Racoon spekt Stichting Jayden O Mannen slank vóór de feestdagen met Praktijk Patricia O'Halloran Schijvenaars en Aerts Advocaten Zwerfpoesje Calypso is dol op aaien en aandacht Open dag Huid en Laserkliniek Goud voor Scheepstuig ook voor: Strafrecht Arbeidsrecht Ondernemingsrecht Echtscheidingen Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 3 oktober 2012 De Faam pagina 5 Middelburg DermaTeam huid- en laser klinieken zet op vrijdag 12 oktober de deur open voor een informatiemiddag in de kliniek aan Park Veldzigt 67 in Middelburg. Tussen 15.00 en 17.00 uur kan iedereen vrijblijvend een huidthera peute raadplegen en ken nismaken met het werk van de kliniek. In de Huid- en Laserklinieken dermaTeam worden diverse huidthera- peutische en cosmetische behandelingen aangebo den, vaak ook als aanvulling op dermatologische behan delingen. De huidtherapeut behandelt huidproblemen, zoals acne, overbeharing, littekens, oedeem, wonden, pigmentvlekken, wratjes en vaatjes. Ook geeft de thera peut adviezen. Veere Shantykoor het Veerse Scheepstuig nam zaterdag voor de tweede keer deel aan het Shantyfestival in Wijk bij Duurstede. Zestien koren uit heel Nederland deden mee. Het koor uit Veere won de eerste prijs: de Gouden Zuidwester, nadat het vorig jaar al zilver had gewonnen. De vakjury prees de solozang en de koorzang met termen als concentratie, enthousias me en uitstraling. "Het koor zelf ziet deze prijs vooral als bekroning van dertien jaar hard werken van de dirigente Emilia Tabachnik. De Mythe in Goes is vrijdag rond 19.00 uur ai behoorlijk volgestroomd. Lions Club Kapelle-De Bevelanden heeft voor deze bijzondere benefiet avond niemand minder dan de Zeeuwse, of eigenlijk Goese, band Racoon weten te strik ken. Het belooft bij voorbaat al een geslaagde avond te worden; de sfeervolle foyer is vanavond het centrum van netwerkend Goes en omstreken geworden. Marina Meijers Goes Bij voorzitter van de fundrai- sing-commissie Frans de Bruij- ckere is inmiddels de spanning enigszins gezakt, het grootste deel van zijn taak zit erop en hij kan in ieder geval meer dan tevreden zijn over de voorbe reidingen. Het concert was in no time uitverkocht, niet in de laatste plaats door de hoofd sponsoren die hun relaties en werknemers trakteren op een bijzondere avond. Wanneer we plaats hebben genomen op de pluche stoelen in het uitver kocht theater is eerst het woord aan Ad Huige, president van de Lions Club. Wanneer hij alle gasten hartelijk welkom heet en in het bijzonder de jarige bur gemeester René Verhulst dankt voor zijn komst, zet het publiek spontaan 'Lang zal ze leven' in. Een goed begin van de avond. Tijdens de benefietavond voor Jayden in theater De Mythe speelde Racoon de sterren van de hemel. foto johan van der heijden Belangeloos Hierna is het moment gekomen waarop de opbrengst van het benefietconcert bekendgemaakt wordt en Stichting Jayden een cheque van maar liefst 12.500 euro in ontvangst mag nemen: de opbrengst van een fantasti sche avond in Goes bijeenge bracht door de verschillende sponsoren en niet te vergeten natuurlijk Racoon en theater De Mythe die belangeloos hun medewerking verlenen. Het concert kan nu beginnen, zanger Bart van der Weide trapt af met een paar rustige nummers en weet meteen de gevoelige snaar te raken. Wan neer hierna het nummer Free dom van het album Liverpool Rain ingezet wordt, komt de zaal goed los. Ook na de pauze blijft de stemming er inzitten en het publiek heeft de smaak nu goed te pakken. Uiteraard komt de mondharmonica voor bij en ook drummer Paul Buk- kens laat zien dat hij meer in strumenten kan bespelen dan louter het drumstel. Uit een bijzondere creatie van auto-on derdelen gepimpt met twee kop lampen laat hij een verrassend geluid horen. De toeschouwers zijn enthousiast en één van de genodigden geeft aan het the aterconcert meer te waarderen dan de grotere optredens van Racoon: "Veel intiemer, in het theater kun je gewoon meer van de muziek genieten dan bijvoorbeeld bij een groot con cert zoals Concert at Sea, echt een heel andere sfeer hier in De Mythe." Tara De Vriend Calypso is een heel lieve poes van drie jaar oud. Ze is als zwerfpoesje bij het dierenasiel binnengekomen. Ze wordt graag geaaid en is dol op alle aandacht die ze van iedereen krijgt. Verder kan ze goed bij wat grotere kinderen. Het is onbekend hoe Ca lypso op honden reageert. Met katten samen is geen probleem, want ze woont nu ook samen met andere kat ten in het asiel. Verder wil ze niet in een flat wonen en wil ze graag naar buiten kunnen in haar nieuwe huis. Gino Verder is asielhond Gino alle gulle gevers erg dankbaar, die zijn operatie mogelijk gemaakt hebben. Hij heeft namelijk een stevige opera tie aan zijn schouder achter de rug. Hij heeft loszittend kraakbeen in beide schouders. Dat is aangeboren. Het gaat nu weer goed met hem. Met vallen en opstaan geneest hij steeds een beetje meer. Gino's verzorg ster Els houdt een dagboekje bij over zijn genezingsproces. Dit is te vinden op de website. Interesse Interesse in Calypso? Kom dan eens kennismaken met haar. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje in het Dieren asiel Walcheren aan de Maan- weg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Het is ook mogelijk om kennis te maken met het asieldier buiten de ope ningstijden, maar uitsluitend op afspraak. Meer informatie is te vinden op de website van het Dierenasiel Walcheren. dierenasieliualcheren.nl Calypso is een lieve zwerfpoes van drie jaar die dol is op aandacht. Wie kan haar een gezellig nieuw mandje bieden? foto: tara de vriend B K&ocate/r &>ng uan Gratis inloopspreekuur maandag van 14.00 tot 16.00 uur Maandagavond op afspraak Paul Krugerstraat 34 Vlissingen Tel.: 0118 - 41 40 79 www.schijvenaarsenaerts.nl Advertorial Teun Brooymans uit Middelburg, begeleid door Patricia O'Halloran. Na 3 maanden trainen is hij 8 kilo afgevallen en heeft een vermindering van 10 cm van de buikomvang. foto: izaakverkeste Tekst: Ellen de Vriend Gediplomeerd afslank- en voedingsdeskundige Patricia O'Halloran heeft een unieke afslankmethode omdat zij als enige in Zeeland deze methode vakkundig be heerst en op de juiste ma nier beoefent. Gecombineerd met 30 jaar vakkennis en een kleinschalige en zeer persoonlijke begeleiding is Patricia een echte vakvrouw binnen de branche. Speciaal voor mannen die slank en strak de feestdagen in willen gaan, introduceert zij nu haar persoonlijk samenge stelde buikprogramma. Op dinsdag- en donderdagavon den organiseert Patricia spe ciale mannenavonden van 18.00 tot 21.00 uur. In 1982 behaalde Patricia in Londen haar diploma als Thermo Fysische Methode specialist. In 1984 introdu ceerde zij, samen met haar Zwitserse collega's, de TFMethode in Nederland. Het geheim van deze figuur- correctie en afslankmethode is volgens Patricia het totaal concept van bewegen, het uitgebalanceerde voedings advies en maatwerk. "Mannen die af willen vallen, krijgen eerst een analyse, waarbij ik met behulp van de Body Mass Index het ge zonde gewicht bepaal. Ook noteer ik de conditie, eetge woonten en op welke pro bleemzones zij willen afvallen. Met het persoon lijke bewegings- en voedings programma gaan we aan de slag. Doordat alle spiergroe pen liggend in de verwarmde cabine van 40 graden worden getraind is er geen sprake van overbelasting. De warmte in de cabines voorkomt spier pijn en versnelt het vetver- brandingsproces. Mannen vallen sneller af dan vrou wen. Via mijn persoonlijk samengestelde buikpro gramma kunnen zij in één maand minimaal vijf kilo af vallen." Patricia O'Halloran, gediplomeerd afslank en voedingsdeskundige, Grote Stemstraat 84, 4332 DT Middelburg. Telefoon: 0118-638777 umrw.patriciaohalloran. nl

de Faam | 2012 | | pagina 5