Overzicht honderde langs, over, met of De insectentijd is begonnen Daarnaast bedankt KOW de volgende organisaties voor hun geweldige samenwerking: Alle speeltuinen op Walcheren, Blokje bij Blokje, Middelburg in Beweging, Polderhuis Westkapelle, Provincie Zeeland Zeeuws jaar van het Water, Rescue Vlissingen, Speelhof Hoogerzael, Stichting Welzijn Middelburg, Taxicentrale Vlissingen, Van Dixhoornbrigade - Reddingsbrigade Middelburg, Vrijburgbad, Wasschappelse Evenementen Stichting, Zeeland Attracties, Zeevishandel Cash Carry, Zeeuwse Bibliotheek ColumBus. Begint u een nieuw bedrijf? Bel dan even naar De Faam! Activiteiten, Spetters, foto's en recepten op Zeeuwse site Landelijke lijsttrekkers komen naar Zeeland Altijd actueel: de-faam.nl Spanjaardstraat .18 Langeviele 0118-612229 w»w-8roentehal-middelburg.nl 01i8_767279 groentehal<|)live.nl Aanbiedingen geldig van wo 15-08 t/m di '21-08 www.kinderopvangwalcheren.nl 0118 614532 of info@skow.nl Opent u een nieuw bedrijf of win kel? Is er een jubileum of een bij zondere gebeurtenis in uw zaak? Neem dan contact met ons op en we. kijken hoe we u kunnen helpen. www.de-faam.nl #Stationsbrug De Faam Iedere keer als ik een fluitje hoor gaat er een auto onterecht over de #Stationsbrug #Middelburg. Stations- brug is nu .alleen voor de fietsers! Aldus Henksander... De Provincie Zeeland heeft 2012 uitgeroepen tot Zeeuws Jaar van het Water. Want water speelt een belangrijke rol in onze provincie. Het zorgt voor kennis, energie, recreatie, eten, werk en geld. En natuurlijk vinden er altijd al activiteiten plaats die te maken hebben met het water, maar dit jaar is er een speciale website waar op alles terug te vinden is. Door de redactie Zeeland Op de website zijn actuele evenementen terug te vin den. Onder de diverse banners zijn de laatste nieuwtjes te vinden, lekkere Zeeuwse re cepten, foto's van bezoekers en professionals, leuke én spannende filmpjes en nog veel meer interessante zaken, waarbij het Zeeuwse water bij wijze van spreken uit het beeldscherm spoelt. Rescue revisted Zij die afgelopen weekend Rescue Vlissingen gemist hebben, kunnen bijvoorbeeld prima terecht in de video- hoek van de website, waar de spectaculaire vliegshows en reddingtsdemonstraties nog een keer dunnetjes over gedaan worden. Maar ook fraaie natuuropnamen van Zeeuwse zeehonden, over de oesterteelt of over zeilwed strijden op het Veerse Meer zijn te vinden in deze water rijke doos van Pandora. Spetters Ook de rubriek Spetters is interessant. Hierin vertellen Zeeuwen over hun band met het water: van een mede werker van Rijkswaterstaat -msm ■/y- --A-/ Een dagje vissen met z'n allen. tot een deelnemer aan de we reldkampioenschappen kitesur- fen. Zo was er vorige week het verhaal te lezen van Rino van Voren (36) uit Breskens. Hij is 'opstapper' op reddingboot de Zeemanshoop van de KNRM. Elk moment van de dag kan hij een oproep krijgen. Dan moet FOTOI hij snel zijn, want binnen tien minuten moet de boot uitruk ken. Foto's Foto's en video's waarin het water een rol speelt hebben ook een speciaal plekje op de website. Naast het bekijken van honderden (onder) water foto's kunnen bezoekers ook hun ei gen foto's uploaden. En natuur lijk is er altijd aandacht voor het laatste nieuws. En weet je niet wat te doen met de gevangen vis? Culinaire suggesties genoeg van Zeeuwse chefkoks! y'yLL mHKSSkI 1 Middelburg Omroep Zeeland, SCOOP, Zeeuwse Bibli otheek en de PZC halen de lijsttrekkers voor de Kamerverkiezingen naar Zeeland. In live radio-uitzendin gen van een uur worden de kopstukken aan de tand gevoeld over Zeeuw se thema's. Die radio-uit zendingen worden ook in beeld doorgegeven op televisie en op de inter netsites van de PZC en Omroep Zeeland. Ad Hagesteijn (Om roep Zeeland) en Ernst Jan Rozendaal (PZC) ontvangen de lijsttrek kers vanaf volgende week in de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg. Bijna alle lijsttrekkers hebben toegezegd naar Middel burg te komen. De uitzendingen in de Zeeuwse Bibliotheek zijn toegankelijk voor publiek. De samenwerking tussen Om roep Zeeland, PZC, SCOOP en de Zeeuwse Bibliotheek moet ertoe leiden dat lijsttrekkers, die Zeeland in het verleden links lieten liggen, voor de komende verkiezingen wél aanleiding zien de provincie te bezoeken. Door alle kanalen te bundelen, hebben tal van lijsttrekkers hun medewerking inmiddels toege zegd. De reeks begint woensdag 15 augustus met het bezoek van SP-voorman Emil'e Roemer (16.00-17.00 uur). Een dag later is Alexander Pechtold (D66) te gast in de Zeeuwse Bibliotheek (11.30- 12.30 uur). Daarna volgt tot aan de verkiezingen op 12 september een reeks van bezoeken. Via de PZC en Omroep Zeeland worden de bezoeken de komende weken aangekondigd. Alle informatie is te vinden op de volgende websites: www'.scoopzld.nl, www. zeeuwsebibliotheek.nl, www. omroepzeeland.nl en www. pzc.nl. Volg ook #zeelandkiest op Twitter.

de Faam | 2012 | | pagina 2