Witgoed kapot? Shelters Ceilings ■a I www.sheltersandceilings.nl DE SPECIALIST IN Hydrocracker langer uit bedrijf Jeugd-Deltaband 5e in Ahoy HZ verzorgt ondernemingsplan Ad 30 jaar lid Happy Fitness Nieuwe funrun en basiscursus Sam naar EK modelvliegen Internationale Zeeuwse vrouwen - OVERKAPPINGEN - CARPOORTS - LUIFELS - ROLLUIKEN - SCREENS - ZONNESCHERMEN - SPANPLAFONDS Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerlkzelfwel.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 3 oktober 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissings Nieuws Vlissingen Oost De Hydrocracker eenheid van Zeeland Refinery in Nieuwdorp werd 6 september uit bedrijf ge nomen voor de vervanging van katalysatormateriaal. De werk zaamheden, die twee weken in beslag zouden nemen, hebben vertraging opgelopen. Het ver wijderen van het oude kataly satormateriaal loopt niet zoals voorzien, waardoor inmiddels duidelijk is dat de werkzaam heden later klaar zullen zijn dan gepland. De Hydrocracker wordt naar verwachting begin oktober opgestart. Tijdens de opstart van onder andere de Hydrocracker wordt er enige tijd gefakkeld. Dit is onderdeel van de veiligheidsprocedure. Naast lichtoverlast kan dit voor de naaste omgeving soms ook geluidsoverlast met zich mee brengen. Meer informatie via de website. www.zeelandrefinery.nl Vlissingen Vóór aanvang van de voorstel lingen van de Nationale Taptoe in AHOY in Rotterdam heeft een aantal jeugdorkesten op getreden in het kader van de Nationale Taptoe Jeugd Show Manifestatie. Dit is een initia tief van de Stichting Nationale Taptoe met als doel jeugdorkes ten meer bij de Nationale Tap toe te betrekken. Dit jaar was de Jeugd-Deltaband één van de elf uitgenodigde orkesten. De Jeugd-Deltaband heeft 81.00 punten behaald en daarmee een vijfde plaats. Voor deze jeugd uit Vlissingen met een gemiddelde leeftijd van ongeveer 13 jaar een geweldig resultaat. Vlissingen Vanaf deze week organiseert de Academie voor Economie Management van HZ Univer sity of Applied Sciences Mas- terclasses voor havo-leerlingen. De scholieren leren in vier themabijeenkomsten alles over het opstellen van een Onderne mingsplan, waarmee ze een ver diepingsslag maken in het vak Management Organisatie. De HZ Masterclasses zijn in nauwe samenwerking tussen de HZ en vier vo-scholen uit Zeeland tot stand gekomen. Hieraan doen leerlingen van Nehalennia SSG in Middelburg, het Pontes- Goese Lyceum, Ostrea Lyceum en Calvijn College mee. Vlissingen Ad van de Woudenberg is in de bloemen gezet. Niet voor niets, Ad van de Woudenberg is flink in de bloemetjes gezet. Zij is waarschijnlijk re cordhouder in Nederland als het om de duur van haar fitnessabonnement gaat: 30 jaar geleden werd zij lid van de voorganger van Happy Fitness in Vlissingen. want zij is waarschijnlijk record houder in Nederland als het om de duur van haar fitnessabon nement gaat. 30 jaar geleden toen Happy Fitness (toen nog Randori Jigo Sport) de deuren opende in Vlissingen, was Ad de eerste vrouw die zich inschreef. De nu 78 jarige Ad is van plan om dit te blijven doen totdat het niet meer kan. Dat bete kend volgens de eigenaren van Happy Fitness (Andrea, Diana en Peter) dat zij over vijf jaar weer een feestje hebben. Peter zei in zijn kleine toespraak dat hij, Diana en Andrea trots kun nen zijn met het feit dat Happy Fitness over de 30 leden heeft die al meer dan 25 jaar lid zijn. Vlissingen LoopSchool Zeeland Gezond begint vanaf vandaag (3 okto- er drinken en fruit. Inschrijven kan via contact@remyvasseur- coaching.nl. Deelname is 35,00 euro.Verder begint op donder dag 11 oktober om 19.30 uur de basiscursus looptraining. De wat gevorderde hardloper kan direct instromen in de vaste looptrainingen van de loopschool. "0 www.zeelandgezond.nl ber) weer met een nieuwe fun run. Het is zes weken lang van 16.00 tot 17.00 uur voor kin deren van vijf tot veertien jaar. Verzamelen bij de gymzaal van basisschool Louise de Coligny. Deelnemers trainen in het park bij de sauna in Vlissingen, door het bos, en soms op het strand. Bij slecht weer, gebruiken ze de gymzaal, dus de les gaat altijd door. De training wordt aange past op het niveau van de kinde ren. Aan het einde van de les is Oost-Souburg Sam de Bliek uit Oost-Souburg is voor de tweede keer Neder lands kampioen modelzweef- vliegen (F3J) bij de junioren ge worden. In de laatste wedstrijd van het seizoen in Epe heeft hij in het totaal klassement genoeg punten behaald om Neder lands kampioen bij de junioren te worden Hiermee plaatst hij zich voor het Europese Kam pioenschap in Turkije in 2013. Sam is lid van modelvliegclub Delta dat een eigen veld heeft in 's Heer-arendskerke. Vlissingen LocalBoard begint met de club: De Internationale vrouwen van Zeeland. De eerste bijeenkomst is op woensdag 17 oktober van 19.00 tot 21.00 uur aan de Rid derspoorlaan 2 in Vlissingen. Het doel is om elkaar te leren kennen en wijzer te worden van elkaar. De bijeenkomsten varië ren van met elkaar praten over een interessant thema, tot het verzorgen van hapjes tijdens een culturele bijeenkomst.De groep komt eens per maand samen. Gildeweg 1.7 f, 4383NH Vlissingen Telefoon 0118-411234 Fax 0118-410855 info@sheltersandceilings. nt OPENINGSTIJDEN: MA-VR 9:00 - 17:30 - ZA 10.00 - 15.00 UUR 'vraag naar de voorwaarden. Wasmachine, vaatwasser of droger Wij bieden ménsen met een autisme spectrum stoornis of een psychische beperking de kans om zelfstandig te gaan wonen of te blijven wonen, want dat is niet altijd eenvoudig. Een huis kun je huren, een thuis moetje zelf creëren. WeerWonen helpt, adviseert en denkt mee, over alle zaken die bij zelfstandig wonen komen kijken. 0113 220778 0118 639399 weerwonen@weerwerk-zeeland.nl www.weerwerk-zeeland.nl

de Faam | 2012 | | pagina 4