A Officiële Mededelingen sweetdfeall Stfioewnaaties Orthokliniek de Pijlers Goes milieu Semht! van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Specialiteitenkoks - Frituurkoks schrijf je nu in op www.sweetdeal.nl en ontvang de voordeligste aanbiedingen uitje eigen regio Timmer- en afwerkingsbedrijf Meulmeester Dealer voor Walcheren en Zuid-Beveland (Dekakast schuifwandsystemen) (ERVAREN) ASSISTENTE ORTHODONTIE (2-4 dagen per week) Kijk voor meer informatie op www.deorthokliniek.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 5 september 2012 De Faam pagina 43 Gedeeltelijke intrekking vergun ning Invista Polyester B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben de vergunning Wet algemene bepalingen omgevingsrecht van Invista Polyester B.V. te Vlissingen- Oost gedeeltelijk ingetrokken. De gedeeltelijke intrekking is gedaan op verzoek van het bedrijf en heeft be trekking, op de uitbedrijfname van Santothermoven 1. De vergunning ligt van 6 september 2012 tot en met 18 oktober 2012 ter inzage bij: de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8.00 -17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren. - de afdeling publiekszaken van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 uur en van 13.30-15.00 uur en (na telefoni sche afspraak 0118-487204) op woensdagavond van 17.15-20.15 uur. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerpver- gunning, de adviseurs die advies uitge bracht hebben over de ontwerpver- 'gunning (belanghebbenden die ziens wijzen hebben over wijzigingen die zijn aangebracht ten opzichte van de ont- werpvergunning) en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerpvergunning kunnen tot en met 18 oktober 2012 tegen de vergunning beroep instellen bij de afdeling bestuursrecht van de Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. De vergunning wordt op 19 oktober /2012 van kracht, tenzij een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning is gedaan bij de voorzieningen- rechter van de afdeling bestuursrecht van de Rechtbank Middelburg. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en/of kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot P.M. Witkam. tel. (0118) 6317491749 of onze website raadple gen (http://loket.zeeland.nl/ vergunningen/omgevingsvergunning/ verleende_vergunningen/). Bodemverontreiniging/ saneringsplan Scheeweg 6 te Ritthem Gedeputeerde Staten hebben vastge steld dat 1. Er sprake is van een geval van ern stige verontreiniging. 2. De sanering van de bodemveront reiniging niet spoedeisend is. 3. Met het saneringsplan kan worden ingestemd. Gedeputeerde Staten hebben besloten geen toepassing te geven aan de uni forme openbare voorbereidingsproce dure. De beschikking ligt van 5 sep tember tot en met 17 oktober 2012 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 08.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kan tooruren. en in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werk dagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00'uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 17 oktober 2012 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wel bestuursrecht, juncto artikel 36 .van de Wet op de Raad Van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 18 oktober 2012 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voor ziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot de heer R.P.A. de Witte (tel. 0118-631705). Provincie Zeeland I Restaurant Sake Sushi te Vlissingen zoekt Functieomschrijving: I klaarmaken van gerechten, specialiteiten die gebakken, gefrituurd of geroosterd moeten worden I marineren van vleesgerechten die gebakken, gefrituurd of geroosterd moet worden I uitvoeren van de bereidingen, bewaken/controleren van de kwaliteit schoonmaken van de werkomgeving, keukenapparatuur en -machines Functie-eisen en voorwaarden Relevante koksdiploma zoals koksdiploma niveau 4 Chinese keuken of gelijkwaardig niveau minimaal 1 jaar werkervaring, bij voorkeur meerdere jaren werkervaring goede kennis van Chinese specialiteiten goede teamspeler met goede communicatieve vaardigheden aantal uren per week38 uur werktijden: 13:00 - 21:00 of in overleg I salaris conform Horeca CAO vanaf functiegroep 4 -A-trrorr. ■SakeSushi -+fhlil; Smalle Kade 13-15 4381 CE Vlissingen Interesse? Neem dan contact op met: De heer Hu Sweetdeal is een aanbiedingssite van Wegener Media VJI edukans schoenmaatjes Vul een schoenendoos met schoolspullen en cadeaus voor een kind in een ontwikkelingsland. Ga naorwww.edukans.nl/ schoenmaatjes en doe meel Wij zijn een snelgroeiende organisatie, gespecialiseerd in orthodon tie en hebben vestigingen, verspreid over het hele land. Wegens uitbreiding zijn wij op korte termijn op zoek naar een collega voor de functie van: Ben je in het bezit van het diploma tandartsassistente/preventieas sistente met interesse/ervaring in de orthodontie en wil je graag werken in een patiëntvriendelijke omgeving die is uitgerust met de modernste apparatuur? Wellicht is de Orthokliniek de Pijlers in Goes dan iets voor jou! Ons aanbod: Een uitdagende baan in een klein team, goede arbeidsvoorwaarden en opleiding- cq doorgroeimogelijkheden. Indien je van mening bent dat bovenstaand profiel aansluit bij je toekomstperspectief, dan nodigen we je uit te solliciteren. Stuur je mail of brief met CV naar onderstaand adres. ,v.U Orthokliniek de Pijlers Goes T.a.v. mevr. A. Bellio Van Dusseldorpstraat 5 4461 LT Goes e-mail: goes@deorthokliniek.nl Telnr: 0113- 252056. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Schuifwandsystemen Inloopkasten Garderobekasten Inbouwkasten (ook boeken/computer kasten) op maat voor u gemaakt Uw partner voor: ramen, deuren, kozijnen, badkamers, inbouwkasten, onderhoud, renovatie, Velux dakramen, tuinkamers timmerenafwerkingsbedrijfmeulmeester@kliksafe.nl bartiméus sonneheerdt f VCRENM-.iNr oog voor blinden en slechtziend" Molenweg 36 4341 BE Arnemuiden tel.+31(0)118 601790 fax. 0118-606172

de Faam | 2012 | | pagina 43