VERHUIZEN MET ZORG! Kustloop Vrouwenpolder 2012 0118 61 26 69 KuStlooP Hartelijk dank voor uw inzet! Open dag opvang De Mikke Open dag Van Eijkeren dansen Mandala tekenen Cirkels Handen Kerkdienst voor gehandicapten Men Promotie Dag in Nieuwland Miniconcert in de Koorkerk Eén euroweek in Talent Openingstijden Jeugdcentra Wijkvereniging 't Zand 65 jaar monowLmouERS 8QW6 jo«ip' af is mede dankzij alle deelnemers, sponsoren, vrijwilligers en omwonenden een daverend succes geworden. Tot 4 september 2013. Bestuur Stichting Kustloop Vrouwenpolder STUNT VAN DE WEEK ZEEUWS PRODUCT! 2 bloemkolen 1,00 Perssinaasappels 20 voor 3,75 Fritesaardappelen en Bildstar aardappelen Ruime sortering groente en fruit, voordelige prijzen Groentehal Schout Breeweg 47, Middelburg Maandagmiddag en donderdags gesloten volksuniversiteit Vanaf 8 oktober in de gemeente Veere Cursus Gezonde Leef-tijd Aanmelden via 0118-634800 of via www.volksuniversiteitzeelandinl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 5 september 2012 De Faam pagina 6 jong en oud. Er is een speeltuin- feest voor de jonge buurtbewo ners en een feestavond met live muziek van Twice. Ook zijn Muis en Leeuw aanwezig. Middelburg Stichting Vogel- en Zoogdier- opvang De Mikke houdt op za terdag 15 september een open dag. Bezoekers kunnen dan een rondleiding krijgen, leuke spulletjes kopen. Ook zijn de persoonlijke postzegels weer te koop. Verder is de Mikke bezig met allerlei inzamelacties. Ze zamelen .spaarzegeltjes in, zoals Douwe Egberts punten en Shell zegels. Ook zamelen ze postze gels in. Deze worden dan ver kocht en de opbrengst is geheel voor de dieren. De Mikke is ge vestigd aan de Koudekerkseweg 131a in Middelburg. Middelburg Dansschool Van Eijkeren houdt op zaterdag 8 september Open Huis voor volwassenen en op vrijdag 14 september voor de jeugd. Op beide avonden wor den er diverse gratis workshops gegeven. Verder is er een gratis proefles BreakDance op maan dag 17 september voor scholie ren. En een gratis proefles Hip Hop StreeetDance op woens dag 19 september. Op dinsdag 18 september is er een gratis proefles Swing Solution/Salsa op 18.30 uur. www.uaneijkeren.nl Middelburgs Nieuws Middelburg Cirkels en handen in de tijd begint met een cursus man dala tekenen. De thema's zijn onder meer: intuïtief tekenen, geboorte mandala en dieren. Inclusief materialen. Aanmel den via: Mathya Wïelemaker, 06-46496345 unuu;.drkelsenhanden.nl Middelburg Voor mensen met een verstan delijke handicap en of functie beperking is zondag 9 septem ber een bijzondere kerkdienst in de Morgensterkerk aan de Adr. Lauwereyszstraat 6 in Middelburg. De dienst begint om 14.30 uur. Voorganger is Peter Riemens. Nieuw- en Sint Joosland Mennen staat bij jong en oud sterk in de belangstelling. Een paar honderd Zeeuwen hebben wel een paard en wagen en trek ken er op uit. Puur voor de re creatie of juist voor de sport. De verschillende aspecten van het mennen en omgang met paard en wagen zijn te zien tijdens de menpromotiedag op 8 septem ber bij stal De Kroo in Nieuw en Sint Joosland. Vanaf 13.00 uur is dressuur, vaardigheid in de hindernissen en een mini- marathon te zien. Daarnaast is er een paardentandarts, een leer- en materiaaldeskundige, een Pareli instructeur en infor matie over het koetsiersbewijs. Middelburg In de Koorkerk in Middelburg is donderdag 6 september een miniconcert van Eline Delis (sopraan), Veronique van de Reijt (alt) en Erik Stevens (ba riton). Ze worden aan de piano begeleid door Edu de Goffau. Zij bieden een gevarieerd klas siek programma met werken van Purcell, Fauré, Debussy en Mozart. Het concert begint om 15.00 uur, de toegang is vrij. Middelburg Bij Talent aan de Nieuwstraat 11 in Middelburg is van 4 tot en met 8 september alle kleding voor één euro te koop. De vol ledige opbrengst van de verkoop gaat naar één van hun projec ten. Kleding die nog schoon en heel kan in de winkel verkocht worden. Vanaf 11 september hangt de herfst- en wintercol lectie in de winkel. Middelburg Jeugdcentrum The Basement in Dauwendaele en Jeugdcen trum De Poort in de Veerse Poort hebben hun openingstij den aangepast. Dé jeugdcentra zijn bedoeld voor jongeren van acht tot en met achttien jaar. Na schooltijd is er de mogelijkheid om vrienden en vriendinnen te ontmoeten. Ook zijn er verschil lende activiteiten te doen als computeren, Playstation 3, X- Box, pool-biljart en tafelvoetbal. De activiteiten worden bege leid door het jongerenwerk van Stichting Welzijn Middelburg. De vernieuwde openingstijden zijn voor beide centra: dinsdag, woensdag, donderdag en vrij dag van 15.00 tot 17.30 uur. Voor The Basement dinsdag en vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur en voor De Poort woensdag en vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur. De middagen zijn met name gericht op de basisschooljeugd en de avonden op twaalf jaar en ouder. Middelburg Wijkvereniging 't Zand viert op zaterdag 15 september haar 65 jarig jubileum met een feest voor Heb je zin om viool, altviool of cello te leren spelen? Twee laatstejaars conservatoriumstudenten geven les in Arnemuiden. Viool- en altvioolles Anne Coppoolse Tel. 0646666751 annecoppoolse@live.nl Celloles Cor Coppoolse Tel. 0650498999 corcoppoolse@live.nl Y/S nJ9( A Wij bieden mensen met een autisme spectrum stoornis of een psychische beperking de kans om zelfstandig te gaan wonen ofte blijven wonen, want dat is niet altijd eenvoudig. Een huis kun je huren, een thuis moetje zelf creëren. WeerWonen helpt, adviseert en denkt mee, over alle zaken dié bij zelfstandig wonen komen kijken. 0113 220778 0118 639399 weerwonen@weerwerk-zeeland.nl www.weerwerk-zeeland.nl - in z«land Voor iedereen die een actieve leefstijl met voldoende beweging en gezond eten wil naleven. Doel: de negatieve gevolgen van overgewicht, diabetes, stress en hart- en vaatziekten verminderen of voorkomen. De cursus bestaat uit 8 lesavonden vanaf 8 oktober en de lessen worden gegeven bij Welzijn Veere in Oostkapelle. Cursusbegeleiders zijn NISB leefstijladviseurs en fysiotherapeuten Vraag bij uw zorgverzekeraar naar een vergoeding voor deze cursus!

de Faam | 2012 | | pagina 6