Sportnieuws Walcheren Plafond Sierlijsten Verlichting Uitnodiging Plafondshow Sporten met een beperking Specsavers verrast reddingsbrigade Zaalvoetbal Herfsttoernooi Vrijdag 5 oktober 14:00 -18:00 Zaterdag 6 oktober 10:00 -16:00 Van Kooten bij Wielercomité Voetbalplaatjes bij de EMTE Plameco Plafonds Van Gilst v.o.f., Columbusweg 3, 4462 HA GOES Bezoek onze showroom of bel: 0113 - 27 00 00 www.plameco.nl Voor elke interieurstijl Verlichting naar wens Uit één geheel op maat Schone montage Zonder hakken en breken De meubels kunnen blijven staan Koudekerke De Noord-Bevelandse burgemeester Henny van Kooten is benoemd tot voorzitter van het Wieler comité Koudekerke. Hij volgt Wim Polderman op, die vanwege zijn dagelijkse werkzaamheden onvol doende tijd kon vrijmaken voor het wielercomité. Polderman blijft als vice- voorzitter aan het bestuur van het wielercomité ver bonden. Van Kooten is een toerfietser en nam deel aan het Nederlands kampioen schap voor burgemeesters. Oostkapelle Bij de supermarkt EMTÉ in Oostkapelle is sinds afge lopen maandag een nieuwe spaaractie begonnen. Klanten ontvangen tot en met 24 november bij elke 15 euro aan boodschap pen een voetbalplaatje. Er zijn 300 plaatselijke helden van Voetbalverenging Oostkapelle te sparen. Het eerste album is overhandigd aan Jord Mesu, die op de voorkant van het boek staat. Blanco albums kosten in de kantine van Oostkapelle 3,50 euro en bij EMTE Oostkapelle 4,95 euro. Westkapelle Voetbalvereniging De Noormannen houdt op dinsdag 16 oktober weer het traditionele Zaalvoetbal Herfsttoernooi in Sportzaal De Bellink in Westkapelle. Het is een toernooi voor jongens en meisjes in de leeftijd van vijf tot en met twaalf jaar. In totaal hebben zich nu achtenveertig jongens en meisjes ingeschreven en de teams hebben allemaal namen vanuit het betaalde voetbal gekregen. s'Morgens wordt gespeeld in de categorie tot en met negen jaar en zij begin nen om 9.30 uur. s'Middags komen de kinderen vanaf tien jaar aan de beurt en de aanvangstijd is dan gesteld op 13.30 uur. De arbiters op deze dag zijn Jan Jakobsen en Rob Schrier en het wedstrijdsecre tariaat wordt bemand door Jo Hendrikse en André Touten- hoofd. De leiders op deze dag zijn Michael Dekker, Jarno Minderhoud, Cor Gabrielse, Ron Kodde en Henk Dorland. Alle deelnemers (sters) ontvan gen nog een presentje. Middelburg Opticien Specsavers uit Mid delburg heeft zaterdag de Van Dixhoornbrigade verrast met een grote gift. Tussen april en juli 2011 kon den lokale goede doelen, lief dadigheidsinstellingen en ver enigingen zich aanmelden voor de goede doelenactie van de Stichting Specsavers Steunt, editie 2011. Via internet kon op de goede doelen worden gestemd. Bij de Middelburgse winkel kreeg de Stichting Die renvrienden Schouwen-Duive- land de meeste stemmen. De Middelburgse reddingsbrigade eindigde als tweede. Klanten van de opticien mochten vervolgens na aan koop van een bril een muntje doneren aan één van de twee meest gekozen doelen beland den. In de winkel werden de meeste muntjes ingeleverd voor de Middelburgse Van Dixhoornbrigade. Zaterdag werd de officiële eindstand van de actie bekend gemaakt op de Markt in Middelburg. De reddingsbrigade kan dankzij de actie de clubkas aanvullen met 1.593 euro. Voorzitter Leo Wolterman van de brigade was verrast door de hoge opbrengst van de actie. www.vandixhoombrigade.nl De Middelburgse reddingsbrigade stond zaterdag op de Markt om zichzelf te promoten. Ook werd voorlichting gege ven over reddingswerk op het water in zijn algemeenheid. Goes In Sportpunt Zeeland Goes is zaterdag 13 oktober 'Sa men Sporten in de Delta'. Het wordt voor de vijfde keer georganiseerd door Sport Zeeland en staat in het teken van het aangepast sporten. Centrale thema's zijn sportstimulering, beeldvorming en integra tie. Deze dag richt zich op sporters en niet-sporters met een beperking, zowel verstandelijk, lichamelijk als chronische aandoening. Verschillende sportvereni gingen laten nagenoeg alle takken van sport zien die in Zeeland op aangepaste wijze te beoefenen zijn. Ondermeer rolstoelhockey, G-judo, rolstoelbasketbal en G-hockey, maar ook duiken en klimmen staan Rolstoelbasketbal is zaterdag Zeeland. Sporters geven deze stellenden kunnen meedoen. op het programma. Sporters geven deze dag diverse demon straties en belangstellenden kunnen meesporten. Wie vooraf inschrijft krijgt een T- oktober te zien in Sportpunt ag demonstraties en belang- FOTO: JOHAN NEESKENS shirt en een lunchpakket. Men kan ook langskomen zonder inschrijving. samensportenindedelta.nl U krijgt een volkomen vlak en blijvend strak plafond door het spannen van een sterke, elastische kunststof. Het spannen gebeurt met behulp van klemprofielen, onder uw huidige plafond - dat dus gewoon kan blijven hangen. U heeft een nieuw plafond in slechts één dag! Plafonds van Plameco zijn oerdegelijk en toch licht van gewicht. Dit is te danken aan het materiaal: een hoogwaardige kunststof, die volgens een beproefd procédé wordt vervaardigd. Het materiaal biedt optimale afweer tegen zowel droogte als vocht, warmte en kou. Het onderhoud blijft tot een minimum beperkt. Uiteraard voldoen Plameco Plafonds aan alle vereiste normen en eisen

de Faam | 2012 | | pagina 13