Hippe schoentjes www.firmasinke.nl Torenstraat 1 - Serooskerke (w) Schuitema en Zwaan gaan samen Leukste kapsalon Grootste mosselpan ter wereld Van Well Design naar Tweede Kamer Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 15 augustus 2012 De Faam pagina 7 Siska Oskam (links) en Debby Maas van de nieuwe winkel Kids Station. FOTO: LEON JANSSENS Koudekerke Makelaarskantoren Schuite ma uit Vlissingen en Zwaan uit Koudekerke gaan vanaf deze maand samen verder. Besloten is om de gezamen lijke diensten vanuit het kantoor aan het Dorpsplein 25 te Koudekerke voort te zetten onder de naam Ma kelaarskantoor Zwaan. Het samengaan leidt tot een uitgebreidere portefeuille, zodat meer doorstroming kan worden bevorderd. Van wege de ruimere bezetting kan een nog betere dienst verlening en een bredere deskundigheid worden ge boden. Het nieuwe team van makelaarskantoor Zwaan zal bestaan uit de dames Marij ke Pennings-Dourlein, Thé- rèse Wisse-Mulder en Ineke van Avermaete-van den Berg en de heren Ed Schuitema, Stefan Wielemaker en Rob van Avermaete. De heer N. Zwaan sr. heeft - gelet op zijn leeftijd - er voor gekozen niet meer betrokken te zijn bij de dagelijkse praktijk. Hij blijft wel bereid het team met raad en daad bij te staan. Donderdag 16 en vrijdag 17 augustus tussen 15.00 - 17.00 en 18.00 - 20.00 uur kunnen belangstellenden kennismaken met het nieu we team op het kantoor aan het Dorpsplein 25 te Kou dekerke. Graag vantevoren even aanmelden via info@ zwaanmakelaars.nl. Vermeld hierbij svp welk dagdeel en met hoeveel mensen men wil komen. Kids Station is een in mei geopende winkel in Mid delburg met vooral hippe kinderschoenen. Eigenaren zijn Debby Maas en Siska Oskam: "Wij brengen een net iets andere schoenmode met aparte merken." Middelburg "Er zijn best wel grotere winkel ketens voor schoenen, maar een speciaalzaak in kinderschoenen vonden wij hier nog niet. Wij hebben allebei zelf opgroeiende kinderen en dat is een goede graadmeter. Zo hebben wij veel sneakers voor de jeugd. Wij voe ren schoenmaten van maat 18 tot maat 40, van babyslofjes tot loopschoenen. Heel belangrijk is dat met het pas gaan lopen er voor echt goede schoenen geko zen wordt." Naturino staat bekend om de pasvorm, een flexibele schoen met vooral een goede hiel. Bij Kids Station worden altijd bei de voeten gemeten want daar kan verschil in zitten. "Vaak wordt goed schoeisel onder schat", zegt Siska, "Maar het is heel belangrijk voor de groei en lichaamsvorming. Naturino is 100% leer, echt top. Wij heb ben ook andere merken zoals Converse All Stars, dat is meer op het sportievere vlak." Debby: "Goed advies en service, dat is voor ons belangrijk." Ook bij Kids Station: hippe regenlaa rzen van Aigle, nieuw meisjes- merk My Sweet Shoe en leuke accessoires als OOZOO junior horloges en coole T shirts. Za terdag 8 september is de fees telijke opening; na een bezoek aan Kids Station, tussen 14.00- 16.00 uur, een gratis ijsje van A Domani. Openingstijden: maandag vanaf 12.00, di-vrij 9.30-17.30, zaterdag 10.00- 17.00. Kids Station, Herenstraat 5, Middelburg, 0118-641889 en www.kids-station.nl. Middelburg Wat is nu de Leukste Kapsa lon van Nederland? In Mid delburg maken De Kapper en Haarstudio Jos een seri euze kans op deze titel. Tot en met 20 oktober iedereen op deze kapsalons een stem uitbrengen om zo te zorgen dat de Leukste Kapsalon van Nederland uit Middelburg komt. Tot en met 31 juli kon er ge stemd worden op alle kap salons in de gemeente Mid delburg. De Kapper kreeg met 132 de meeste stemmen en Haarstudio Jos kreeg met een gemiddeld rapportcijfer van 9.15 de hoogste waarde ringscijfers. Beide kapsalons maken nu een reële kans op de titel Leukste Kapsalon van de Provincie ZL. Uit de provinciewinnaars wordt op 5 november de landelijke winnaar gekozen. Zie voor meer info www.kapsalon- vanhetjaar.nl. Middelburg Grootste mosselpan ter we reld komt naar de EMTE Middelburg (Magistraat). Vrijdag 24 augustus tus sen 11.00 en 20.00 uur is deze pan te bewonderen op het parkeerterrein bij het EMTÉ-filiaal aan de Johan van Reigersberg. Klanten kunnen niet alleen de pan bewonderen, maar er zal óók gekookt worden. De pan wordt daadwerkelijk in gebruik genomen door vele ki lo's verse mosselen op culinaire wijze te bereiden. In 2008 is er in Veghel met suc ces een recordpoging gedaan voor de grootste mosselpan ter wereld. Met een diameter van 2.09 meter, een hoogte van 1.68 meter en een leeggewicht van ongeveer 1200 kg werd het record vastgesteld door het Gui- ness Book of World Records. Middelburg Op 4 september wordt Ludo Van Well van Van Well Design Middelburg verwacht in de Oude Zaal van de Tweede Ka mer in Den Haag. Daar wor den alle verzamelde duurzame initiatieven die Nederlandse bedrijven en burgers indienden overhandigd aan staatssecreta ris J. Atsma. De overhandiging vindt plaats in aanwezigheid van de indieners met de meest opvallende initiatieven. Er zijn prijzen aan de indiening van duurzame initiatieven ver bonden. Vorig jaar werden op het gebied van ecologisch varen en omgaan met de zee Ecotank Amulet Zuid Holland en Mat- thijs Lievaart met 'Doe mee verlos de Zee' gehonoreerd. Van Well Design is met Zee- Zilt40; het meest ecologische en duurzame motorjacht, dit jaar een van de genodigden. Of en wat Van Well zal winnen wordt op die 4e september be kend gemaakt. Er waren 700 inzenders en al leen de kanshebbers hebben een uitnodiging ontvangen. SINCE BACK T0 SCHOOL

de Faam | 2012 | | pagina 7