NIEUW IN DOMBURG BOSS MEN ALAN RED DIESEL BRAX NEW YORK IJslandse inspiratie zorgt voor een ruige trend die uitermate geschikt is voor de reislustige man badstraat 1, Domburg - 0118 851714 - www.manhattan-domburg.nl tBdËi! Slïl 51 maak tot 26 okt kans op een reis naar in samenwerking met yy Altijd actueel: mode woensdag 12 september 2012 De Faam pagina 23 Kokende lava en ruwe rotsen dianen deze dragen wordt met glanzend grijs satijn, de parka en harig bont in een vernieuwd Westers jasje gestoken. Kleding wordt laag-over-laag gedragen. Verschillende tinten grijs, dirty bruin, zwart en 'vies' wit zijn belangrijke basiskleuren. Ze worden gemêleerd toegepast en gecombineerd met warme, aardse kleuren. Accenten in vuurrood en lavaoranje zijn dus essentieel, waarbij kleurverloop van licht naar donker zorgt voor een spannende touch. De soe pele wollen broek, het gebreide vest en de parka zijn dé must haves binnen deze trend. Net als 'beschadigde' items en dirty printing dessins. Grof, warm en comfortabel is het credo! Comfort met rauw randje De avontuurlijke man kan zijn hart ophalen. Voor deze globe trotter zijn de mogelijkheden zo wijds als de wereld die voor hem ligt. Van een grijs gemê leerd pak tot sweatpants met bodywarmer of gewatteerde jas: de Vulcano trend is veel zijdig. Dirty denim en soepele broeken worden gecombineerd met hoge (slob) sokken en leren army boots. Etnische en 'pre historische' dessins die doen denken aan grotschilderingen sieren sjaals, vesten en tassen. Alle ingrediënten voor dynami sche maar comfortabele combi naties: enkelhoge laarzen gaan samen met een zwart pak, bij een nette jas wordt een dirty denim.gedragen en met los val lende tops en de parka maak je de nonchalante look af. Berg schoenen en de man is klaar voor de klim. Vulcano zorgt voor een warm en comfortabel najaar, met een rauw randje! www.perscentrummode.nl De IJslandse vulkaanuitbarsting in 2010 heeft veel ontwerpers op het gebied van interieur, design en mode geïnspireerd. Asivolken, kokende lava, kraters, rotsachtige gebieden en de kracht en schoonheid van de rauwe natuur gaven nieuwe inzichten. Kraters en rotsachtige gebieden als inspiratiebron voor rauwe mannenmode, zoals de bodywarmer Scapa, jas en broek van Hugo, trui van Mc Gregor en schoenen van Gaastra. Saskia ten Cate Perscentrum Mode Met modetrend Vulcano ne men we de avontuurlijke urban nomad mee op een gevaarlijke, maar inspirerende klimtocht langs de hoogste vulkaantop- pen van IJsland. We aanschou wen een uitbarsting aan com fortabele, soepele, nonchalante en vooral warme kleding als wollen truien, grijs gemêleerde pakken en grof gebreide sjaals. Asgrijs, edelsteenkleuren en la- varood zetten dit najaar in vuur en vlam. Een ruige trend dus, die uitermate geschikt is voor de reislustige man! Warme kleuren en materialen De nonchalante nomade trot seert de kou met warm wol, grove breisels en materialen als bont, suède en leer. Primitieve kleding zoals Eskimo's en In Netjes maar comfortabel in een gemê leerd grijs kostuum van Hugo, shirt van Boss, trui met kleurver loop van lavarood tot asgrijs van Drykorn en schoenen van Fransisco van Benthum. Lekker warm met een sjaal van Mare O'Polo. Deze ruige trend is geschikt voor de reislustige man. Kleding wordt laag- over-laag gedragen. Met een jack van CP Company, vest van Levis, Die sel Black Gold shirt, Pepe jeans broek, schoenen van G- Star en tas door Fred Perry. De nonchalante nomade trot seert de kou met warm wol, grove breisels en comfortabeT le sweatpants. Het vest is van Pepe Jeans, trui van Hugo, shirt van Levis, Diesel sweatpant, Gaastra schoenen en tas door Bar bour. mm '4§Ê-. w

de Faam | 2012 | | pagina 23