Nearly Neil in Theater De Parel Poes Tukker zoekt een baasje om te knuffelen DISCOVERING 10% korting Nieuwe site Zeeuwse bieb 81- i Deze winter kan het niet koud genoeg zijn voor Stijlvolle, luxe en elegante donsjassen, in alle winterse kleuren van de regenboog houden u deze winter warm. wm mm Vanaf 17-50 september krijgt u op deze luxe donsjassen! Ook bij ons verkrijgbaar: CambioDolce VitaDutch Diva, Essentiel, Gaudi, Hugo BossIkks, Ibana Rouge, Liu Jo, Relish. Save The Queen, Sao Paulo en SOS jeans. DIVA Segeerstraat 26 Middelburg BEAU Sint-Jansstraat 1A Middelburg Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 19 september 2012 De Faam pagina 7 Middelburg De nieuwe websites van de vier basisbibliotheken in Zee land, de bibliotheek Zeeuws- Vlaanderen, Oosterschelde, Vlissingen en de Zeeuwse, hebben afgelopen maandag (17 september) een nieuwe website gekregen. De websi tes hebben een gezamenlijke uitstraling. De vormgeving is ontwikkeld volgens de landelijke huisstijl van bi bliotheken. Hiermee wordt benadrukt dat de Zeeuwse bibliotheken al op allerlei fronten samenwerken. Voor de klant heeft dit enorme voordelen. Met een pas van een bibliotheek in Zeeland kan de klant immers lenen in elke Zeeuwse vestiging onder dezelfde voorwaarden. Pilotproject De Zeeuwse collectie is voor ieder bibliotheeklid beschik baar. In een gebruikerson derzoek onder klanten en personeel is de eerste indruk van de nieuwe websites on derzocht. Daaruit blijkt dat deze over het algemeen als overzichtelijk, rustig, infor matief en aantrekkelijk wor den ervaren. De sites blijven volop in ontwikkeling en zul len in de toekomst nog meer digitale mogelijkheden bie den zoals online lid worden en betalen. Enkele biblio theken in Nederland gingen al voor, maar Zeeland heeft een primeur. Het is voor het eerst dat alle bibliothe ken in één provincie tegelijk overgaan op dit systeem. De provincie Zeeland geldt als pilotproject. De Canadese performer Bobby Bruce, alias Nearly Neil, is de openingsvoorstel ling op zaterdag 13 oktober van het nieuwe Theater De Parel in Domburg. Nearly Neal brengt al ruim tien jaar schitterende Neil Diamond vertolkingen. De Faam mag zes vrijkaarten voor deze voorstelling weggeven. Redactie Domburg "Met zijn Solitary Band neemt Nearly Neil zijn toehoorders mee naar de jaren zeventig. Hij maakt er een feest van en het lijkt alsof de tijd heeft stilgestaan en je terug bent in de seventies. Neil Diamond, levende legende, uitgedost in een paarsrood glit- terhemd met wijd open boord, zingt 'Sweet Caroline', 'Song Sung Blue' en 'I'm a believer' alsof zijn leven ervan afhangt. Hij baseert het repertoire per land namelijk op de hits die Neil Diamond er scoorde. Vo rig jaar bezocht Nearly Neal ons land voor de eerste keer. Zelfs de echte Diamond fans waren aangenaam verrast. Het leverde hem in 2006 de titel Entertai ner of the Year op tijdens de Pacific National Exhibition in Vancouver", vertelt Peter Boo ne van het gelijknamige Music Productions. "Wie haar of zijn ogen sloot hoorde Neil Diamond in zijn De Canadese performer Bobby Bruce, alias Nearly Neil, is de openingsvoorstelling op zaterdag 13 oktober van het nieuwe Theater De Parel in Domburg. FOTO: P.R. beste jaren. Misschien nog wel iets beter dan de echte." Kreunend 'Wow, deze man kan zingen,' schreef de pers in Australië. 'Krachtig, kreunend of zoetge vooisd, hij kan het allemaal. Al les is bovendien perfect getimed en de aankleding is geweldig - een fantastisch optreden.' En: 'Nearly Neil Bobby Bruce is niet de eerste de beste. Hij weet niet alleen de grote Neil Diamond perfect na te volgen, hij mengt er een aangename dosis eigen lef en stijl bij, in een combinatie die zo handig en ontwapenend is, dat de zaal zo ongeveer werd afgebroken.' Tournee De show is van 4 tot en met 30 oktober te zien in een groot aantal theaters in Nederland en België. De aanvang is om 20.15 uur. Speciaal voor deze openings voorstelling is het tweede toe gangskaartje voor de helft van de prijs. Kaarten kosten 24 euro exclusief bespreekkosten. Deze aanbieding is uitsluitend ver krijgbaar via: actie@theaters- aanzee.nl. Vrijkaart Wie in aanmerking wil komen voor één vrijkaart voor deze show kan een e-mail sturen naar: red.faam@whm.wegener. nl met als onderwerp 'Neil'. Zet in het bericht je naam, adres en woonplaats en waarop juist jij een kaart wil winnen. De win naars krijgen tijdig bericht. Tara De Vriend Vlissingen Tukker is een leuke poes van elf jaar oud. Voor haar leef tijd is ze nog een hele actieve poes die nog vele jaartjes mee kan. Ze kan goed met andere katten samenwonen en ze is een echt gezelschapsdier. Ze loopt de hele dag gezellig rond haar baasje (s). Verder speelt Tukker graag met bal letjes. Soms houdt ze er niet van om geaaid te worden, en dan geeft ze een zacht tikje tegen je hand. Zonder nagel tjes natuurlijk. "Tukker is hier in het asiel als zwerver binnengekomen en nog een beetje aan de ma gere kant. Dus een huis waar lekker eten gegeven wordt zal ze zeker waarderen", vertelt beheerster Melanie van het Dierenasiel Walcheren. Of Tukker samen kan wonen met een hond is onbekend. En ze kan ook niet zo goed samen met kleine kinderen. Grotere kinderen is geen pro bleem. Joep en Janneke Verder hebben Joep en Janneke, de katten die twee weken gele den in deze. rubriek stonden, nog geen nieuw baasje gevon den. Dat vinden zij erg jammer. Ze hopen dat alsnog een lief baasje ze komt ophalen. Interesse Interesse in Tukker? Kom dan eens kennismaken met haar. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje in het Dieren asiel Walcheren aan de Maan- weg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. www.dierenasielwalcheren.nl Tukker is voor haar leeftijd nog een erg actieve poes, die heel wat gezelligheid in een gezin kan brengen. FOTO: TARA DE VRIEND

de Faam | 2012 | | pagina 7