Jong talent in de Talent Garden Vaatwasser kapot? Lieve Joep en Janneke zoeken een baasje Een leuke baan? Haal nü je diploma! Jubileum Geelhoed Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerker (9 mnd) Financieel Administratief Medewerker (12 mnd) Commercieel Administratief Medewerker (12 mnd) Medewerker Projectadministratie (12 mnd) Secretaresse (12 mnd) BKB BKC PDB Bezoek vrijblijvend onze info-avond Brochure aanvragen of meer info? 0800-4464464 (gratis) www.fabiusopleidingen.nl Frans zonder drempels!!! Alliance Frangaise Walcheren CURSUSSEN FRANS OP ALLE NIVEAUS Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Bij ieder mens past een kunststof kozijn. Verandert er iets in uw leven? Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 29 augustus 2012 De Faam pagina 7 De Zeeuwse Bibliotheek en Scoop toveren op zaterdag 1 september de Markt van Mid delburg om tot een deel van de Uit! Cultuurmarkt Zeeland. Dit is een twaalf uur durende bruisende mix van cultuur, entertainment en informatie van 10:00 tot 22:00 uur. Emma Bums Middelburg De Kunstbende, HZ Cult, Dansweek Zeeland, Zeeuwse Belofte, Popaanzee, PopSport, FilmstarZ en het DJ Lab pre senteren zichzelf en hun pro gramma voor het komende seizoen. Café Restaurant de Vriendschap verzorgt de hele dag gratis hapjes en drankjes. En wie bomvol vragen over zijn talenten en het benutten ervan zit, kan tussen 13.00 en 17.00 uur terecht in de Talent Gar den. In deze 'tuin' wordt niet alleen een boekje opengedaan over een razend succes worden in Zeeland, het wordt ook voor gedaan. Julio Melio Julio Melio, de 14 jarige finger picking gitarist uit Heinkens- zand zet om 13.00 uur de toon. Zoals het een waar gitaartalent betaamt, speelt hij covers en eigen composities. Julio heeft de voorronde van RegioRuis gewonnen en is tweede gewor den in de finale. Ook werd hij De veertienjarige Julio Melio uit Heinkenszand opent de Ta lent Garden op de Markt in Middelburg komende zaterdag. FOTO: P.R. tweede bij de Kunstbende Zee land. Hierna is het (14.00 uur) de beurt aan podiumdier Geert van Oorschot. Sinds begin 2011 schrijft hij eigen werk en treedt hij regelmatig op. Geert speelt verschillende stijlen zoals jazz, reggae maar ook funk, soul en pop. Yellow gooit (15.00 uur) het roer om met frisse popsongs. In deze tijden waarin het niet gek genoeg kan, blijft Yellow rebels en kleurrijk binnen de lijntjes. Tijdens de Zeeuwse Belofte 2012 verraste de band zowel jury als publiek met spranke lende en goed in het gehoor liggende songs met een aardige dosis hitpotentie. Zinkzand Zinkzand sluit de middag in de Talent Garden af (16.00 uur) met rhythm en stampblues zoals die volgens hen ooit bedoeld is: rommelig maar met veel soul. Bij een optreden hoor je hier en daar'ook havenchansons, gypsyska en rock 'n roll voorbij komen. Racoon Verder zijn er activiteiten op het gebied van dans, fashion en film. DJ Steef draait de optre dens aan elkaar met frisse beats. Om 17:00 uur neemt het Zee land Nazomer Festival op het Abdijplein in Middelburg het stokje over met de Bandstafette en Racoon. Meer informatie op de website: www.scoopzld.nl Oost-Souburg De Zeeuwse judo school, Sportschool Geelhoed, be staat op zaterdag 1 septem ber vijftig jaar. Om dit te vie ren zijn er allerlei activiteiten in en rond de dojo en in de sporthal daarnaast. Ook is er het 100ste Try Out Toernooi. Dit is het grootste en langstlopende judo-evenement van Zee land voor judoka's van 4 tot 12 jaar met iedere maand zo rond de 200 deelnemers. Tijdens het 100ste Try-Out Toernooi zal er in dezelfde gymzaal een aikido seminar en aikido demo snijden met echte zwaarden zijn. Afgelopen jaar, om precies te zijn op 20 mei, heeft het Geelhoed meisjesteam - 12 voor de tweede maal in het 3-jarig bestaan de eer ste plaats weten te behalen tijdens de finaleronde van de Nationale Jeugd Team Competitie in Beverwijk. De huldiging van dit team is tijdens het 100ste Try Out Toernooi. Ook zal deze dag een reünie training worden gehouden voor de (oud) judoka's en (oud)jiu jitsuka's van Sport school Geelhoed en clubs die door Geelhoed zijn over genomen. Na afloop van de sportactivi teiten is er een barbecue voor de reünisten, vrijwilligers, medewerkers en wedstrijd judoka's van de sportschool. Hiervoor wordt een geringe vergoeding gevraagd. Aan melden voor de barbecue kan via info@sportschool- geelhoed.nl. Tara de Vriend Joep en Janneke zijn een gezellige broer en zus van maar liefst veertien jaar oud. Maar van die leeftijd is hele maal niets te merken. Ze zijn erg lief voor kinderen en ze houden van knuffelen en op schoot liggen. Samenwonen met honden vinden ze geen probleem, daar zijn ze aan gewend. Joep en Janneke zijn erg speels, en als het baasje even geen tijd heeft vermaken ze zichzelf. Ze wonen liever niet in een flat maar vinden een tuin erg fijn. Joep en Janneke liggen graag in hun eigen krabpaal, die krijgt de nieuwe eigenaar erbij. Gesteriliseerd Voordat de katten herplaatst worden, worden ze gesteri liseerd of gecastreerd. Alle katten krijgen een ontwor- mingskuur en worden ingeënt en gechipt. Interesse Interesse in Joep en Janneke? Kom dan eens kennismaken met hun. Bel dan naar 0118- 613579. Of neem een kijkje in het Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Het asiel is geopend van maan dag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feestdagen is het die renasiel gesloten. Afspraak Het is ook mogelijk om ken nis te maken met het asieldier buiten de openingstijden, maar uitsluitend op afspraak. Meer informatie is te vinden op de website van het Dierenasiel Walcheren. "0 dierenasielwalcheren.nl Joep en Janneke zijn een gezellige broer en zus van maar liefst veertien jaar oud, die graag bij elkaar willen blijven. FOTO: TARA DE VRIEND opleidingen •gezoek Geen specifieke vooropleiding nodig J Fabius is een CRKBO erkende opleider 1 ochtend of 1 avond p/w les in meer dan 50 locaties Geschikt voor werkenden, schoolverlaters en herintreders Breda: ma. 10 sep. (aanvang: 19.30 uur) Teteringenstraat 42 (Fabius) Roosendaal: wo. 12 sep. (aanvang: 19.30 uur) Phillpslaan 82 (Kalsdonk) Bergen Op Zoom: wo. 12 sep. (aanvang: 19.30 uur) Ooitas 3 (De Bergse Plaat) Oosterhout: wo. 12 sep. (aanvang: 19.30 uur) Dillehof 1 (Fabius) Goes: ma. 10 sep. (aanvang: 19.30 uur) Bergweg 12 (Wijkcentrum Jan Ligthart) Middelburg: wo. 12 sep. (aanvang: 19.30 uur) Vrijlandstraat 65 (Dauwendaeie) o.a. Breda. Oosterhout, Roosendaal, Bergen op Zoom, Middelburg, Goes Zowel voor absolute beginners als (ver)gevorderden Met het accent op de spreek- en luistervaardigheid Ook cursussen conversatie voor gevorderden, literatuur en voorbereiding examens DELF en DALF. INSCHRIJVING EN INFORMATIE: Stationsstraat 16 Middelburg: - maandag 3 en dinsdag 4 september 2012 van 19.00-20.30 uur - maandag 10 en dinsdag 11 september 2012 van 19.00 - 20.30 uur Zeeuwse Culturele Markt: - zaterdag 1 september 2012 van 10.00 - 16.00 uur op INLICHTINGEN: -Telefonisch: (0118) 5963931 /06-15337473 en (0118)627411 - Per e-mail: afwalcheren@zeelandnet.nl - Op onze website: http://alliancefrancaisewalcheren.info jAÈcüpws Klarinetweg 5 Middelburg T .0118- 628 707 www.alkuplus.nl Gaat u trouwen of samenwonen, of is de samenstelling van uw gezin veranderd? Dan kan dat gevolgen hebben voor uw toeslagen. Daarom is het belangrijk dat u veran deringen zo snel mogelijk doorgeeft. Via www.toeslagen.nl gaat u naar Mijn Toeslagen. Wijzigingen worden sneller verwerkt via Mijn Toeslagen. Ook kunt u de status van uw aanvraag terugzien op uw persoonlijke pagina. Om gebruik te maken van Mijn Toesla gen heeft u wel uw DigiD nodig! Hebt u geen DigiD? Vraag deze dan aan op www.digid.nl. Geen internet? Bel de BelastingTelefoon: 0800 - 0543 of ga naar een toeslagservicepunt.

de Faam | 2012 | | pagina 7