Uit het zakenhart PZC Kinderfeestbeest: voor een feest DermaTeam Middelburg bestaat één jaar Ja, ik lees de PZC! Groeten uit Zeeland Record aantal schepen en bezoekers bij Sail www.pzc.nl Kies uw (proef)abonnement op www.pzc.nl/abonneren bel 088 - 013 99 10 of stuur bovenstaande bon in naar: Vlissingen Maritiem 2012 trok weer meer toeschouwers en de vloot van maritiem erfgoed in de Dokhaven was nog nooit ZO groot. FOTO: KEES MARIJS Vlissingen Vlissingen Maritiem 2012 trok weer meer toeschouwers en de vloot van maritiem erfgoed in de Dokhaven was nog nooit zo groot. In en om de Dokhaven meerden afgelopen weekend een kleine honderd schepen af. "De weersomstandigheden zorgden voor een passend ma ritiem karakter. Naar schatting 70.000 bezoekers, de schepen,' de koren, de orkesten en de activiteiten in de Dokhaven creëerden exact de gewenste maritieme sfeer", zegt Dick Schipper, voorzitter van de organiserende stichting Sail de Ruyter Zeeland. "Vlissingen Maritiem van dit jaar was voor ons echt de generale repetitie voor de grote Sail in Vlissingen in 2013." Het meevaren met diverse schepen was zeer populair. Door de harde wind moesten de vaartoch ten op de Westerschelde en de Electric Sail Parade op zaterdag worden afgelast. Het publiek maakte echter het hele weekend dankbaar gebruik van de gelegen heid om mee te varen met schepen in de binnenhaven en buiten de zaterdag, ook op de Westerschelde. De kaarten die hiervoor te koop waren gingen als warme broodjes over de toonbank. De binnenstad werd het hele-weekend gevuld met muziek en zang van vele shanty-koren en (loop) orkesten. Leon Janssens Op zoek naar een memo rabel bedankje voor een ■van de mooiste dagen van uw leven? Dan is kinderfeestbeest.nl het juiste adres. Kinderfeest beest verzorgt geboorte bedankjes, doopsuikers, bruidsuikers, presentatie manden, kraammanden, luiertaarten, slingers en ballonnen. Eigenaar Arianne Franssens: "Ik vond dat altijd leuk. Voordat ons tweede kind werd geboren plaatste ik een bestelling die pas drie maanden na de geboorte geleverd werd. Dat was echt bizar. Buiten de te late levering was een groot gedeelte kapot. Je verwacht iets leuks en dan krijg je het in brokken thuis. Ik dacht 'dat kan véél beter'. Ik ben me Arianne Franssens: "Altijd leuk, een herinnering aan het feest." Kinderfeestbeest verzorgt bedankjes voor alle festiviteiten. gaan oriënteren bij de Kamer van Koophandel, heb semi nars gevolgd en ben op 1 april begonnen." De website laat veel voorbeelden zien en alles kan in samenspraak met de ouders ingevuld worden. Bruid- en doopsuiker, tule zakjes met chocolade, hartjes, pepermunt of smarties. "Altijd leuk, een kleine herinnering aan het feest. Tegenwoordig zijn er taarten, opgebouwd van kartonnen doosjes, die je vult met snoepjes", zegt Arianne. In augustus is zij gestart met Serious Request, het Glazen Huis, ieder jaar in december op 3FM, en geeft bij bestel lingen boven de tien euro minimaal een euro aan dit goede doel. Kinderfeest beest staat op 8 september op de Karolingenmarkt in Oost Souburg. Kinderfeestbeest, IJssel- straat 43, Oost Souburg, telefoon 06-31787300 www.kinderfeestbeest.nl Middelburg Een jaar na de opening draait dermaTeam, het behandel centrum voor dermatologie, op volle sterkte. Dermatoloog D. van Gerwen: "We zien een toenemend aantal patiën ten en hebben een geslaagd .eerste jaar achter de rug. De organisatie loopt goed, efficiënt en zonder papieren dossiers. Door deze efficiency zijn er nauwelijks wacht tijden. Inmiddels bezochten meer dan 7.000 patiënten de kliniek. We constateren ook een hoge mate van tevreden heid bij onze patiënten en ook bij de (huis) artsen die naar ons verwijzen." Het brede aanbod aan dermatologische behandelingen is nu uitgebreid met een multidisciplinair spataderspreekuur samen met vaatchirurg T. Bikkers. Door deze samenwerking is de di agnostiek ên behandeling van spataderen en bijbehorende huidafwijkingen optimaal. Behandelingen bij dermaTeam worden ondersteund door praktisch alle zorgverzeke raars zoals CZ, Achmea en VGZ/UVIT. Inmiddels zijn de overeenkomsten met andere zorgverzekeraars zo goed als rond. Van Gerwen heeft de kliniek samen met de Vlis- singse dermatoloog W. Habets opgezet. Proefabonnement 6 weken voor slechts 18,- (P6) Het proefabonnement eindigt automatisch. Doorlopend abonnement, waarvan de eerste 4 weken gratis bezorgd Betaling automatisch per kwartaal 77,65 (NA28) Vrijdag zaterdagabonnement Betaling automatisch per half jaar 83,60 (DE.VRZA) Zaterdag maandagabonnement Betaling automatisch per halfjaar 83,60 (DE_ZAMA) Zaterdagabonnement Betaling automatisch per half jaar 60,95 (DE_ZA) Voorletters: Voornaam: Tussenvoegsel: 'Achternaam: Om Ov Straatnaam: Huisnurfimer: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefoon mobiel: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: Geboortedatum: Ingangsdatum: Ozsm O anders: Ik verleen eenmalig tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven. Rekeningnummer: Handtekening: X X PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54050 m 5004 VB Tilburg g (een postzegel is niet nodig) Deze aanbieding is geldig tot 13 oktober 2012. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon en op de website van de krant treft u nadere informatie aan.

de Faam | 2012 | | pagina 16