Theatermagazine met aanbod in Vlissingen, Domburg en Renesse VERBOUWINGSOPRUIMING MATRASSEN BED BOX FAUTEUILS 'Verrassend en veelzijdig programma in theaters' Nachtmarkt in Goes Cultuurwed muZEEum Verschillende matrassen in diverse soorten en maten. Showroommodellen en magazjnvoorraden. Na met kortingen tot wel5o%. Jvterkenalo.a. Auping, Norma en Beluga. "Wij verwachten binnenkort een nieuwe lijn hedden en bqxsprings. Daarom maken wj ruimte! Diverse schowmodeHenzjn hierdoor aantrekfalijkgeprgsd! Jvferken zoals o.a. Auping, "Beluga en "Essentialsleeping. O.v.m het wisselen van collecties ruimen wjj een ruime collectie showmodelrelarfaufeuikop. Jderkenalo.a. Jjving, Tulipa, C~zone en Sifhest. Zowelhandverstelbaar al electrisch! by blankenburgh Langeviele 56-64 Middelburg 0118-633592 www.livingbyblankenburgh.nl LIVING, geeft inrichting aan je leven! }y Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 5 september 2012 De Faam pagina 7 Deze week verschijnt een hagelnieuw theatermaga zine waarin het volledige en veelzijdige aanbod te vinden is van het Arsenaaltheater in Vlissingen, Theater de Parel in Domburg en Podium Renesse. Naast het bekende kleinkunst- en muziekaanbod zijn ook wat minder bekende talenten het komend seizoen in deze theaters te vinden. Kortom, een breed aanbod voor de cultuurliefhebber. Marina Meijers Vlissingen Peter de Neef van Theaters Aan Zee is de initiatiefnemer van het theatermagazine dat komende zaterdag samen met de PZC verspreid wordt. Door het uit gebreide netwerk dat De Neef in de afgelopen jaren heeft op gebouwd, heeft hij een verras sende en veelzijdige program mering weten te realiseren. "Wij willen eigenlijk met deze voorstellingen in de wat kleinere theaters de overlap vormen tus sen de grotere schouwburgen in Zeeland en het Straatfestival. Het Arsenaaltheater, Theater de Parel en Podium Renesse, oftewel het Dorpshuis, staan allen garant voor intimiteit en een gezellige sfeer. Vaak is er na afloop van de voorstelling live muziek in de foyer en in de kleine theaters is contact met de artiesten is zo gelegd. Daarnaast is het ook gelukt om de prijzen aantrekkelijk te hou den, de gemiddelde prijs is rond de 12,50 euro voor een kaartje. Niet veel duurder dan de bios coop dus. Bovendien kunnen we door de nauwe samenwer king met de PZC regelmatig lezersacties aanbieden waar door een avondje theater nog aantrekkelijker wordt", aldus De Neef. Bekende artiesten "Artiesten die we dit seizoen kunnen verwachten, zijn onder andere Freek de Jonge, Guido Weijers, Youp van 't Hek, Leo Blokhuis en Dolf Janssen. Daar naast ook veel verrassend (nog) onbekend talent dat zorgt voor een fantastische avond theater, zowel op het gebied van mu ziek, dans als cabaret. Ook de jazzliefhebbers worden komend seizoen flink in de watten ge legd, zo treedt Marcus Miller op in Renesse. Nieuw zijn de zogenaamde 'Blind Dates'. Van tevoren is niet bekend wat de bezoeker kan verwachten, dat het een bijzondere avond gaat worden, staat echter vast." Het seizoen begint met de Fes tival Theaternacht in het Arse Peter de neef (links) krijgt uit handen van uitgever Charles van den Oosterkamp van de PZC het eerste exemplaar van de nieuwe Uitgids. FOTO: INGRID BORGER naaltheater. Deze avond zijn, verspreid over het gehele Arse naal van kraaiennest tot carrou sel, vier muziekvoorstellingen en vier cabaretvoorstellingen. Bezoekers kunnen vier voor stellingen van twintig minuten bijwonen en daarna besluiten om kaarten voor de voorstelling later in het seizoen te bestellen. In de PZC vinden lezers deze week een kortingsbon voor deze theateravond waarmee het tweede kaartje gratis te bestel len is. Cultuurmakelaar Peter de Neef Peter de Neef (1956, Rotter dam) is voormalig artistiek directeur van de schouwbur gen in Middelburg en Goes. Sinds november werkt hij als cultuurmakelaar in Zeeland als ZZP'er. Hij is bedenker en uitvoerder van; Podium Bureau Zeeland een nieuwe stichting voor alle Zeeuwse podia festivals voor kaart verkoop, publiciteit en mar keting. Ook is hij actiefin het Arsenaaltheater in Vlissin gen, het comedy café Porgy Bess in Terneuzen; thea teraanbod in de gemeente Schouwen- Duiveland en theater workshops in The ater De Parel in Domburg. Goes De laatste Zeeuwse nacht- markt van dit jaar is op vrij dag 7 september op de Grote Markt in Goes. Deze is dan weer volledig bezet met kooplieden die hun handel voor een redelijk bedrag aan het koperspubliek zullen trachten te Slijten. Ook zijn er diverse oude ambachten zoals een babbelaarbakker en een palingroker. De West- side Linedancers uit Goes verzorgen tussen 19.00 en 22.00 uur een demonstratie voor het stadhuis. De nacht- markt is gratis te bezoeken tussen 19.00 en 24.00 uur. Vlissingen De Cultuurwerf en het mu ZEEum in Vlissingen zijn sinds deze maand meer gaan samenwerken. Beide Vlis- singse culturele organisaties willen met de samenwerking besparen op de kosten en tegelijkertijd hun krachten bundelen op het gebied van programmering en activitei ten. De afgelopen maanden hebben de Cultuurwerf en het muZEEum besprekin gen gevoerd om intensiever met elkaar te gaan samen werken. Beide organisaties willen de bedrijfskosten te rugbrengen door gebruik te maken van glkaars diensten. De financiële administratie wordt nu door dezelfde per soon gedaan en de organisa ties gaan facilitaire diensten delen. ©JEP0P WME<mMjErC OP^,<DPMW E C WiE LIVING

de Faam | 2012 | | pagina 7