seuwse Dag id en Energie "deerne", een pieK voor... Sneller herstellen bij spierpijn en stijfheid ül VERHUIZEN MET ZORG! 60 baby's vieren feest 0118 61 26 69 ESTABLISHED 1954 Nieuwe Collectie Winterjacks Doe uw voordeel Een bezorgklacht kunt u telefonisch melden Vrijkaarten voor Nearly Neil Voorlichting over PCOB Gezellige creadoe-kijkdag 50 voor 50 bij Cafetaria Lammers w Moens Nieuwe natuurlijke oplossing bij spierpijn en stijfheid Mttel TE KOOP GEVRAAGD: GOUD monDML mouERs outdoor fashion action Achter de Houttuinen 34 Middelburg www.bd-store.nl woensdag 3 oktober 2012 De Faam pagina 3 De Faam hoort natuurlijk bij u in de brievenbus te vallen. Mocht dat niet gebeuren, meld dan uw klacht via: 0900-42457265 dan ondernemen wij direct actie! www.de-faam.nl @Gem-Vlissingen De Faam Gemeente Vlissingen: Tas kwijt? Meld het op verlorenofgevonden. nl. Per 1 okt zijn verloren en ge vonden voorwerpen de taak van de gemeente. #vlissingen FOTO: MARIANNE DE WIT me oplossingen voorgeschoteld. Techniekstudenten geven pre sentaties (pitches) van innova tieve ideeën die beoordeeld wor den door een vakkundige jury. In het Energiecafé kan het pu bliek meepraten met twee des kundigen uit het bedrijfsleven. Zij zullen in gesprek gaan over getijde-energie en windenergie voor de Zeeuwse kust onder leiding van Eddy De Seranno, beleidsadviseur bij het college van Bestuur van HZ University of Applied Sciences. Aanmelden via: secretariaat- post@scoopzld.nl. Activiteiten Op woensdag 10 okto ber (10-10) zijn in heel Nederland duizenden duurzame activiteiten. Veel tnensen hebben een goed idee dat bij kan dragen aan een duurzame samenle ving. Vaak blijft het bij een idee, terwijl ande re mensen, bedrijven of de overheid juist graag zouden meewer ken aan het realiseren van het idee. De babyreünie van ZwangerTotaal op zaterdag 29 septem ber bracht veel baby's bij elkaar. Zestig pasgeborenen kwa men met hun moeder naar BabyTotaal. Mariëlla Oosthoek en Janine Davidse organiseerden de reünie voor iedereen die het afgelopen halfjaar de cursus had gevolgd. Meer in formatie via: www.zwangertotaal.nl FOTO: SUZAN THIRY Domburg De winnaars van één vrij kaart voor Nearly Neil (Diamond) in De Parel in Domburg op zaterdag 13 ok tober zijn: Hans Weiden uit Domburg; Karen Consen uit Arnemuiden; Adrienne Borger uit Vlissingen; Rini Minheere uit Oost-Souburg; C. Boogaard uit Baarland en gerda van Wingerden in Middelburg. Zij hebben bericht ontvangen over hun prijs. Serooskerke De Commissie Welzijn Se rooskerke houdt in samen werking met de PCOB een voorlichtingsmiddag voor 55 plussers uit de kernen van de gemeente Veere op dinsdag 9 oktober. De bijeenkomst is in De Zandput en begint om 14.00 uur. Gastspreker is diëtiste Elma de Visser met als thema 'Diabetes voorko men door bewegen en ge zonde voeding?' De entree is gratis. Grijpskerke In het dorpshuis Nimmerdor in Grijpskerke is op zaterdag 6 oktober een gezellige crea doe-kijkdag. Er zijn inloop workshops, waar men tegen betaling aan kan deelnemen. Bezoekers kunnen tasjes van papier maken, sieraden en clicks voor een clickarm band. Ook zijn er diverse demonstraties. Het is van 10.00-16^00 uur. In de Win kel van Ikkus kunnen bezoe kers pluchen apen kopen, de opbrengst gaat naar de stich ting NCFS (taaislijmziekte) Ook zijn er diverse spelletjes. Entree is gratis. Middelburg Patrick Lammers van het ge lijknamige Middelburgse ca fetaria wil zich inzetten voor de stichting Energy4All. Deze zet zich volledig in om op zoek te gaan naar een me dicijn voor energiestofwisse lingsziekten. Er worden elke week ongeveer 1 a 2 kinde ren geboren met deze chro nische ziekte en de regering geeft geen financiële steun omdat er te weinig kinderen zijn die deze ziekte hebben. Patrick wil aan iedere klant 50 cent vragen om zo een steentje bij te dragen aan de stichting. "De ondernemers vullen dit dan met 50 cent aan." De week van 50 voor 50 start in de herfstvakantie (13 t/m 21 oktober in mid den en zuid Nederland en voor het noorden 20 t/m 28 oktober). STOFFERING Inbetweens: vele rollen voorradig, div. dessins, SOO^cm hoog, normaal NÜ gemaakt 39,95 p/mtr. Tapijt: rolaanbieding, 400 cm breed, I.beige, frisépool, normaal 179,- NU 99,- gelegd PVC-stroken: onze specialiteit, vele merken leverbaar. Informeer naar onze verrassend lage prijzen! Boxspringset: incl. hoofdbord en topper, in vele maten en kleuren Prijsvoorbeeld: 140x200 NÜ 950,- www.moensstoffering.nl Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij Beginnerscursus intuïtieve ontwikkeling Start woensdagavond 24 oktober. Coachen voor kinderen en volwassenen One brain, Aurareading, Healing, Aura-Soma Cursussen en workshops Consult volgens afspraak Janneke de Nooijer-Wisse Zuidstraat lila te Westkapelle. Tel. 0118-572116 Mobiel: 06-51960811 www.dezimne.nl ADVERTORIAL Pijnlijke spieren en stijfheid zijn veelvoorkomende ver schijnselen onder Nederlan ders. Ruim 50% heeft er regel matig tot zelfs dagelijks last van. De spierpijn en stijfheid zitten vooral in de rug (58%), de nek (40%) en de schouders (40%). En dat kan behoorlijk belemmeren in het dagelijkse doen en laten. We gebruiken deze lichaamsdelen immers bij zo'n beetje iedere beweging. Niet zo gek dus dat traplopen, tuinieren, (huishoudelijke) klussen en wandelen van die dingen zijn die bij spierpijn en stijfheid niet meer zo makke lijk gaan. Wat helpt? De doorbloeding bevorderen! Het bevorderen van de door bloeding bespoedigt het herstel van spierpijn en stijfheid. Afval stoffen worden daardoor sneller afgevoerd en reparatiestoffen aangevoerd. Arnica montana staat al jaren bekend om het bevorderen van de lokale door bloeding. A.Vogel Atrosan Spier- en Ge- wrichtsgel* bevat maar liefst 50% Arnica montana. Het wordt dankzij de goede smeer baarheid snel en gemakkelijk door de huid opgenomen en dringt tot diep in het lichaam door. Daar zorgt de hoge con centratie Arnica montana voor een stimulering van de lokale doorbloeding. Oftewel: de gel ondersteunt het lichaam om zelf aan de slag te gaan om te herstellen van stijve en pijnlijke spieren, stijve gewrichten, maar ook van kneuzingen, verrekkin gen, verstuikingen en blauwe plekken. Puur natuurlijk en op lichaamseigen manier. A.Vogel Atrosan Spier- eri Ge wrichtgel is verkrijgbaar bij dro gist en apotheek in verpakking van 100 ml voor een adviesprijs van 9,95. Atrosan* Spier- en Gewrichtsgel Bij ïpletpijn, stijve gewrichten en kneucingen Traditioneel kruidcngenecsmiddel op basis van Arnica montana, lees voor gebruik de bijsluiter. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op langdurige gebruikservaring. Oud (sloop)goud zoals armbanden, ringen, colliers etc. Tevens zilver zoals guldens, rijksdaalders, tientjes en sieraden. U ontvangt EEN HOGE, EERLIJKE PRIJS Iedere vrijdagmiddag in Middelburg in het Ontmoetingscentrum in Winkelcentrum Dauwendaele van 13.00 -16.00 uur. Legitimatie verplicht. Piet Lukas, tel. 0118-639974 06-24248500. NICKELSON

de Faam | 2012 | | pagina 3