sweetdeal ni uit in Zeeland Melanch Agenda WÊÊÊÊÊËÊÈk Film by the Sea gaat weer van start Geniet van een 3-gangen keuzemenu inclusief stokbrood met kruidenboter bij Restaurant Mediterraneo in Middelburg van 38 voor 19,- per persoon! VRIJDAG 14 SEPTEMBER Geniet vooraf van een mandje met stokbrood gevold door een carpaccio al salmone of carpaccio di manzo. Als hoofdgerecht heb je de keuze uit een entrecote of een Fritto misto. Als dessert kun je kiezen voor baklava met ijs of Turkse yoghurt met walnoten en honing. Mmmm Gezellige workshop amuses, tappas en desserts onder profes sionele begeleiding bij Kookstudio Terneuzen van €39,50 voor €19,50 per persoon inclusief een welkomstdrankje! MAANDAG 17 SEPTEMBER Tijdens een workshop van 3 uur leer je in een moderne kookstudio alles over amuses, tappas en desserts. Na ontvangst krijg je een duidelijke uitleg over het verloop van de kookworkshop en ga je direct aan de slag. Wanneer alle kleine gerechten klaar zijn kun je achterover zitten en de gerechten laten smaken. Na afloop krijgt iedereen de recepten digitaal toegestuurd. De film Les Neiges du Kilimandjaro draait enkele dagen bij Cinema Middelburg. FOTO: PR 12 t/m 18 september woensdag 12 september Cigan (film) Cinema Middelburg 20.00 uur Jazz by the sea Zoutelande en Domburg 21.00 uur donderdag 13 september Sleep Tight (mientras duermes) (film) Cinema Middelburg 20.00 uur Awna Teixera Bart DeWin (singer-songwri ter) Theater de Wegwijzer 21.00 uur Les Neiges du Kilimand jaro (film) Cinema Mid delburg 21.30 uur Soul Session (muziek) Café de Concurrent Vlis- singen 22.00 uur zondag 16 september Film by the sea Cinema Vlissingen Koffieconcert pianiste Chong Lin Ter Reede Vlis singen 11.00 uur Lakers Sisters Ter Reede Muis en Leeuw. Nieuw en St. Joosland 20.30 uur Jazz by the sea Domburg 17.00 uur/Oostkapelle en Zoutelande 21.00 uur vrijdag 14 september Film by the sea Cinema Vlissingen Jazz by the sea Domburg vanaf 13.00 uur 7 Days in Havana (film) Cinema Middelburg 15.00 uur Les Neiges du Kilimand jaro (film) Cinema Mid delburg 19.00 uur Kensington support (muziek) De Spot Mid delburg 21.00 uur Sleep Tight (mientras duermes) (film) Cinema Middelburg 21.30 uur zaterdag 15 september Film by the sea Cinema Vlissingen Stroomopwaarts/ Stroomafwaarts extra Oude Haven Terneuzen 11.00 uur Jazz by the sea Domburg vanaf 12.00 uur 7 Days in Havana (film) Cinema Middelburg 19.00 uur Blue Jeans Bigband en Sweet Memoriers (mu ziek) Dorpshuis Ritthem 19.30 uur Stand van zaken Zeeuw se Psychedelica (5 jaar de Spot) De Spot Middel burg 21.00 uur Julian Sas (blues) Pop podium De Piek Vlissingen Vlissingen 14.30 uur Stichting Jayden met o.m. Muis en Leeuw Theater de Mythe Goes 15.00 uur Ella van Poucke Jean- Claude Vanden Eyden (klassieke muziek) Grote KerkVeere 15.30 uur Wild May West (rock roll/blues) Strandpavil joen Panta Rhei Vlissingen 17.00 uur Les Neiges du Kilimand jaro (film) Cinema Mid- delburg 20.30 uur maandag 17 september Film by the sea Cinema Vlissingen Sleep Tight (mientras duermes) (film) Cinema Middelburg 20.00 uur dinsdag 18 september 7 Days in Havana (film) Cinema Middelburg 20.00 uur Film by the sea Cinema Vlissingen De Canadese zangeres Awna Teixera is één van de front vrouwen van Po'Girl. Met deze groep heeft ze de afgelo pen acht jaar opgetreden. Nu heeft ze een solo-album ge maakt met de titel Where The Darkness Goes. Op donderdag 13 september om 20.30 uur staat ze in theater De Wegwij zer in Nieuw en St. Joosland. Haar nieuwe album is een melancholische mix geworden van folk, pop, gipsy en country en een paar mooie persoonlijke liedjes geïnspireerd door haar Portugees-Canadese afkomst. Awna begeleidt zichzelf op gitaar, banjo, accordeon, mondharmonica, ukelele en op haar eigen gebouwde 'wastob be' bas. Ze wordt op deze tour vergezeld door de Nederlandse muzikale alleskunner Bart De Win. Kaartverkoop: www. theaterdeweg w ijzer, nl Film by the Sea, van 14 tot en met 23 september in Cine- city Vlissingen is hét festival voor film en literatuur. Het belangrijkste programma onderdeel van Film by the Sea is de Dioraphte Film- en Literatuurcompetitie. Met dit officiële competitieprogramma onderscheidt Film by the Sea zich van andere filmfestivals in Nederland en Europa. Elke editie van het festival heeft een wisselende jury bestaande uit de grote namen uit de Nederlandstalige film en boekenwereld. Deze jury kent de Dioraphte Film- en Literatuuraward toe aan de beste nieuwe boekverfilming, nationaal of internationaal. Film by the Sea is meer dan alleen een film- en literatuur festival: het heeft naast de vele premières ook aandacht voor de kwetsbare cinema. Het festival vertoont in totaal zo'n 120 films uit alle delen van de wereld die speciaal worden geïmporteerd voor een unieke vertoning tijdens het festival. Naast film kijken kunnen bezoekers aan Film by the Sea ook deelnemen aan work shops, filmcolleges en cursus sen. Met de première van Being Flynn begint de film- en literatuurcompetitie De competitie omvat dit jaar twaalf boekverfilmingen. De andere elf zijn: Beasts of the Southern Wild van Benh Zeitlin (tevens openingsfilm van het festival), Comme un Homme van Safy Nebbou, Company Orheim van Arild Andresen, The Door van Istvan Szabó, House with a Turret van Eva Neymann, In the Fog van Sergei Loznitsa, Inside van Zeki Demirkubuz, Shadow Dancer van James Marsh, Simon van Lisa Ohlin, Voor ik doodga van Ol Parker en Die Wand van Julian Pölsler. 1 Voor het volledig pro- gramma en kaartverkoop: www. filmbythesea.nl

de Faam | 2012 | | pagina 36