plaatsen van een dakkapel (19-10); - Markt 73, het realiseren van een overdekt terras (18-10); Zoutelande - Sloestraat 42, het bouwen van een speeltoestel (18-10); De aanvragen kunnen uit meer dere activiteiten bestaan. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. Wilt u één of meerdere dossiers inzien op het gemeentehuis, wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 447 of per e-mail gemeente@veere.nl. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - Burgemeester Geuzestraat 2, het bouwen van een zomerwoning (23-10); Koudekerke - Vebenabos 67, het vergroten van de vakantiewoning (24-10); mm m Serooskerke - Vrouwenpolderseweg 55A, het bouwen van een entree, toilet groep en een zaal (24-10); - Wilgenhoekweg, het plaatsen van drie vlaggenmasten en het plaatsen van reclame op de pan den (19-10); Veere - Kreekweg 9, het plaatsen van een kunstwerk (23-10); - Markt 8, het verbouwen van de serre (19-10); Vrouwenpolder - Koningin Emmaweg 1, het bou wen van een schuur (23-10); Zoutelande - Molenweg 45, het uitbreiden van het toiletgebouw (24-10); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, be roep en voorlopige voorziening). De vergunning en de bijbeho rende stukken kunnen tijdens deze periode worden ingezien. GEWIJZIGDE VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN KOM KOUDEKERKE De gemeenteraad heeft op 13 sep tember 2012 het ontwerp bestem mingsplan Kom Koudekerke gewijzigd vastgesteld. Daarbij heeft de gemeenteraad geen ex ploitatieplan vastgesteld. Dit be stemmingsplan actualiseert de juridisch-planologische regeling voor de bebouwde kom van Kou dekerke. Ten opzichte van het ont werp is het bestemmingsplan op de volgende onderdelen gewijzigd: Plankaart Ter plaatse van het perceel Bad huisstraat 6 te Koudekerke (van Supermarkt Vader) is het gebied met de aanduidingsbevoegdheid 'wro-zone - wijzigingsgebied 1 verkleind tot op de eigendoms- grenzen van de supermarkt. Regels Artikel 24.2.1 Uitbreiding Super markt Badhuisstraat 6 is gewij zigd: Burgemeester en wethouders kunnen ter plaatse van de gron den met de gebiedsaanduiding 'wro-zone-wijzigingsgebied-1het plan wijzigen om daarmee ver groting van de supermarkt moge lijk te maken, met inachtneming van de volgende regels: a) de aanduiding 'erf' mag geheel of gedeeltelijk worden gewij zigd in de aanduiding bouw vlak; b) gronden zonder aanduiding mogen geheel of gedeeltelijk worden gewijzigd in de aan duiding bouwvlak; c) in de nieuwe situatie is sprake van een samenhangend straat- en bebouwingsbeeld, indien gebouwen aan de Badhuis straat in de voorgevellijn van de aangrenzende gebouwen worden gebouwd; d) ter plaatse van de aangren zende woningen is een goed woon- en leefklimaat gewaar borgd; e) de goothoogte van gebouwen bedraagt ten hoogste 4 m; f) de bouwhoogte van gebouwen bedraagt ten hoogste 5 meter meer dan de maximaal toelaat bare goothoogte; g) wijziging leidt niet tot een na delige beïnvloeding van de nor male afwikkeling van het verkeer dan wel tot een on evenredige parkeerdruk op de openbare ruimte; h) de gebruiksmogelijkheden van de aangrenzende gronden en bouwwerken worden niet on evenredig aangetast. Het gewijzigd vastgestelde be stemmingsplan en het besluit van de gemeenteraad liggen van 1 november t/m 13 december 2012 ter inzage. Het digitale gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan is vanaf 1 november 2012 beschik baar gesteld op www.ruimtelijke- plannen.nl onder plannummer NL.IMRO.0717.0029BPKdKAp-VG01 en is ook in te zien op de ge meentelijke website www.veere.nl onder 'Loket - visie en beleid - bestemmingsplannen - Kom Koudekerke (vastgesteld). Van 2 november t/m 13 december 2012 kunnen belanghebbenden, die tijdig een zienswijze hebben ingediend bij de gemeenteraad, een beroepschrift indienen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Ook kunnen belanghebbenden beroep instellen tegen de gewijzigd vast gestelde onderdelen. Het vastge stelde bestemmingsplan treedt in werking op 14 december 2012, tenzij bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend en daarop is beslist. ONTWERP WELZIJNS- PROGRAMMA 2013 Subsidieaanvragen voor 2013 bundelen wij in het Ontwerp-Wel- zijnsprogrmma 2013. U kunt het ontwerp raadplegen via onze website www.veere.nl - Loket - Visie Beleid - Beleidsnota's. Dit ontwerp en het 'subsidieplafond' stelde het college op 23 oktober 2012 vast. De gemeenteraad stelt op 8 november 2012 het subsidie- plafond definitief vast bij de be grotingsbehandeling. Het ontwerp Welzijnsprogramma 2013 ligt van 24 oktober tot 21 november 2012 ter inzage. In deze periode kunt u uw ziens wijze schriftelijk indienen bij het college of mondeling via het tele foonnummer van de Centrale Pu- blieksbalie (0118) 555 447. Deze zienswijzen betrekken wij in het voorstel tot vaststelling van hetWelzijns-programma 2013 op 4 december 2012. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN BIJ GEMEENTE Heeft u een voorwerp gevonden of verloren in de gemeente Veere, dan kunt u dat tegenwoordig bij de gemeente melden en niet meer bij de politie. Dit kan 24 uur per dag via de site www.verlorenofge- vonden.nl. Ook kunt u tijdens kan tooruren bellen naar (0118) 555 447 of naar de balie komen in het gemeentehuis in Domburg. Voor fietsen of een andere grote voorwerpen kunt u terecht bij Orionis Walcheren: 0650850163 of verlorenofgevonden@ orioniswalcheren.nl. Zij zijn op werkdagen bereikbaar van 08:00 uur tot 16.30 uur. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale pu- blieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openings tijden van de balie zijn van maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen bezwaarschrift worden inge diend. Tegen een groot aantal be sluiten kan alleen door belanghebbenden een bezwaar schrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, onder tekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de ver- zenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende be vatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college, de burgemeester of de gemeen teraad, Postbus 1000,4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voor lopige voorziening gevraagd wor den bij de Voorzieningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 31 oktober 2012 Burgemeester en wethouders van Veere U krijgt een volkomen vlak en blijvend strak plafond door het spannen van een sterke, elastische kunststof. Het spannen gebeurt met behulp van klemprofielen, onder uw huidige plafond - dat dus gewoon kan blijven hangen. U heeft een nieuw plafond in slechts één dag! V>v' Plafonds van Plameco zijn oerdegelijk en toch licht van gewicht. Dit is te danken aan het materiaal: een hoogwaardige kunststof, die volgens een beproefd procédé wordt vervaardigd. Het materiaal biedt optimale afweer tegen zowel droogte als vocht, warmte en kou. Het onderhoud blijft tot een minimum beperkt. Uiteraard voldoen Plameco Plafonds aan alle vereiste normen en eisen. PLAFONDS

de Faam | 2012 | | pagina 12