www.vlissingenmaritiem.nl 24 t/iff 26 Augustus mSbst bruna 24,50 stnndwerkersconcours en zondag: braderie ^/locatie: binnenstad ^/lissingen met bon voor 10,- Mosselmenu mmmaam Wilt u ook kans maken op deze prijzen? Kom winkelen in Wissingen en wie weet wordt u op de foto gezet! Onderstaande bedrijven schenken deze man een cadeau: www.fotoverschoore.nl Boek "Groeten uit Vlissingen, een eeuw verstreken" verkoopprijs 19,95 walstraat 101 vlissingen www.bruna.nl HOTEL BRASSERIE DE BELGISCHE LOODSENSOCIETEIT Boulevard de Ruyter 4 - 4581 KA Vlissingen onbeperkt mosselen eten 3 gangen Rijkelijk gevulde bouillabaisse Onbeperkt mosselen op Vlaamse wijze Dessert v.d. chef iedereen goed te volgen", vult Dick Schip per aan. Ook is het mogelijk om mee te varen met schepen die deel uitmaken van het evenement. Donderdag wordt direct al een kleurige op tocht van schepen verwacht wanneer de Sail-In plaatsvindt. Vanuit Veere varen zo'n 60 schepen door het Kanaal door Walche ren richting Vlissingen. Verder zal de stad het hele weekend wor den overspoeld met muzikale activiteiten zoals shantylooporkesten. Maar ook het Nederlands Politieorkest bij de opening in de Sint Jacobskerk en op vrijdag een op treden van de Steelband van de Mariniers kapel leveren een muzikale bijdrage. Centraal punt wordt het Duvel Droomschip in het Havenkwartier, een middelpunt voor horeca en muziekoptredens. "We kunnen natuurlijk gebruik maken van het voormalige Scheldeterrein, op zich al een middelpunt van maritieme historie", aldus voorzitter Schipper. Op dat terrein zal ook de opgeknapte Scheldekraan weer in bedrijf worden gesteld. Dat gebeurt vrij dagavond. De kraan zal letterlijk het stra lend middelpunt worden, omdat hij tijdens Vlissingen Maritiem speciaal wordt ver licht. De Stichting Behoud Scheldekraan heeft daarvoor donateurs een uitnodiging gestuurd om vanaf het schip De Hydro- graaf, dat in de Dokhaven komt te liggen, naar het resultaat te komen kijken. Maar ook in de Machinefabriek, de Tim merfabriek en rond de Dokhaven zijn al lerlei exposities en festiviteiten. Het volledige programma is te zien op de website: www.vlissingenmaritiem.nl Tele Masters Sneldrukkerij.com Slagerij Gillissen FotoVerschoore Vis a my Knuyt mannenmode Begijn Bedrijfsmakelaardij Autobedrijf Murre Laroes loodgieters en installateurs De Kaashoek BHV training Zeeland Stichting Medical First Bagels Beans Bakkerij het stoepje Danny van Schaik vishandel De Notendop Indische kraam Fruit Expresse Globe Reisburrf Pelikaan Reizen Dobey dierenspeciaalzaak Sheshoes Bruna Het Huis Hardy Kaashandel Huijser De Visser Fruit Etos Augustijn Markies verlichting Restaurant "De Vissershaven" Kapsalon Hem en Haar Vereniging Winkelcentrum Vlissingen Ferry's lunchroom/brasserie Da Silvano Bakery Eetcafe Suus tftydaetUMU Voor gasten die liever iets anders wensen, bieden wij in overleg een alternatief Wij schenken een ruim assortiment Belgische bieren Reserveren gewenst - Tel. 0118-413608

de Faam | 2012 | | pagina 19