Het wiel uitvinden OVET bv PZC Dagbladbezorger Excursies in de natuur Exposities Walcheren BEDRIJFSELEKTRICIEN M/V (1FTE) BON Ja, ik wil de PZC bezorgen Aagtekerke en Grijpskerke Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 22 augustus 2012 De Faam pagina 20 Ontwerpstudio Struin exposeert de serie 'Retyred', objecten gemaakt van oude fietsbanden. FOTO STUDIO STRUIN Walcheren IVN Walcheren houdt deze week diverse excursies. Mottekastelen Op donderdag 23 augustus wordt gefietst langs Vlied bergen en Mottekastelen. De fietsroute 'Vliedbergen en Mottekastelen' voert de deelnemers door het zuid westelijk deel van Walcheren langs 7 vliedbergen of mot ten. Vertrek om 13.30 uur - bij de Kanovijver, Nollepad 1 in Vlissingen, duur 2'A tot 3 uur. Deelname is mogelijk vanaf 12 jaar. De kosten zijn 5 euro per persoon. Park Welgelegen Op zaterdag 25 augustus is er een excursie door Park Welgelegen. Serooskerke heeft cultureel historische facetten die belicht mogen worden, zoals de munten- vondst in 1966 en de brand weerkazerne waar een edu catief centrum komt. Een gids vertelt hierover. De kosten zijn 3 euro voor vol wassenen en voor kinderen van 6 tot 12 jaar 1,50 euro. Start om 14.00 uur. Park Toorenvliedt Op zaterdag 25 augustus is er ook een wandeling door Park Toorenvliedt. Ver trek om 13.30 uur vanaf de hoofdingang van het park aan de Koudekerkseweg. De wandeling duurt VA tot 2 uur. Deelnemen kost 3 euro en voor kinderen tot 12 jaar 1,50 euro. Vooraf aanmelden voor de verschillende activi teiten is niet nodig. Ontwerpstudio Struin expo seert de hele maand septem ber en oktober in GalerieGer- ritse aan de Londonsekaai 19 in Middelburg. Vormgever Erik van Leeuwen toont hierin een deel van de serie 'Retyred', objecten gemaakt van oude fietsbanden. Redactie Middelburg Tijdens de opening zondag 2 september van 13.00 tot 17.00 uur is er livemuziek op de caisadrum met Josie Kneep- kens. Zij is de komende maan den regelmatig te horen in de galerie. Studio Struin bestaat uit vormgevers Erik van Leeu wen en Josie Kneepkens. In hun atelier dat gehuisvest is in het winkelcentrum van Dauwen- daele in Middelburg, maakt het duo gebruik van gerecyclede materialen en zoekt combinaties die verworden tot kunst of toe gepaste kunst. Producten zijn meubels, gebruiksvoorwerpen en objecten. De dubbelzinnig getitelde serie 'Retyred' bestaat uit diverse? objecten, verschil lend van vorm. Zo zijn er een diverse wandkleden, een spie gel, vloerkleed, stoel en tafel te zien gemaakt van gebruikte fietsbinnenbanden. In plaats van de verbrandingsoven heb ben deze voorwerpen, na een leven hard zwoegen, een blij vende ereplaats verdiend. "Re tyred is ontstaan doordat ik als fietsenmonteur gezien heb wat er wordt weggegooid en stilsta bij de hoeveelheid energie die het kost om iets als een binnen band te produceren. Ik vind dat het materiaal te mooi is om, slechts vanwege het verlies van zijn aanvankelijke functie, als waardeloos te bestempelen. Ik vind het een uitdaging om er een nieuwe waarde aan te ge ven" aldus Erik. Meer info op www. struincom. Expositie Schilderijen door Bert Hoogerheide De Zeeuwse kunstschilder Bert Hoogerheijde exposeert tot eind oktober in Woon zorgcentrum Nieuw Bach- tenpoorte in Oost-Souburg. Te zien zijn 15 schilderijen van zijn hand. Momenteel werkt Bert veel met pallet messen waardoor zijn werk een 3-dimensionale indruk wekt. Het woonzorgcentrum is van 9.00 tot 17.00 uur toe gankelijk. Meer informatie is te vinden op www.bhooger- heijde.exto.nl. Zeeuwse verzamelingen voor zomertentoonstelling In het programma 'de schil der, het werk het atelier' van Caesuur aan de Noord straat in Middelburg wordt de traditionele zomerten toonstelling die loopt tot begin september gevormd door werk uit Zeeuwse ver zamelingen van Nanky en Chris de Vreeze, Michiel Paalvast, Giel Louws, Har- men Eijzenga, Willy van Houtum, Hans Overvliet en Leni van den Berge. Hoewel de verzamelaar voor de schil der en zijn werk niet zonder belang is, wordt daar in de kunstbeschouwing toch rela tief weinig aandacht besteed, en dan nog meestal in de vorm van een beschouwing over een concrete verzame laar en zijn verzameling, en veel minder over het verza melen an sich, laat staan over de relatie tussen kunstenaar en verzamelaar. Kunst met kleurrijke mozaïek in atelier de Blauwe Horizon In Blauwe Horizon aan Boule vard Evertsen 10 in Vlissingen wordt zaterdag 26 augustus om 16.00 uur de expositie geopend met werken van de Goese kun stenaar Mathisse Arendsen en de in Rotterdam woonachtige kunstenares Sarah Arendsen. Sarah is met haar werk begon nen op locaties in zowel Neder land als in Frankrijk. Hier heeft zij muren en gevels, een water put en deurposten voorzien van kleurrijke scherven. Mathisse die zijn werken nu voor de vier de maal in de galerie van collega Peter van Berkel exposeert komt ook nu weer met een nieuwe se rie om zijn steeds grotere schare fans te verrassen. Gobelins in de Wandelkerk Kunstenares Carmen Milhous- Arendt toont tot 17 september haar werk in de torenvoet van de Lange Jan in Middelburg. De gobelins van Carmen Mil- hous-Arendt verbeelden een poëtische wereld, waarin geab straheerde gestalten te herken nen zijn. De expo is te bezoeken van 10.30 tot 17.00 uur. Glaswerk in de rechtbank door Annemarie Slager Annemarie Slager, geboren te Vlissingen op 22 januari 1956, heeft twee grote passies: als eerste het werken met glas met behulp van de glasfusetechniek die ze heeft geleerd bij glas vormgever Rinus Rentmeester. Annemarie exposeert tot en met 5 oktober glasobjecten en glassieraden bij de rechtbank Middelburg. De expositie is te bezoeken tijdens de openings tijden. Om toegang tot de recht bank te krijgen is een geldig le gitimatiebewijs nodig. OVET B.V. is een stuwadoorsbedrijf met ongeveer 115 werknemers met overslag- en opslagterminals in Terneuzen en Vlissingen voor internationale klanten in de staal- en energiesector voornamelijk in Quality in bulk Eyropa Voor onze terminals zijn wij op zoek naar een Taakomschrijving - U bent mede verantwoordelijk voor het beheer en de ontwikkeling van alle elektrotechnische zaken, zowel op de bedrijfslocatie Terneuzen als in Vlissingen-Oost. - U bent mede verantwoordelijk voor het storingsvrij functioneren van alle relevante bedrijfsmiddelen waaronder vier dieselelektrische grijperkranen, laadschoppen, transportinstallaties, etc. - U bent installatieverantwoordelijke laagspanning volgens de NEN-3140. - U adviseert bij de inkoop van technische goederen. Functie-eisen - opleiding MBO Elektrotechniek niveau 4 of een gelijkwaardig kennisniveau - minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie - ervaring met elektrotechnische aandrijfsystemen - op de hoogte zijn van de laatste ontwikkelingen op het vlak van frequentie geregelde al dan niet plc/pc gestuurde aandrijvingen - competenties: zelfstandig, praktisch ingesteld, doorzettingsvermogen, creativiteit en goede communicatieve vaardigheden - bezit van rijbewijs B is vereist Plaats in de organisatie U werkt onder de directe leiding van de assistent Hoofd Technische Dienst. Werktijden - 37,5-urige werkweek in dagdienst, 5 dagen van 08.00-12.00 uur en 12.30-16.00 uur - storingsdienst buiten normale werktijden Beloning Volgens de bedrijfs-cao afhankelijk van opleiding en ervaring Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 1 september 2012 richten aan: Ovet B.V., t.a.v. afdèling P&O, Postbus 1200,4530 GETERNEUZEN of per e-mail: personeel@ovet.nl Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Tom d'Haens, Hoofd Technische Drenst, tel. 0115-676 832 en voor vragen over de procedure kunt u contact opnemen met Edith Lormans, P&O medewerker tel. 0115-676 734. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op maandagochtend 10 september of woensdagochtend 12 september a.s. Naam:Geboortedatum (min. 15 jaar): Adres:Jek Postcode:Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends voor 07.00 uur willen bezorgen. Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen uitstekend te combineren met andere bezigheden vele extra's Ga naar www.bezorgers.nl voor meer informatie. Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl telefonisch: 0800 - 0222710 per post: stuur onderstaande bon op Meer bereiken. Met

de Faam | 2012 | | pagina 20