bruncj www.hetvlissingenhartje.nl Wilt u ook kans maken op deze prijzen? Kom winkelen in Vlissingen en wie weet wordt u op de foto gezet! Onderstaande bedrijven schenken deze man een cadeau: IIÉÉÉÉ Soundcloud DJ set in te sturen. Een driekoppige jury, bestaande uit DJ GolDiva, DJ Kauffman en DJ Steef, zal alle ingezonden setjes beluisteren en de zes beste selecteren voor de Grande Finale in de Piek. Deze is op 27 oktober van 21.00 tot 1.00 uur. Naast de le, 2e en 3e prijs zal er een troost prijs worden uitgereikt aan alle deelnemers. Meer informatie via djcontest@cultuurwerf.nl. Skyfall Nachtpremière Bij CineCity in Vlissingen gaat in de nacht van dinsdag 30 op woensdag 31 oktober de nieuwste James Bond, Skyfall in première. Dit op het sym bolische tijdstip: 0.07 uur. Daniel Craig is Ian Fle ming's James Bond 007 in Skyfall, het 23ste avon tuur in de langstlopende franchise aller tijden. Kaarten reserveren kan via de website. www.cinecity.nl Klezmerconcert Naar een Klezmerconcert van Aggenebbisj kan op zondag 4 november in het Arsenaal theater in Vlis singen. Klezmer werd oorspronkelijk door de Jid disch sprekende Joden in Midden- en Oost- Europa gespeeld. Klezmermuziek is naast de mu ziek uit de Balkan, Rusland, Oekraïne ook sterk beïnvloed door Arabische en zigeunermuziek. Het is van 15.00 tot 17.30 uur. Kaarten kosten 12,50 euro. Het volledige programma is te zien op de website: walstraat 101 vlissingen www.bruna.nl Er gaat een nieuwe wereld voor u open tijdens onze Hotel Brasserie DE BELGISCHE L00DSENS0CIËTEIT ^'"koopzondag1. altijd octuaall Tele Masters Sneldrukkerij.com Slagerij Gillissen Foto Verschoore Vis a my Knuyt mannenmode Begijn Bedrijfsmakelaardij Autobedrijf Murre Laroes loodgieters en installateurs De Kaashoek BHV training Zeeland Stichting Medical First Bagels Beans Bakkerij het stoepje Danny van Schaik vishandel De Notendop Indische kraam Fruit Expresse Globe Reisburo Pelikaan Reizen Dobey dierenspeciaalzaak Sheshoes Bruna Het Huis Hardy Kaashandel Huijser De Visser Fruit Etos Augustijn Markies verlichting Restaurant "De Vissershaven" Kapsalon Hem err Haar Vereniging Winkelcentrum Vlissingen Ferry's lunchroom/brasserie Da Silvano Bakery Eetcafe Suus Boulevard de Ruyter 4 Vlissingen 0118 41 36 08 Locatie:

de Faam | 2012 | | pagina 23