Student als pc-hulp Y T S INTERIEURADVISEURS Modeshow 'oude' kleding Exposities Walcheren Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 24 oktober 2012 De Faam pagina 21 Middelburg Talent houdt vrijdag 26 ok tober in samenwerking met Koffiehuis De Ontmoeting een modepresentatie in de Ontmoetingskerk aan de Nieuwstraat 11 in Middel burg. Het is deze week vier jaar ge leden dat Talent haar deuren opende. Om dat te vieren is er in de hal van de Ont moetingskerk een modepre sentatie van tweedehandse kleding. Talent wil laten zien hoe je met weinig geld toch leuke kleding kunt kopen. De presentatie is van 10.00 tot 11.00 uur, de deuren gaan open om 9.30 uur en iedereen is welkom. De toe gang is gratis. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door Joan Provoost (zang) en Natha lie Vane (piano). Na afloop kunnen bezoekers de kleding kopen in één van de zalen. De volledige opbrengst van de verkoop gaat naar het nieuwe project van Talent: het helpen financieren van een nieuw te bouwen zie kenhuis in Togo, waar de Zeeuwse Ellen de Pagter werkzaam is. In Koffiehuis De Ontmoe ting kunnen belangstel lenden elke vrijdagmorgen terecht voor een kopje koffie en een gezellig moment met mensen uit de omgeving van de Ontmoetingskerk. Meer informatie via: www.vrouweninzeeland- helpen.nl Sharon Notebaart Galerie De Osseberg In Boerderijgalerie De Os seberg in Grijpskerke is vanaf zaterdag 3 november de expositie 'China Interna tionaal' te bezichtigen met circa zestien internationale exposanten waaronder Els van Baarle en Rita Trefois. De opening is op 3 novem ber om 14.30 uur en de ex positie is vanaf dan nog te zien tot en met zaterdag 15 december. Ter Reede Suus Vos toont tot en met eind november voor het eerst haar keramische schelpvormen in het atrium van Woonzorgcentrum Ter Reede in Vlissingen. Suus woont al haar hele le ven in Zeeland waardoor ze een klik heeft met zand, zee, strand en schelpen. Haar wandelingen op strand geven inspiratie voor haar werken. Strandhotel Bos en Duin Cocky Wattel exposeert tot en met 2 januari haar schil derijen in Strandhotel Bos en Duin in Oostkapelle. De expositie is voornamelijk geïnspireerd op de natuur, maar bevat ook schilderijen van Walcherse klederdracht met een knipoog. Simnia Neeltje Flipse-Roelse, De- nis Galloway en Johannes Gramm exposeren tot 4 ja nuari met foto's in Simnia in Domburg. De expositie is dagelijks te bezoeken tussen 9.30 en 17.30 uur. Fort Rammekens Fotograaf Leon van der Flier presenteert zondag 28 oktober in samenwerking met Staats bosbeheer en het Muzeeum Vlissingen zijn fotoproject: 'Zij van Daarbeneden' in de bos sen rondom Fort Rammekens bij Ritthem. Op zestien levens grote doeken her en der in het bos zijn beelden te zien van een bijzonder volkje, Zij van Daar beneden. Gevangen in het licht van de maan, in een flits vast gelegd, een volk, dat onder de grond leeft. De bijzonder sfeer- rijke foto's kunnen op eigen gelegenheid bekeken worden of door middel van één van de rondleidingen om 13.00 uur en/ of 18.00 uur. De Willem3 Het is de laatste week dat de exposities van Stefan Thelen, Tjeerd Vrielink, Auke van der Heide en Bob Pingen te zien zijn in DéWillem3 in Vlissingen. Super A (Stefan Thelen) is een multidisciplinair kunstenaar die samen met een fotograaf ver schillende wereldsteden heeft bezocht om een balans op te maken van alles dat aanleiding geeft tot discussie. Tjeerd Vrie link ziet het als taak van kun stenaars om manieren te vinden die de begrenzingen van taal doorbreken en ruimte bieden aan het oorspronkelijke. Auke van der Heide toont een serie grote gewassen inktteke- ningen en Bob Pingen creëert een stoelendans voor schilde rijen, foto's en flatscreenpro- jectie. Alle vier de kunstenaars zijn nog tot en met 28 oktober te bewonderen. Het studentenuitzendbureau TWZ helpt nu als computerstudent met het oplossen van proble men. FOTO; P.R. TWZ (The Work Zone), het studentenuitzendbureau en dochteronderneming van de HZ, is gestart met het initiatief van de computerstu dent. Studenten gebruiken hun kennis om computer problemen op te lossen. Redactie Vlissingen Het gaat daarbij om onder meer het opmaken van social media profielen, het up-to-date hou den van een website en het in stalleren van nieuwe software. De studenten kunnen bij zo wel bedrijven als particulieren ingezet worden. "Ik leer om te gaan met klanten en spijker mijn computerkennis bij", aldus computerstudent Martijn. Bijbaan Eerstejaars student Martijn volgt de opleiding hbo-ICT bij de Academie voor Technologie Innovatie van de HZ en is computerstudent bij TWZ. Dë bijbaan sluit perfect aan bij zijn kennis en interesses. Martijn vindt het leuk om problemen op te lossen bij mensen die er zelf te weinig kennis van hebben. "Vaak zijn de mensen die ik help erg blij. Ik leer ook elke keer weer bij, zowel over com puters als over de omgang met klanten." Klant Vooraf krijgt Martijn te horen wat het probleem is dat hij moet oplossen. "Voordat ik naar de klant ga, zoek ik naar een op lossing voor het probleem. Zo kom ik goed voorbereid bij een klant aan." Het inhuren van een computer student van de HZ is een goed kope oplossing voor bedrijven. En studenten verdienen een zakcentje en doen werkervaring op, stelt Lindy Mol, medewer ker TWZ. Adres: Woonboulevard Poortvliet, Paasdijkwea 33, Poortvliet telefoon 0166 - 61 95 00, info@weytsinterieur.nl Openingstijden: Dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 17.30 uur Vrijdag van 10.00 tot 21.00 uur (koopavond) Zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur Meer dan 10.000m2 showroom!

de Faam | 2012 | | pagina 21