TMC 't Wordt weer de tijd om buiten te schilderen! VERTfi* WAND 12 september Tweede Kamerverkiezingen. Rijksoverheid Neem uw stempas mee en identiteitsbewijs mee. Rubbol ÊËmzr plus Veel professionele merken, tegen scherpe prijzen, zoals: 3295 Kijk voor alle Verfaan op tmcwebshop.nl Woonideeën voor iedereen! Voor verfaanbiedingen gaat u naar TMC Woonwinkels Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 22 augustus 2012 De Faam pagina 13 Om zelf in het stemlokaal te stemmen, moet u uw stempas en ID-bewijs meenemen. Bij het stemmen mag u een ID-bewijs gebruiken dat maximaal vijf jaar is verlopen. Achter de tekst "geldig tot" moet dus 13 september 2007 of een latere datum staan. Een ID-bewijs is een paspoort, identiteitskaart of rijbewijs. Wilt u iemand anders voor u laten stemmen? Geef dan een volmacht. Vul samen het formulier op de stempas in én geef een kopie van uw ID-bewijs mee. Is uw ID-bewijs meer dan vijf jaar verlopen? Vraag dan tijdig een nieuw ID-bewijs aan. Het duurt ongeveer een week voordat u een nieuw ID-bewijs ontvangt. Wilt u geen nieuw ID-bewijs aanvragen? Dan kunt u tot en met 29 augustus 2012 een schriftelijke volmacht aanvragen bij uw gemeente. Daarmee kan een andere kiezer voor u stemmen. Wilt u meer informatie of heeft u vragen? Neem dan contact op met uw gemeente of kijk op www.verkiezingen2012.nl. JOUW STEM Daar maak je je toch sterk voor? Rubbo Sikkens AZ plus (buiten hoogglanslak) van 47,00 voor 26.95 Sikkens Primer (goede buiten grondlak) van 34,05 voor 22,95 Sikkens XD plus (hoogwaardige buiten hoogglanslak) van 56,80 voor 3495 Sigma S2U Gloss (buiten hoogglanslak) van 57,85 voor Sigma Amarol Primer (goede buiten grondlak) van 35,80 voor 25,95 WOONWINKELS TMC-Verf&Wand is een professionele verf en behangspecialist. We leveren alle bekende merken zoals: Sikkens (o.a. Flexa), Sigma (o.a. Histor), D'lmago en Wyzonol tegen super scherpe prijzen. Daarbij voorzien we u van advies: Van wat, u waar en hoe u het moet aanbrengen. Met 3 verfmengmachines in elke winkel kunnen we elke gewenste kleur direct leveren en natuurlijk hebben we alle benodigdheden in huis die nodig zijn voor vakwerk: kwasten, schuurpapier (schuurmachines), behangtafels, afstoommachines, terpentine, afplakband enz. Kijk op onze webshop voor alle spectaculaire aanbiedingen. TMC Goes Marconistraat 13 (0113) 22 41 02 TMC Bergen op Zoom Van Konijnenburgweg 13 (0164) 27 44 77 www.tmcwoonwinkels.nl

de Faam | 2012 | | pagina 13