Rondje Nederland langs Walcheren Scalda Gitaarduo speelt in de kerk Vanuus schenkt bedrag SPAANS LEREN ledereen prachtige witte tanden bij Zeeland Gezond 64% VAN DE U fr BOODSCHAPPERS éf Wtjè 4 leest Js* DÉ WEEKKRANT! Kijk o GADGETS fi Dansschool Salsa Para Siempre start nieuwe najaarscursussen 15 lessen van 1,5 u. voor totaal slechts 35 Gratis proeflessen en inschrijving: Toppers bij de Kustloop r- W www.academiaromero.com Korte intensieve opleidingen MAVO [(VMBO-T), HAVO, VWO in Middelburg en Terneuzen Wij starten eind augustus Jl. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 22 augustus 2012 De Faam pagina 21 College voor Vavo Locatie Middelburg Locatie Terneuzen, Ravensteijnweg 1, M337 PC Vlietstraat 11A, M535 HA T 0118-55 86 MO T 0115 - 6016 00 vavo@scsld3.nl www.scalda.nl In één jaar naar het diploma: MAVO (VMBO-T) HAVO VWO Of in twee jaar naar het diploma HAVO (in Middelburg via onze opteiding HEXBO). Studeren per vak kan. Vrijstellingen vanuit het voortgezet onderwijs zijn mogelijk. Wij bieden een volwassen aanpak van de studie: begeleid zelfstandig studeren. Kijk voor meer informatie op www.scalda.nl (onder College voor Vavo, Opleidingen) of bel voor een afspraak! Oost-Souburg, Karolingenburcht, Vlissingsestr. 47-55: Zondag 26 aug. en donderdag 30 aug. 20.00 u. Wilhelminadorp, Het Loze Vissertje, Goese Sas 11 Maandag 27 aug. 20.00 u. Vlissingen, Café De Concurrent (club Midnight), Bellamypark 22: Dinsdag 28 aug. 20.00 u. De lessen starten de week volgend op de inschrijving. Lespakket: Salsa Colombiana, Mambo L.A.stijl, Merengue, Bachata, Zouk love, Kizomba, Mambo Cha Cha, Zuid-Amerik. Wals Info: www.salsaparasiempre.nl 06 53 59 25 29 djjobo@zeelandnet.nl weGeNeR Media Vrouwenpolder Walchers mooiste halve marathon is niet meer weg te denken uit het landelijke loopcircuit. Ook dit jaar wordt weer een aantal lo pers van naam verwacht. Allereerst de winnares van 2011 en 2009: Anjolie En gels-Wisse. Zij zal haar titel verdedigen. Aan de start lijn verschijnen verder de winnaressen van respectie velijk 2007, 2008 en 2010: Lia Gonzalez-Melis, Irma Heeren en Martine Lust. Ook de nummer 2 van 2011 Marianne de Kok is present en de winnaars van 2011 Ilonka van den Hengel en haar partner Rik Wolswin kel. Verder starten Neals Strik en Anthony Pochet. Zij waren respectievelijk de nummers 1 en 2 van de PZC Familieloop 2012 en Alwin Vermeulen, 2e in Kustloop Vrouwenpolder 2010 en 4e in 2011 evenals Er win Harmes, 4e in 2010. Dat de Kustloop Vrouwenpolder ook over de Nederlandse grenzen bekend is, blijkt wel uit het feit dat lopers uit Bel gië, Duitsland en Oostenrijk zich hebben ingeschreven. Middelburg Sinds kort kan iedereen bij Zeeland Gezond in Mid delburg terecht voor prach tige witte tanden. Als 4e centrum in Nederland en als enige in Zeeland heeft Zeeland Gezond het Magie White concept. Magie White is een cosmetische behande ling voor wittere tanden. Magie White is populair omdat het snel en efficiënt werkt en niet schadelijk is voor de tanden. Omdat er geen peroxide inzit kunnen de behandelingen indien no dig herhaald worden. Eén tot twee behandelingen per jaar zouden normaal echter vol doende moeten zijn. Vanaf 1 november mogen schoon heidssalons en vrijgeves tigde mondhygiënisten geen tandbleekmiddelen meer gebruiken met meer dan 0,1 waterstofperoxide. Magie White bevat minder dan 0,1 waterstofperoxide waardoor het volledig pijnvrij is en geen vervelende bijwerkingen heeft. Na een Magie White behande ling zijn de tanden drie tot negen tinten lichter. Voordat de Magie White behandeling start worden de tanden schoon gemaakt met een speciaal reinigend doekje. Ondertussen doet de specialist een tandblekende component in een mondstuk. Dit mond stuk moet 21 minuten lang in de mond gehouden worden. Na de Magie White behandeling mogen de tanden vier uur lang niet met kleurstof, rode wijn, nicotine of koffie in contact ko men. De komende maand geldt een kennismakingstarief van 75 euro per behandeling (normaal 99 euro). Tijdens de open dag van Zeeland Gezond op zater dag 25 augustus van 8.00 tot 12.00 uur kost een behandeling 50 euro. Meer info en reserve ren via www.zeelandgezond.nl of 0118- 853800. Kijk op www.hahonderzoek.nl Academia Romero El espanol como puente entre culturas Middelburg: Woensdagmiddag niveaus AlA2 en Spaans voor kinderen (nieuw) Informatiemiddag verzet naar 5 september 16.00-18.00 uur Goes:Dinsdagavond niveaus A2, BI Info-avond: dinsdag 28 augustus 19.15-20.15 Docent gediplomeerd "native speaker" Voorbereiding Staatsdiploma (ELE) Privélessen ook mogelijk 06-54752492 acrom@zeelandnet.nl Cycle for Hope teams fietsen de langste non-stop wielertocht van ze op 31 augustus tussen 0.00 en 07.00 uur Vrouwenpolder. Vrouwenpolder Maar liefst 140 deelnemers pas seren Vrouwenpolders tijdens de 48 uurs wielertocht van Cycle for Hope. Dit non-stop 'Rondje Nederland' is" een avontuurlijke estafette waarbij de fietsers geld inzamelen voor hulpverlenings projecten. Rondje Nederland is van 30 augustus tot 1 septem ber. Deelnemers aan Cycle for Hope Rondje Nederland rijden in wielerteams een estafette van 1200 kilometer in 48 uur langs hotspots van Nederland waar onder de Oosterscheldekering, Nederland. Daarbij passeren FOTO PR de Cauberg en het Binnen hof. Mini-camping Schorre in Vrouwenpolder biedt de renners belangeloos sanitair en verblijf aan. Cycle for Hope maakt ge loof, hoop en liefde zichtbaar in mensenlevens en ondersteunt verschillende projecten. Middelburg In de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noordstraat in Mid delburg speelt morgen (don derdag) het gitaarduo Maarten Janse en Maria Huisman. Op het programma staat muziek uit diverse landen, klassiek en eigentijds. Maarten Janse en Maria Huisman spelen tijdens de wekelijkse open middag van de kerk. De kerk is ópen van 13.45 tot 15.30 uur, de toegang is vrij. Vlissingen Deze zomer hield café Vanuus in Vlissingen een speciale Stichting Jaydendag. Bezoekers konden deze dag van gratis vers gebakken tongetjes genieten en als dank hiervoor een donatie in de collectebus doen. De inhoud van deze collectebus samen met de fooi van deze dag bedroeg ruim 1.200 euro en is inmiddels door de eigenaren van Vanuus, Pim en Helene, geschonken aan Stichting Jayden. Een behandeling duurt in totaal ongeveer een halfuurtje en het resultaat blijft 3 tot-6 maanden behouden. De behande ling is niet schadelijk voor het gebit. FOTO PR S8S8t®E8SKïiö3! ®S? tö ÉW&f**KJ

de Faam | 2012 | | pagina 21