Zeewier eiwitshakes beste afslankproduct van 2012! 2e deelnemer 50% korting Zelf scheuren met een Ferrari op circuit Zandvoort Zaterdag 13 oktober van 10:00 tot 15:00 uur Zafón! TANDARTSENPRAKTIJK 'DE OUDE VEST Lever de ingevulde advertentie in en ontvang een leuke attentie! Tandartsenpraktijk 'De Oude Vest' Advertorial »Ultieme 'vetvernietiger' waar Nederland op heeft gewacht Win de nieuwste bestseller van Lezersactie w Indien u zich zaterdag 13 oktober inschrijft voor een klikgebit ontvangt u van onze praktijk een tegoed t.w.v. 100,- aan gebitsverzorglng/-verzorgingsproducten*. U ontvangt deze né plaatsing van het klikgebit. Alleen geldig bij Inschrijving op 13 oktober 2012 Deze actie is niet geldig in combinatie met andere acties en/of kortingen. Algemene Tandheelkunde Kunstgebit en Klikgebit Implantologie Facings Bleken, Mondhygiëne Kroon- en Brugwerk Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 3 oktober 2012 De Faam pagina 16 Begin de dag met een Zee wier Eiwitshake en u gaat afslanken als nooit tevoren! Met deze shake, die de stofwisseling stimuleert en een ongelofelijk eetlustrem- mend effect heeft, is er nu eindelijk een slankkuur ontwikkeld die ervoor zorgt dat het nu wel gaat lukken om blijvend slank te worden. Zeewier Eiwitshakes zijn dé oplossing in de strijd tegen overgewicht en vastzittend vet. Deze super afslankkuur is een echte rage aan het worden en is nu al het meest verkochte afslankproduct van Neder land! Het geheim van het succes: als u een normaal dieet volgt en veel minder gaat eten, schakelt uw lichaam automatisch over op een veel tragere vetverbranding. Ook met normale eiwitshakes, die op zich prima werken, is dat precies hetzelfde. Deze 'val kuil' is na jarenlang onderzoek op een sublieme manier onder vangen met 1 simpele ingreep. Aan normale eiwitshakes werd een cocktail toegevoegd van zeewier en algen. Deze zeer ef- AWARD WINNING TAV" f' - - s&pf WHEYPROTfÏNE-KEtP-UNDAatA CHlORElLA-SPIRlitlWA fectieve ingrediënten staan al sinds tijden bekend om hun af slankende werking. Zo ontstond een fenomenale afslankkuur die onlangs werd gekozen door consumenten als beste afslank product van dit moment. Met deze ijzersterke 'vetver nietiger' is er echt geen excuus meer en is er het meest doeltref fende wapen tegen vastzittend vet gecreëerd dat er ooit was! Het werkt heel simpel: twee maal per dag neemt u een over heerlijke Zeewier Eiwitshake met vanillesmaak. Deze shake caïülos.. R.UV7- s 7.AFÓN i>> gevangene hemel ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie bevat een hoge dosering algi- naat. Deze stof zorgt ervoor dat we tot wel 75% minder vet opnemen! Tevens verandert al- ginaat in de zure omgeving van de maag in een opzwellende gel. Dit creëert een ongelofelijk vol gevoel zodat je jezelf bijna moet dwingen om te eten. En dat ter wijl je nauwelijks calorieën bin nen krijgt! De zeewier, kelp en algen zullen je vetstofwisseling en energieniveau een waanzin nige 'turbo-boost' geven, zodat je al je vet uit je 'probleemge bieden' moeiteloos gaat ver branden! Je lichaam is nu werkelijk veranderd in een echte 'vet- verbrandingsmachine' Zeewier Eiwitshakes zijn effec tiever dan alle huidige afslank middelen op de markt. Er zijn tal van producten die gewichts verlies beloven, maar alleen van deze fenomenale Zeewier Eiwitshakes is keihard aange toond dat u er daadwerkelijk van afvalt! Het afslankproduct dat alle afslankrecords gaat verslaan is nu eindelijk overal verkrijgbaar! Aanbieding Zeewier Eiwitshakes zijn ver krijgbaar bij alle reform-, en (G&W-) gezondheidswinkels, bij de betere drogist en natuur lijk op www.natusor.nl. De adviesverkoopprijs voor 1 pot met 18 overheerlijke shakes is nu tijdelijk verlaagd van 39,95 naar slechts 29,95! Altijd al eens zelf wil len scheuren over het circuit van Zandvoort met Ferrari, Porsche, Lam borghini, Aston Martin en meer? Bleekemolens Race Planet maakt het mogelijk met een specta culaire lezersaanbieding. Zo'n onvergetelijke dag in een keur aan spectaculaire auto's beleef je natuurlijk het liefste samen met ie mand, een goede vriend of misschien je zoon. Daarom krijgt elke tweede deelnemer maar liefst 50% korting op de Race-, Ultimate- of Ex treme Experience. U kunt zelf kiezen aan welke 'Expe rience' u wilt deelnemen. Alle informatie over de ver schillende Race Experiences vindt u op de website van Bleekemolens Race Planet, www.raceplanet.nl Deze aanbieding is geldig als u deelneemt op 18, 22 of 23 ok tober 2012. Het tarief voor de tweede deelnemer is dan als volgt Race Experience 142,50 Ultimate Experience 197,50 Extreme Experience 237,50 De eerste deelnemer betaalt het reguliere tarief. De aanbieding is geldig voor elke tweede deel nemer. De aanbieding is niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen en/of acties. De aanbieding is niet inwisselbaar voor contanten of tegoeden. De korting is uitsluitend van toepassing bij deelname op bo vengenoemde data. Vermeld bij boeking de code Race Planet Lezersaanbieding. www.raceplanet.nl OPEN DAG Bent u ook toe aan een stralende lach? Tijdens onze open dag kunt u een kijkje nemen in onze praktijk en beantwoorden wij graag uw vragen. Wij geven u uitleg over het klikgebit, de behandelwijze en de vergoedingen door de zorgverzekeraars, bent van harte uitgenodigd om eens vrijblijvend bij ons binnen te lopen! De koffie staat klaar! Naam: Adres: Bent u in het bezit van een volledige prothese: ja/nee Bent u in het bezit van een gedeeltelijke prothese: ja/nee Veersesingel 45 4332 TA Middelburg 0118-63 56 83 info@tp dooudevostnI

de Faam | 2012 | | pagina 16