PASFOTO-AKTIE MIDDELBURG swm In september en )Ktober starten weer iverse cursussen! Jan de Nooijer WAARDEBONS KOOPZONDAG 2 SEPTEMBËft: 6 PASFOTO'S j VERSCHOORE $jÉfeumi.i.uji.»l DA'S MEER DAN 50% KORTING! De Lange Jan Awards start Boek Apen met hoeden op Wandeling langs bomen Bandstafette op slotavond ZN F Feestelijke inzameling Schrijfestafette Duurzame initiatieven Opritverkoop www.welzijnmiddelburg.nl/ cursusbureau Woning- en meubelstoffeerder Langstraat 79 - Arnemuiden 0118-602937 www.jandenooijervof.nl Computercursussen Basiscursus, vervolgcursus, creatief en handig. 6 lessen, 59,00, start 24 september en 12 november. Computercursus aan huis Blijf meedoen in de maatschappij, leer omgaan met computer! Startdatumjn overleg. Training Zelfverdediging Oefeningen en tips. Cursus Slim omgaan met geld Hoe verstandig geld uitgeven geld bespaart. 4 lessen 25,00, start 11 oktober. Cursus Grip op lijf en leven Samen bespreken wat werkt voor positiever leven. Cursus Kleine Klussen in Huis Zelf een lamp of lijst ophangen is simpeler dan je denkt. Verkorte EHBO cursus Cursus (Levens)Verhaat Schrijven Interessant en gezellig onder inspirerende leiding. Cursus Engels voor beginners Rustig tempo, kleine groep. 20 lessen, 65,00, start 5 oktober. Cursus Koken voor mannen Samen koken leren in gezellige sfeer 6 lessen, 59,00, start 3 oktober. Verkeersopfriscursus Belangrijk voor meer veiligheid op de weg. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 29 augustus 2012 De Faam pagina 6 Middelburgs Nieuws Middelburg Na een succesvolle eerste edi tie worden op 12 februari voor de tweede keer de Lange Jan Awards uitgereikt. Deze vrij- willigersprijzen zijn bedoeld om de Middelburgse vrijwilligers te bedanken voor hun inzet en hen in het zonnetje te zetten. Vanaf maandag 3 september kan iedereen een vrijwilligers organisatie-, initiatief of (jonge) vrijwilliger nomineren via de website. Nieuw dit jaar is dat men ook zichzelf mag nomine- -ren. Uit alle nominaties worden de winnaars gekozen door een deskundige selectiecommissie en jury. Tijdens een feestavond worden de winnaars bekend ge maakt en de Lange Jan Awards uitgereikt. Naast de Award, die speciaal voor deze editie ontworpen en gemaakt wordt, maken de winnaars kans op een geldprijs van 250 of 500 euro. Nomineren kan via formulieren die bij Porthos en het stadskan toor zijn af te halen of via: www.welzijnmiddelburg. nVlangejanawards Middelburg Er is een nieuw boek versche nen van de Zeeuwse fotograaf, radiomaker en Jazzmuzikant Johan Sinke. Na 'Dolend in de tijd' met verhalen, gedichten en foto-collages is er nu de roman 'Apen met hoeden op'. "Het verhaal speelt in Zeeland, be gint in de Tweede Wereldoorlog en is een tijdsbeeld dat hilarisch en komisch is, vaak ontroert en als een film aan je voorbij trekt. Droom en werkelijkheid zijn soijis niet van elkaar te onder scheiden", stelt de schrijver zelf. Meer informatie via; www.boekscout.nl Middelburg Een ervaren IVN gids neemt zaterdag 1 september belang stellenden mee op een wande ling langs de mooie bomen in de binnenstad van Middelburg. De gids vertelt over de plataan bijvoorbeeld, de vleugelnoot, linde, tulpenboom en taxus (venijnboom)Vertrek is om 13.30 uur vanaf de Markt vóór de Drvkkerij en duurt onge veer twee uur. Deelnemen kost 3 euro en kinderen betalen de helft. Vooraf aanmelden is niet nodig. Middelburg Het Zeeland Nazomer Festival houdt in samenwerking met Scoop op zaterdag 1 septem ber De Bandstafette. Dit is een nonstop-optreden van meer dan zeventig Zeeuwse muzi kanten, in steeds wisselende samenstellingen. Op één dag wordt gerepeteerd aan de show die om 19.30 uur op het mu- ziekpodium op het Abdijplein in Middelburg is. Het repertoire bestaat uit bekende covernum mers, waaronder nummers van Lykke Li, Led Zeppelin, Alain Clark, Candy Dulfer en Lady Gaga. Middelburg Bij Zorgboerderij Pitteperk aan de Breeweg 21 in Middelburg is er op zaterdag 15 september een feestelijke inzameling voor Pro ject Talokoto. Het is van 14.00 tot 20.00 uur. Er zijn kraampjes, verloting en muzikale omlijs ting. Ook kunnen bezoekers er lekker eten voor 5,00 euro. Om 16.00 en om 19.00 uur is er een Power Point Presentatie over de woon- leefgemeenschap. Meer informatie via de website. www.talokoto.nl Middelburg In de week van het schrijven organiseren Marjon Sarneel en Tanja Harpe op woensdag 5 september een schrijfwande- ling door Middelburg waarbij op bijzondere plekken medita tief, creatief en speels geschre ven zal worden aan de hand van inspirerende opdrachten. Graag zelf pen en papier meenemen. Verzamelen om 10.00 uur op het Abdijplein. Het duurt tot 12.30 uur. Deelname kost 7,50 euro, inclusief een consumptie. Meer informatie kan via 06- 53348410. Middelburg Ludo Van Well van Van Well Design Middelburg wordt op dinsdag 4 september verwacht in de Oude Zaal van de Tweede Kamer in Den Haag. Daar wor den alle verzamelde duurzame initiatieven die Nederlandse bedrijven en burgers indienden overhandigd aan staatssecreta ris J.Atsma. De overhandiging is in aanwezigheid van de indie ners met de meest opvallende initiatieven. Er zijn prijzen aan de indiening van duurzame ini tiatieven verbonden. Van Well Design is met ZeeZilt40; het meest ecologische en duurzame motorjacht, dit jaar een van de genodigden. Middelburg Bewoners van Van Kleffenslaan 1-73 in Middelburg houden op zaterdag 1 september een ver koop van tweedehands spullen. Er worden onder andere dvd's, speelgoed, kinderkleding en andere huisraad te koop aange boden. De opritverkoop is van 9.00 tot 13.00 uur. Cursusbureau Stichting Weizijn Middelburg ani Meer informatie of gelijk aan melden? Of wilt u als vrijwilliger een cursus geven? Neem gerust contact met ons op! Kijk ook op onze website Sint Sebastiaanstraat 12 4331 PL Middelburg. Tel. 0118 - 751400 (Nel Vogel) E-mail: n.vogei@weizijnfniddelburg.nl Zeer scherpe prijzen op herstoffering van bank, stoelen, boot en caravankussens. Gratis advies en offerte Voor een prijsopgave kunt u ook een foto mailen naar: Wij leveren o.a. meubelen, tapijt, overgordijnen, vitrages, laminaat, behang, binnen- en buitenzonwering, pvc vloeren en bed-, bad- en keukentextiel. 4 lessen, 45,00, start 11 oktober. 5 lessen, 25,00, start 9 oktober. 6 lessen, 49,00, start 24 oktober. Leer levensreddend handelen in panieksituaties. 6 lessen, 30,00, start 12 november. Net als andere jaren verheugt de Roosevelt Academy zich dit jaar weer op de komst van 200 nieuwe studenten. Op 29 augustus zijn zij aanwezig in de Nieuwe Kerk te Middelburg om daar de opening van het nieuwe studiejaar mee te maken. voor slechts SPRINTPHOTO SERVICES sElv I Tegen inlevering van deze bon betaalt u voor een set van 6 pasfoto's op koopzondag 2 September: slechts 5,- Lange Delft 115, 4331 AM Middelburg, 0118-634225 8 lessen, C 25,00, start 9 oktober. Ook zijn er nog plaatsen vrij voor de cursussen Indonesisch Koken, Digitale Fotografie en Beeld houwen. 5 lessen, 35,00, start 5 november.

de Faam | 2012 | | pagina 6