TE KOOP Een kijkje bij nieuwbouwprojecten Energielabel uitgesteld -o Goese Fairwear fashionshow Enthousiast over jonge Zeeuwse dichteres KRUITMOLENLAAN 185 TE MIDDELBURG sporthal met kantine, terras, bestuurskamer en kleedruimtes Richtprijs 175.000,- k.k. www.schulting- partners.nl Herinnering aan Havendijkstraat en Karelsgang Het totale bruto vloeroppervlak bedraagt circa 735 m2. De perceelgrootte is totaal II 14 m2. Indeling: De globale indeling: entree, hal, meterkast, bestuurskamer (ca. 15 m2), toiletgroepen, berging, kantine (ca. 70 m2) met terrasruimte (ca. 32 m2), sporthal (ca. 514 m2), kleedkamers en c.v.-ruimte. Verwarming geschiedt via een c.v.-ketel, warmwatervoorziening via een boiler. De huidige bestemming van het object is "recreatieve doeleinden met subbestemming sportcomplex". Oplevering in overleg. Geïnteresseerden kunnen zich met hun idee(ën) tot I november 2012 melden bij ons kantoor via telefoonnummer 0118- 616617, of per e-mail: info@schulting-partners.nl. Bezichtigingen uitsluitend na afspraak via ons kantoor. De ingediende ideeën zullen ter beoordeling worden voorgelegd aan onze opdrachtgever, het College van Burgemeester en Wethouders van Middelburg. Over de beoordeling van de ideeën is geen correspondentie mogelijk. Indien bij het College geen uitdrukkelijke voorkeur bestaat voor één van de ingediende ideeën, dan zal de verkoop bij inschrijving plaatsvinden. SCHULTING Molenwater 81 4331 SE Middelburg T 0118 -61 66 17 F 0118-62 82 78 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 19 september 2012 De Faam pagina 33 In Oost-Souburg is een nieuwbouwproject te bekijken. Oost-Souburg Geïnteresseerden kunnen op zaterdag 29 september te koop staande nieuwbouwwoningen op locaties in heel Nederland bezoeken. Meer dan driehon derd woningen van Bouwfonds openen de deuren voor publiek. In Zeeland doen twee projecten mee: Rossinipark in Goes en Souburg-Zuid in Oost-Sou burg. Geïnteresseerden kunnen ge heel ongedwongen en zonder afspraak van 11.00 tot 15.00 uur verschillende nieuwbouw- Middelburg Het energielabel voor nieuw bouwhuizen en -gebouwen wordt even uitgesteld tot 1 juli volgend jaar. Dat is een halfjaar later dan eerder was voorzien. Makelaars en bouwbedrijven kregen het uitstel begin deze maand te horen, zo meldt een woordvoerder van het ministerie van Binnenlandse Zaken. nieuiubouu7-nederIand.nl FOTO: KROONJUWEEL P.R. projecten bezichtigen en in formatie inwinnen. Op locatie zijn specialisten aanwezig die rondleidingen geven, bijzon derheden toelichten en vragen beantwoorden. iuu7U7.u70onproeuen.nl Middelburg De bewoners van de Ha vendijkstraat en Karelsgang zijn eind 2011 geïnformeerd over de voorgenomen sloop van hun woningen. Woon- goed heeft samen met de bewoners een verhuisplan opgesteld. Inmiddels hebben twaalf van de drieëndertig huurders een andere woning gevonden. Met de bewoners van de Havendijkstraat en Karelsgang is in beeld ge bracht wat het wonen in deze buurt zo bijzonder maakt en wat belangrijk is om te be houden. Om de 'ziel' van de buurt vast te leggen is er een herinneringsboek samenge steld. Dit s door Gerard van Keken en Ruden Riemens samen met buurtbewoners gemaakt. Het vertelt de ge schiedenis van beide straten vanaf mei 1940 met de bouw van de woningen tot het he den. De bewoners van nu nemen een centrale plek in. Gisteren (18 september) is het boek aangeboden aan de (oud-) bewoners, omwonen den en betrokkenen. Op woensdag avond 26 septem ber houdt fairtrade Gemeente Goes in de Grote of Maria Magdalena Kerk de FairWear fashion show. Hierbij presen teren mannequins diverse creaties gemaakt van 'eerlijke' stoffen. Er zijn shows om 19.00 en 20.30 uur en deze zijn gra tis toegankelijk. Daarnaast zijn er diverse stands met fairtrade producten. Live muziek is er van duo Sense. www.fairtradegemeentegoes.nl Sharon Notebaart Biggekerke Toen ze haar gedichten op stuurde had Lara Koppejan (12) uit Biggekerke nooit verwacht dat ze goed genoeg waren om uit te geven. Toch vond uitgeverij Boekscout het de moeite waard en is onlangs de gedichtenbundel 'Ik denk' van Lara uitge bracht. Al twee jaar schrijft Lara uit Biggekerke gedichten om zo haar gedachten en gevoelens kwijt te kunnen. "Tijdens een culturele middag in Re- nesse vertelde iemand mij over de uitgeverij Boekscout waar ook kinderen hun ver halen naar kunnen opsturen en later dacht ik: ik ga het gewoon proberen", vertelt Lara. Toen ze een aantal weken la ter werd gebeld hoefde ze al leen nog wat spellingfoutjes eruit te halen en zag ze het daarna veranderen in een echt boek. De gedichten in de bun del gaan over de wereld, gevoe lens, gedachten, verdriet maar ook leuke dingen. "De inspiratie voor de gedich ten haal ik uit simpele dingen zoals wat ik meemaak op va kantie, wat ik om me heen zie en waar ik soms mee worstel als puber", vertelt Lara. Inmiddels is het boek uitgege ven en heeft de jonge schrijfster al veel positieve reacties gekre gen. Via www.boekscout-yo.nl is de bundel te koop. Met het ISBN nummer is het boek ook bij elke boekhandel in Neder land te bestellen. Inmiddels gaat Lara vrolijk verder met het schrijven van gedichten. "Het komt regelma tig voor dat ik Lara kwijt ben en haar achter haar bureau vind, dan weet ik al genoeg: Lara is weer aan het schrijven!", zegt de moeder van Lara. Lara Koppejan uit Biggekerke is trots op haar dichtbundel 'Ik denk', die onlangs gepubliceerd werd bij Boekscout. FOTO: SHARON NOTEBAART

de Faam | 2012 | | pagina 33