DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN BELISOL Koop nu kozijnen en deuren en ontvang het glas voor maar 1 euro V BELISOL Nobelweg 2-24 4462 GK Goes Tel.: 0113-211 811 Fax: 0113 - 211 830 goes@belisol.nl www.belisolgoes.nl Rommelmarkt Oranjeplein Peutertje Luister De leukste Kapsalon Urker Mans Formatie Nieuwe biljart leden gezocht Lalala Petit Musica Festival Omgaan met dementerenden Tot 16 september 2012 www.belisol.nl kozijnen en deuren Belisol is jarig en trakteert Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 29 augustus 2012 De Faam pagina 4 Vlissings Nieuws Kort Oost-Souburg Tijdens de Karolingermarkt in Oost-Souburg op zaterdag 8 september wordt er van 9.00 tot 16.00 uur een grote rom melmarkt gehouden voor- en rondom de kerk aan het Oran jeplein 2. Naast de verkoop van allerhande spullen worden er een aantal boeken te koop aan geboden. Achter de kerk is een terras met koffie en wafels. Vlissingen Bibliotheek Vlissingen begint vanaf september met een reeks voorleesochtenden voor peu ters en hun ouders. In Open Wijkschool De Combinatie wordt iedere eerste woensdag van de maand voorgelezen. In brede school Het Kroonjuweel in Souburg gebeurt dat iedere laatste woensdag van de maand van 10.15 tot 11.15 uur. Peuter tje Luister is een voorleesproject voor peuters van 2 tot 4 jaar en hun ouders. Maar bij hele klein tjes is er nog geen sprake van al leen maar voorlezen. Het is ook spelen, praten, zingen en vooral plezier hebben met boeken. In een ontspannen sfeer gezellig samen lezen, knutselen en lied jes zingen. Met Peutertje Luis ter wil de bibliotheek ouders laten ervaren hoe leuk lezen met je kind kan zijn. Daarnaast biedt het ouders de gelegenheid om met elkaar te praten over het kind. Het Opvoedbureau biedt daarbij ondersteuning met praktische opvoedtips. Tot slot krijgen ouders een prenten boek te leen. Om samen met de peuter thuis te lezen, plaatjes te kijken en erover te praten. bibliotheekulissingen.nl Vlissingen Kapsalon ProHair in Vlissingen doet mee aan de verkiezing: Leukste kapsalon van Neder land. Per gemeente worden de twee winnende kapsalons afgevaardigd in de provinciale verkiezingsronde. Waaronder ProHair Vlissingen. De Provin cieronde loopt tot en met 20 ok tober. Hiervoor kan door ieder een opnieuw gestemd worden. De 12 provincie-winnaars krij gen de mogelijkheid zich kort te presenteren tijdens de finaledag op 5 november in Utrecht. Alle Provinciale winnaars ontvangen daar hun Award en de vakjury kiest vervolgens de landelijke winnaar! kapsalonuanhetjaar.nl Vlissingen Tien professionele zangers uit Urk vormen de nieuwe Urker Mans Formatie. In mei hebben zij vijf presentatieconcerten ge geven en tijdens het concert in Vlissingen presenteren zij hun eerste cd: Kracht. Hendrik van Veen begeleidt de groep op het orgel. De Urker zangers bezin gen vanouds de zee, de storm, angst en vertrouwen. Het con cert is op zaterdag 1 september in de Sint Jacobskerk in Vlissin gen. Aanvang is om 19.30 uur. Entree is 22,50 euro en bij re servering 20,00 euro. Voor kin deren is het 5,00 euro. Kaarten reserveren kan via de website. www.urkermansformatie.nl Vlissingen Biljartvereniging Het Groene Laken is op zoek naar nieuwe leden. Lid worden kan als je de leeftijd van 55 jaar hebt bereikt en niet meer aan het arbeidsproces deelneemt. De vereniging biljart iedere dins dag- en woensdagmorgen van 8.00 tot 12.00 uur in het Theo van Doesburgcentrum in Vlis singen. Tevens worden er in de maanden september tot en met april combiwedstrijden gespeeld. Dit zijn wedstrijden tegen verenigingen uit andere plaatsen op Walcheren. Meer informatie via 0118 - 416667. Vlissingen In Speeltuin De Oude Stad in Vlissingen is zaterdag 8 septem ber het Lalala Petit Musica Fes tival. Van 14.00 tot 17.00 uur kunnen kinderen voor 2 euro meedoen aan een superleuk geweldig muziekspektakel. Ze maken zelf instrumenten van allerlei gerecyclede materialen en gaan deze ook uittesten. Vlissingen Manteling organiseert in sa menwerking met een casemana ger dementie een korte cursus Omgaan met dementerenden. De cursus bestaat uit vier bij eenkomsten met een vaste groep. Naast informatie over de verschillende vormen van dementie, wordt er aandacht besteed aan hoe je het beste om kan gaan, met het veranderende gedrag van de dementerende. De cursus gaat zoveel mogelijk uit van de knelpunten van de deelnemers. De avondcursus in Porthos Middelburg, is bedoeld voor kinderen van een demen terende ouder. De middagcur sus, in Porthos Vlissingen, is bestemd voor partners, en bij voorbeeld broers of zussen van een dementerende. Data avond cursus: maandag 10 en 17 sep tember en 1 en 8 oktober. Van 19.30 tot 21.30 uur. Data mid dagcursus: maandag 1, 8,22, en 29 oktober. Van 13.30 tot 15.30 uur. Eigen bijdrage cursus is 12,50 euro, inclusief koffie/thee en cursusmateriaal. Aanmelden kan via 0118-553530. Service Eigen productie Adviseurs Mensen Advies Hout Vertrouwen Ruim aanbod Esthetiek Belisol-monteurs Lokale ondernemers Duurzaam Professioneel Comfort Vakmensen 35 jaar Garantie PVC Isolatie Expertise Deuren Kleuren Opmeting Persoonlijke begeleiding Aluminium showrooms kunststof Renovatii showrooms kunststof kozijnen jtstof Renovatie Ervaring Iflvol NÜffi' Enthousiasme Afwerking

de Faam | 2012 | | pagina 4