hetfstvakanw; dé voetbal experience VEERE etbal www.voetbalexperience.nl GEMEENTE f WWW.facebook.com/VOetbalexperience Voetbal Experience - Zep Middelburg - 0118 415400 *Op vertoon van deze advertentie profiteer je van het actie-entreetarief van 10, p.p. in plaats van 17,50 p.p. Per advertentie maximaal 4 personen. Niet geldig in combinatie met andere acties en/of aanbiedingen en/of arrangementen. Geldig van zondag 14 oktober t/m zondag 28 oktober 2012. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 17 oktober 2012 De Faam pagina 12 AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - Vloedlijn 8, het plaatsen van een tuinhuisje (4-10); Grijpskerke - Hogelandseweg 2, het verbouwen van een schuur tot woning (5-10); Oostkapelle - Brouwerijstraat 7A, het bouwen van een woning (5-10); - Brouwerijstraat 7A, het plaatsen van twee tijdelijke woonunits (5-10); Vrouwenpolder - Koningin Emmaweg 3, het uitbrei den van de vakantiewoning (2-10); - Koningin Julianalaan 1, het plaatsen van een tuinhuisje (1-10); Zoutelande - Sint Janskerke 11het uitbreiden van de minicamping (24-9); De aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist Wilt u één of meerdere dossiers inzien op het gemeentehuis, wij leggen ze graag voor u klaar. Neemt u vooraf even contact met ons op via (0118) 555 447 of per e-mail gemeente@veere.nl. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - Brouwerijweg 26, het bouwen van een villa met garage (4-10); - Beatrixstraat, ter hoogte van Hoge- hilweg 5, het kappen van een abeel (12-10); Grijpskerke - Bakkersland, het verlengen van de plaatsingsduur van het tijdelijke in formatiecentrum (9-10); Oostkapelle - Domburgseweg 52D, het veranderen van twee uitwegen (12-10); - Duinweg 53, het vergroten van een woning (9-10); - Vroonweg 12A, het kappen van een esdoorn (28-9); Serooskerke - Gapingseweg (ter hoogte van Noord- weg 121A) bij het rioolgemaal, het kappen van 15 eiken (10-10); Vrouwenpolder - Dorpsdijk, naast de kerk, het kappen van twee kastanjebomen (11 -10); - Koningin Emmaweg 3, het uitbrei den van de vakantiewoning (10-10); Zoutelande - Timmermansstraat 40-50 en Nieuw- straat 42, het bouwen van zes gara ges (9-10); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De vergunning en de bij behorende stukken kunnen tijdens deze periode worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (uitgebreide voorbereidingsprocedure) Koudekerke Voor: bouwen van een tijdelijk leslokaal (11 -10); Locatie: Biggekerksestraat 2 Type: integraal De vergunning is ten opzichte van de ontwerpvergunning niet gewijzigd. De vergunning ligt van 12 oktober t/m 22 november 2012 ter inzage. Meliskerke Voor: het bouwen van een melkvee stal (11-10); Locatie: Molenweg 7 Type: integraal De vergunning is ten opzichte van de ontwerpvergunning niet gewijzigd. De vergunning ligt van 12 oktober t/m 22 november 2012 ter inzage. Zoutelande Voor: het oprichten van een recreatie woning (10-10); Locatie: Duinweg 139 Type: reguliere bouwvergunning met zienswijzentermijn De vergunning is ten opzichte van de ontwerpvergunning niet gewijzigd. De vergunning ligt van 11 oktober t/m 21 november 2012 ter inzage. Voor deze vergunningen geldt het volgende: Tijdens de genoemde termijn kan tegen de vergunning alleen beroep worden ingesteld door: - belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen de ont werpvergunning; - de adviseurs die gebruik hebben ge maakt van de mogelijkheid advies uit te brengen over de ontwerpver gunning; - belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben inge bracht tegen de ontwerpvergunning; - belanghebbenden die een zienswijze willen inbrengen tegen de wijzigin gen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij tijdens die termijn beroep is ingesteld en een verzoek om voorlopige voor ziening is gedaan. De vergunning wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het beroepsschrift moet worden ingediend bij de recht bank in Middelburg, postbus 5015, 4330 KA in Middelburg. Het verzoek om voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de Voorzieningen- rechter van de rechtbank in Middelburg, postbus 5015,4330 KA in Middelburg. BESLUIT VERGUNNINGVRIJ BOUWEN Wij hebben een aanvraag ontvangen voor onderstaand project Na het be oordelen van de aanvraag is gebleken dat het project zonder omgevingsver gunning mag worden uitgevoerd. Domburg - Branding 15, het plaatsen van een overkapping (4-10); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). Het besluit kan tijdens deze periode worden ingezien. OVEREENKOMST OVER GRONDEXPLOITATIE Op grond van het bepaalde in artikel 6.24 lid 3 van de Wet ruimtelijke orde ning, zijn wij op 2 oktober 2012 een overeenkomst aangegaan over grond exploitatie met de heer en mevrouw Midavaine te Middelburg. De over eenkomst heeft betrekking op het per ceel kadastraal bekend gemeente Veere (kaart Mariekerkesectie L, nummer 2092 gelegen aan Hoge landseweg 2a te Grijpskerke. De zake lijke beschrijving van de inhoud van deze overeenkomst ligt van 12 okto ber t/m 23 november 2012 ter inzage. KIJKDAG GEVONDEN FIETSEN Orionis Walcheren verzorgt voor de Walcherse gemeenten het beheer van verloren en gevonden fietsen en grote voorwerpen. Elke laatste zaterdag van de maand is er een fietskijkdag. De eer ste kijkdag is zaterdag 27 oktober van 10.00 tot 11.00 uur, op de locatie Poor- tersweg 27,4382 NC te Vlissingen. U kunt alleen komen kijken als u het volgende meebrengt - het bewijs van aangifte van vermissing; - de fietssleutel; - een geldig legitimatiebewijs. Gevonden fietsen die niet worden op gehaald en een dagwaarde hebben die lager is dan 450,- worden na drie maanden te koop aangeboden in de Kringloopwinkel van Orionis Wal cheren. Voor het melden van verloren of gevonden fietsen en grote voorwer pen kunt u contact opnemen met Orionis Walcheren via telefoonnum mer: 06-50850163 of via e-mail: verlorenofgevonden @orioniswalcheren.nl. COMMISSIE MAATSCHAPPE LIJKE ONTWIKKELING Dinsdag 23 oktober om 19.30 uur in het gemeentehuis aan de Traverse 1 te Domburg. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden aan de commissiegriffier Astrid de Groot (0118) 555411 of griffie@veere.nl - ADRZ - de voorzitter van de Raad van Bestuur, de heer H.A. Van Eek, presenteert de laatste stand van zaken van het ziekenhuis. COMMISSIES VERVALLEN De commissies RO en FBA van maan dag 22 en woensdag 24 oktober ver vallen omdat er geen agendapunten zijn. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donder dag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen be zwaarschrift worden ingediend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door belanghebbenden een bezwaar schrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de burgemeester of de gemeenteraad, Postbus 1000,4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het in dienen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening gevraagd worden bij deVoorzieningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 17 oktober 2012 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2012 | | pagina 12