Winnaars deelnemers foto-actie van De Faam Een greep uit de ingezonden foto's voor de Dierendag-actie van De Faam. Ook staan de winnaars van de tweede en derde prijs op deze pagina. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 3 oktober 2012 De Faam pagina 26 "Mijn andere konijntje Bibbei was ziek en moest inslapen. Ik vind Hollanders heel lieve konijntjes en heb Tommy van mijn zakgeld gekocht. Hij is net zo superlief als mijn Bibbei die ik nog erg mis." foto: FAY (7) "Dit is Minoes ze is net 3 maanden oud. Ze is zo bijzonder voor ons omdat ik 3 zoons heb en altijd een dochter wilde hebben. Ik zie haar als mijn enige dochter ze hoort hele maal bij het gezin." foto: debora van der mark vlissingen "Mijn dochter Esmé en Mona, een heerlijke mops (3). Ze is zo gek als een deur, zo lief als... gewoon héél lief en een gezellige kroelkont die alles goed vindt." foto: elseline de coninck Wanneer Esther dwarsfluit speelt, wil de ondeugende grasparkiet Babbel op die mooie fluit zitten. Liefst zo dicht mogelijk bij haar mond, zodat ze niet verder kan spelen. Esther Zwemer uit Serooskerke wint met deze foto de tweede prijs in de fotowedstrijd van De Faam. Zij wint een cadeaubon van 30 euro van Dierenspeciaalzaak Dobey aan de Scherminkelstraat 32 in Vlissingen. foto: familie zwemer i V "Dit is Kyra (5 jaar). Van pup af aan hadden we al een band en die is alleen maar gegroeid. Hij is zelfs zo sterk dat een blik naar elkaar al genoeg is..." foto: caroline nijman "Dit is mijn hondje Benjy, hij is 1,5 jaar jong en ik ben heel erg trots op hem. Hij vrolijkt mij op en is een schat van een hond die ik niet meer zou willen missen." Sylvia Savels wint hiermee de 3e prijs van de fotowedstijd van De Faam. Zij mag een cadeaubon van 15 euro besteden bij Dierenspeciaalzaak Dobey in Vlissingen. "Onze allerliefste hond Libby. Het is een labradorteefje van hier twaalf weken. Je kan haar niet blijer maken dan met een wandeling over het strand." foto: trees smits zoutelande "Dit is mijn trouwe viervoeter Luna, ze volgt me overal zelfs als ik een middagdutje doe kruip ze bij me." foto: tosca schroevers arnemuiden

de Faam | 2012 | | pagina 26