S aan Led Zeppelin ux fePICCARD Pronken met andermans veren Kamerorkest speelt met orgel (J HOTEL RESTAURANT Tel: 0118 413551 www.plccard.nl 3URO Landlust Brunch Diner compleet met live muziek Aan u de keuze menu Wy serveren dagelijks een heerlijk diner buffet met Bentujarig: Dan eet u als jarige GRATIS* ELKE Maandag Spare-ribs f Mexicaans Buffet 28 september 26 oktober t Groentje 9 - Domburg - T 0118 - 586585 www.el-fuego.com Een theatervoorstelling- boordevol Nederlandstalige theaterliedjes van Drs. R, Ivo de Wijs, Ramses Shaffy, Theo Nijland, Robert Long en nog veel meer schrijvers en zangers die de theatercultuur rijk is. Andermans Veren Live! is donderdag 20 september te zien in Dorpshuis Luctor et Emergis in Rilland en op vrijdag 21 september in De Stenge in Heinkenszand. Beide voorstellingen beginnen om 20.00 uur. Andermans Veren Live! bestaat uit Jelle Amersfoort, Johan Hoogeboom, Bas Marée, Anouk Dorfmann en Jurrit de Bode. In deze muzikale cabaretvoorstelling herbeleeft het publiek oude liedjes en wordt het verrast met onbekend geraakte liedjes. Dit programma is weer een samenwerkingsverband tussen presentator en wandelende theaterencyclopedie Kick van der Veer en het vijfkoppige kleinkunstensemble Ander mans Veren Live! Naast het populaire radiopro gramma van de AVRO Ander mans Veren en de gelijknamige televisieversie, was in 2010 het theater aan de beurt. De pers over het vorige programma: "Geweldig om weer eens ensemblecabaret te zien. Een zeldzaamheid in deze tijd. Mooie keuze uit het enorme aanbod, goede arrangementen en mooi gezongen. Liefheb bers van kleinkunst: ga die voorstelling zien. Kaarten zijn te koop via www.cultuurpodiazeeland nl of www.cultureleraad- borsele.nl. In de St. Jacobskerk in Vlissin- gen klinken vanaf 20.15 uur de klanken van het TY Zeeuws Kamerorkest. Het orkest bestaat sinds november 2006 en is sindsdien een verfrissend nieuw element in het Zeeuwse muziekleven. Het orkest is opgericht door Carlo Nabbe en Christian Blaha, en bestaat uit musici die professionaliteit met enthou siasme weten te combineren. De programma's van het ensemble zijn even afwisselend als verrassend, aanknopend bij de klassieke canon, maar die ook overstijgend, zoals in het onderhavige geval. In dit geval presenteert TY zich in een uitgebreide kamermuziekbe- zetting met de nodige strijkers. De meerwaarde is bovendien dat er gebruik gemaakt zal worden van het fraaie kerk orgel van de St. Jacobskerk. Vandaar dat dit concert niet in de orgelloze Grote Kerk Veere plaatsvindt. Op het programma staat werk van Tsjaikovski, Mendelssohn en Poulenc. Kaarten voor het concert op zaterdag 22 september zijn te koop via www.thea- terverkoopzeeland.nl ZEEUWS Steeier doet er alles aan om zoveel mogelijk op Led Zeppelin te lijken. FOTO: PR Elke zondag 12.00 -14.00 uur en 18.00 - 20.00 uur Elke zaterdag 19.00 - 23.00 uur, zaal open 18.30 uur Elke dag vanaf 17.00 uur Kijk voor de mogelijkheden en menu's op www.landlust.nl Ook voor al uw feesten en partijen. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl Maandag- t.m. zaterdagavond Zondag vanaf 17.00 uur Kinderen tot 12 jaar 1,- per (-vraag naar de voorwaarden) €10,- r.nrl friet en salade) (°nbeperkt genieten 7 dagen per week geopend! Wovenhand is de band rond de charismatische Dave Eugene Edwards. De band beweegt zich tussen donkere folk, rock en alternatieve country. De nummers zijn doordrongen van een bijbelse theatraliteit. Woensdag 19 september staat Wovenhand in De Spot in Middelburg. Het concert begint om 20.00 uur. Kaar ten zijn te koop via www.theaterverkoopzeeland.nl. FOTO: PR

de Faam | 2012 | | pagina 31