Stichting Evenementen Middelburg Gedurende de hele dag, live muzieh in de stijlen van de jaren '40-'50 met de Jgt. Wilson's Army Show, aangevuld door de muzieh van "bigband" Humoreshe. Ooh de jubilerende MG-B hrijgt extra aandacht met een speciale presentatie. Zo'n 100 auto's getoond aan het publieh Bach koor BWV zingt Brahms Jeugdcentrum heet De Branding Voorstelling over 'Familie' Filosofisch café: Crisis en Kunst Zzeeuwss bij Eiggenwijzz Kunstroute met sieraden Anne Effectief communiceren Nehalennia maakt zombiefilm SGT. WILSON'S ARMY SIIOW Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 3 oktober 2012 De Faam pagina 6 Middelburgs Nieuws Middelburg In de Nieuwe Kerk in Middel burg is zondag 7 oktober een bijzondere cantatedienst, om dat het Bachkoor BWV ditmaal Ein Deutsches Requiem van Jo hannes Brahms zingt. Ook bij zonder omdat begeleiding niet van een groot orkest is maar van slechts één piano a quatre mains. Deze vier handen zijn van de pianisten Karin de Boef en Marcela Simons. De sopraan Britt Truyts en de bariton Mat thew Zadow zingen de prachti ge soli. Deze zogenaamde Lon- dense versie van het Requiem van Brahms wordt gedirigeerd door de Belgische dirigent Bart van Reyn. De dienst begint om 16.30 uur, entree is gratis. Middelburg In de Stromenwijk staat een nieuw jeugdcentrum. Zaterdag 22 september is de naam daar van bekendgemaakt door de jury. Uit circa tien inzendingen is de naam Jeugdcentrum De Branding gekozen. A. Moneel was de bedenker van de win nende inzending. Hij motiveer de zijn keuze met een bruisend centrum, altijd in beweging, het zand en het water ontmoeten el kaar net zoals de Stromenwijk en 't Zand, voor alle leeftijden. Hij won een waardebon van 50 euro die hij direct beschikbaar- stelde aan de Kankerbestrij ding. Middelburg De nieuwe voorstelling Familie van Maria Goos van de Ver eniging Middelburgs Theater gaat zaterdag 13 oktober in première in het Minitheater in Middelburg. De regie van deze tragikomedie, die gaat over het verlangen naar liefde en gebor genheid, is in handen van Dini den Butter. De rollen worden vertolkt door Carla Roghair, Kees Bayens, Jeanine Sinke, Pim Lokerse, Krijn Schuil en Marjan de Bel. In totaal wordt de voorstelling 13 keer gespeeld. Entree is 10,50 euro. Kaarten zijn te koop via de website. Middelburg Kan kunst iets betekenen in een tijd van crisis? Dit staat centraal tijdens het filosofisch café op zondag 7 oktober vanaf 13.00 uur in het CBK Middel burg aan de Balans 17 net zoals de schilders Bosch Erasmus. Vanaf 14.00 uur staat de kunst van Goya en Hegel ter discussie in de Koepoortstraat 6. Vanaf 15.00 uur Van Gogh Nietz sche bij Galerie T aan de Turf- kaai 25-27 en Kiefer Jaspers worden vanaf 16.00 uur bespro ken in de Revolution Gallery aan de Lange Noordstraat 43. Middelburg Linda Hemmes (fotograaf), Mirella Herwegh (visagist) en Michelle Bartlett (eigenaar Brasserie Eiggenwijzz) zijn drie ondernemers die de koppen bij elkaar hebben gestoken en naar eigen zeggen iets unieks hebben bedacht. Namelijk Zzeeuwss. Vrouwen kunnen er een heer lijke ochtend- of middagvul- lend programma volgen. Een visagieworkshop met een foto van het eindresultaat en een heerlijke Zeeuwse lunch. De dames willen nog niet alles verklappen, maar beloven dat het een belevenis wordt. 19 ok tober is een try out met een kor ting van 50 procent. Reserveren via: 0118-625670. Middelburg Bij Blauwe Hope in Middelburg zijn zondag 7 oktober tijdens de Kunstroute Middelburg siera den met edelsteenkralen te zien van Anne de Kam. De collectie is tussen 13.00 en 17.00 uur te bekijken. Gastexposant is Betsy de Jonge met Zee land kera miek. Middelburg De Volksuniversiteit begint op dinsdag 9 oktober met de cur sus Effectief communiceren en assertief optreden. Deze bestaat uit acht bijeenkomsten. Deelne mers leren basisvaardigheden die nodig zijn voor een heldere en vooral effectieve communi catie. De cursus zal er, naast theoretische kennis, vooral op gericht zijn om praktische vaar digheden te oefenen en aan te leren. De cursus wordt gegeven in het Pakhuis in Middelburg. Middelburg Nehalennia organiseert een groot filmproject waarin leer lingen en docenten de hoofd rol spelen. Op 4 en 5 oktober verandert iedereen van de lo catie Kruisweg in een zombie. Een kleine groep overlevenden tracht zich een weg naar buiten te vechten. Het eindresultaat gaat op 2 november in Cinecity in première en zal daarna op Youtube te zien zijn. Dit film project heeft als doelstelling om een smaakvolle en profes sionele film op hoog niveau af te leveren. Zo wordt er onder andere ge filmd met de beste apparatuur die de filmwereld te bieden heeft. In de Verenigde Staten is het zelfs een rage om met je high school een zombiefilm te maken. Tourplanners www.armyshow.nl +31-{0)546-861546 Music from ifie <fC 80 ties Glenn Miller Andrews Sisters Marilyn Monroe ïraiikie Laine J0SR|jHlnH| Doris Day Vera Lynn TEN AA'ID.DELBURCS IE !i A>j Z ES 0 1,1 vi rf l'I.IM yj^Epwpjlylli'fVVi 1 KLE©iB ©R IjiKAM pj

de Faam | 2012 | | pagina 6