OPEN DAG Nieuwe trekker Voedselbank Info dementie Parkinson Taxatieweek van Aziatica Miniconcert klarinettisten Aquariumclub houdt open dag Hotelschool viert 25 jarig jubileum Lezing over de buitenplaatsen Basis kluscursus bij universiteit Neem op zaterdag 27 oktober een kijkje in het Medisch Wellness Centrum Zeeland! Tijd: 10.00 -16.00 uur Locatie: Stadspoort Goes Piet Heinstraat 41-43 4461 GL Goes Open dag activiteiten: Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 17 oktober 2012 De Faam pagina 6 Middelburgs Nieuws Middelburg De Voedselbank Walcheren beheert en exploiteert een trek ker met koelwagenoplegger. De huidige trekker is aan ver vanging toe. Dankzij financiële steun van havenbedrijf Zeeland Seaports, DOW Terneuzen en Oranje Fonds kan een nieuwe trekker aangeschaft worden. De officiële overdracht is op vrijdag 26 oktober om 15.30 uur in het gebouw van de Walcherse voed selbank in Middelburg. Middelburg Het Ontmoetingscentrum van SVRZ in Palet houdt op vrijdag 19 oktober een informatiebij eenkomst. Het thema is Parkin son en dementie. Het begint om 15.00 uur in de kleine zaal van de Brede School Palet. Spreker is Ellen Kramer, Parkinsonver- pleegkundige in het ADRZ. Zij vertelt het publiek over diverse soorten dementie. Ze legt de nadruk die middag op de min der bekende soort: Lewy Body Dementie Middelburg Het Zeeuws Museum en het Zeeuws Veilinghuis houden van maandag 29 oktober t/m vrijdag 2 november een taxa tieweek voor Aziatica. Dit in het kader van de tentoonstel ling 'Eenmaal, andermaal: de porseleinschatten van Willem Bal'. Op de genoemde dagen kan tussen 13.00 en 16.00 uur kosteloos kunst en antiek uit Azië getaxeerd worden in het Zeeuws Museum. Het museum is bijzonder gein- teresseerd in mensen die Chi nees porselein hebben dat ooit van de Middelburgse antiquair Willem Bal is geweest. Het mu seum is gratis toegankelijk voor taxaties. Middelburg Het miniconcert van donderdag 18 oktober in de Koorkerk in Middelburg zal worden gegeven door de klarinettisten Jan Wil lem Busser en Mare Rootsaert met aan de piano Cobie Busser. Zij spelen muziek van onder anderen Johann Wenzel Kalli- woda, Ignaz Lachner en Johann Schobert. Het miniconcert is één van de activiteiten van het Lange Jan Project, een initiatief van de Raad van Kerken Middelburg. Het concert in de Koorkerk be gint om 15.00 uur, de toegang is'vrij. http:/Aangejanproject. wordpress.com Middelburg De Walcherse Aquariumvereni ging Barbus Conchonius houdt zaterdag 20 oktober een open dag in het clubgebouw aan de Herengracht 52 in Middelburg. Er zijn diverse aquaria te bekij ken en leden geven adviezen en tips. Ook is gratis het aquariumwater te testen op de hardheid en de zuurgraad. Het is van 10.00 tot 16.00 uur. Middelburg Hotelschool Middelburg viert op 9 november haar 25 jarige jubileum met een feestavond bij Hotel van der Valk Middelburg met (oud-) studenten, (oud- managementleden en (oud- docenten. De avond wordt muzikaal ondersteund door de band G@ntle. Oud-studenten kunnen zich aanmelden voor de feestavond via de Facebookpa- gina van Hotelschool Middel burg of via hotelschool25jaar@ scalda.nl. Het aanmelden kan tot 19 ok tober. De Middelbare Hotel school Middelburg is op 1 au gustus 1987, mede dankzij 26 sponsoren vanuit het bedrijfsle ven en de overheid, op de Mer- wedestraat onder het toenma lige Delta College gestart. De Middelbare Hotelschool Mid delburg is inmiddels onderdeel van Scalda College voor Hotel- management en Gastronomie. Middelburg Martin van den Broeke geeft op Woensdag 24 oktober een lezing over de Walcherse buitenplaat sen. Dit is op uitnodiging van de Heemkundige Kring Wal cheren. Centraal staan de opkomst en ontwikkeling van de buiten plaatsen van de zeventiende tot ongeveer het midden van de achttiende eeuw. Het is om 20.00 uur in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg. Entree is gratis. www.hkwalcheren.nl Middelburg De Volksuniversiteit houdt in Middelburg vanaf 29 oktober een kluscursus. In zes bijeen komsten leren cursisten de basisbeginselen over boren, elektriciteit (stekkers), hout- bewerken, schuren en verven. Ook is aandacht voor het veilig klussen. De geleerde vaardigheden komen tot uiting in het eind werkstuk, bijvoorbeeld een vo gelhuisje. Cursusplaats is een werkplaats van ROC Zeeland. Aanmelden via: volksuniver- siteitzeeland.nl Het Daniel Kwartet geeft vrijdag 19 oktober in de Zeeuwse Concertzaal in Middel burg een concert. Het ensemble is vanaf 20.00 uur te beluisteren. Zij spelen drie werken. FOTO: p.i MEDISCH WELLNESS CENTRUM ZEELAND Oogcorrecties, gelaatscorrecties, borst correcties, injectables en huidaandoeningen Professionele zorg in een persoonlijke omgeving Snel consult en behandeld Avondspreekuren Kaakchirugie, tandimplantaten, esthetische tandheelkunde en mondhygiëne Expertise en persoonlijke aandacht Innovatieve behandelingen 3D CT scan Avondspreekuren Acnetherapie, camouflagetherapie, littekentherapie en oedeemtherapie Lasertherapie voor couperose, huidverjonging en pigmentatie Voor de zieke of beschadigde huid Samenwerking huidtherapeute en plastisch chirurgen Rondleiding door medisch specialisten Toelicht tandimplantaten Toelichting borstprothesen Huidadvies door huidtherapeute Informatie over behandelingen en antwoord op al uw vragen Indigo (preventie zorg) Dialyse RP Care zorgvakanties KNAPP Skincarecenter City Spa MWCZ Piet Heinstraat 41 - 43 j 4461 GL Goes j 0113 - 23 76 20 I info@mwcz.nl j www.mwcz.nl iii( Zfcn

de Faam | 2012 | | pagina 6