r r r 3 8 3 8 9 1 7 1 4 5 2 9 6 6 9 5 4 2 8 1 6 2 6 8 4 5 9 1 3 7 3 5 KARIN Horoscoop fjè Ram Stier Tweelingen Kreeft Leeuw Maagd 4) Er staat een grote verandering op stapel, die je blokkeert door je overtuiging dat je het niet verdient. Maar het zou er niet zijn als je er geen recht op zou hebben. Dus open jouw armen en ontvang! Weegschaal Schorpioen Boogschutter Steenbok Waterman Vissen Gelukkig getrouwd... BLUT CURAQAO De vader van Will Trent GENADELOOS JG1 Over olie en macht Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 8 augustus 2012 De Faam pagina 26 Harmonie zal je nooit ervaren als je krampachtig alles in goede banen probeert te leiden. Harmonie is namelijk een direct gevolg van het vertrouwen dat er geen juiste weg is. Iedere weg biedt kansen. Wat gebeurt er als je je keuzes niet laat bepalen door pijn? Dat klinkt sim peler dan het is, want een deel van die pijn is al heel oud en bepaalt al heel lang jouw handelen. Hoog tijd om het los te laten. Als je die machtstrijd ervaart als falen, maak je de strijd alleen maar groter. Laat het oordeel los en maak nieuwe keu zes. Leg de lat niet zo hoog. Het leven is een stuk leuker zonder die verwachtingen. Je bent zo druk met zorgen voor anderen dat je jezelf wijs maakt dat daar je grootste kracht ligt. Maar komt het zorgen echt uit passie of uit een behoefte aan waardering van anderen? Met het verleden in het achter hoofd heb je het gevoel dat je jezelf moet bewijzen. Dat je het recht om hier te zijn moet verdienen door veel te doen. Terwijl het gaat om ervaren. Zodra je het eindresultaat loslaat en je aandacht concentreert op het proces - en daarbij handelt vanuit wie je bent en niet vanuit wat je zou kunnen winnen of verliezen - ervaar je een enorme rust! Je ontvangt meer dan je denkt. Het komt vaak in een vermomming. Hierdoor herken je het niet altijd als het geschenk. Kijk naar wat je krijgt, niet naar wat je denkt niet te krijgen, en waardeer. Voldoening is te vinden in het vertrouwen dat je een bepaalde situatie hebt aangepakt vanuit een eerlijke intentie. Voldoening draait om de intentie van jouw handelen. Waar zit je op te wachten? Alle benodigdheden liggen binnen handbereik. Ze hebben misschien niet de vorm die je verwacht, maar ga er maar eens mee aan de slag. Je zult zien dat het perfect werkt! Gelijkwaardig vraagt jouw aandacht. Dit keer met name gericht op de illusie dat je sommige dingen moet herstel len, zonder werkelijk te kijken waarom het sowieso is stukgelopen. Is het wel kapot? Je hebt een beeld van hoe de wereld in het algemeen en de eigen wereld in het bijzonder er moet uitzien. Maar dat krijgt pas echt fundering als je eerst eens kijkt hoe het nu is en wat je al gedaan hebt. Puzzel mee! metaal compact disc familie lid water geest voor (Latijn) bische titel gewicht berg weide soort stof ge- rechts- politie 5 drink gerei binnen kort Brussels bier een weinig muskus voeg woord valse haardos elk 4 ras inzet T 2 9 grond soort hevige wind heftig mager buitrund on handig in komen T lijk vaas 3 vreemde munt veel wegend hoofd bedek king deel van de wet 8 6 verhoog de toon water geul ronde dans onge lovige bijwoord dieren geluid 10 lid woord bouw land luiaard f uitroep van afkeer loop fiets 1 nalaten schap 7 vadsig Puzzelland LINDA VAN RIJN Als je Nederland dan toch bent ontvlucht, wil je op het strand wel iets makkelijks lezen. Linda van Rijn bied je een spannende 'reisgids' voor Curasao. Hoewel het eiland niet als de meest veilige vakantiebestemming te boek staat, mag de lezer er wel van uit gaan dat het avontuur van Hannah van Bruggen hem of haar be spaard blijft. Hannah heeft haar 'avontuur' eigenlijk al vanuit Nederland meege nomen: haar kersverse echt genoot Koen Hamersma. In het geheim zijn de twee getrouwd en daarna direct op het vliegtuig naar Curasao gestapt voor een onbezorgde vakantie. Hun romantische huwelijksreis is echter amper begonnen als Koen spoorloos verdwijnt bij het snorkelen. Zowel de politie als Hannah zelf be gint een zoektocht. Daarbij komen heel wat onprettige zaken naar boven. Met minimaal één wijze les: val niet in slaap op het strand... Linda van Rijn, Blue Cura sao, Marmer, 15. Trouwe lezers van Karin Slaughter weten allang dat er een opmerkelijk nauwe band bestaat tussen Will Trent en zijn baas Amanda Wagner. Genadeloos is het boek waarin duidelijk wordt hoe het nu echt zit. Will lijkt zijn relatie met Angie (met wie hij nog wel steeds getrouwd is) afgesloten te hebben en heeft zowaar iets moois opgebouwd met dokter Sara Lindner. Will probeert op zijn manier iets van zijn verleden aan Sara duidelijk te maken door haar het vervallen weeshuis te laten zien waar hij opgroeide. Opvallend genoeg stapt even later ook Amanda binnen! Daar is alle reden voor, ook al heeft zij Will de laatste weken weg gehouden bij een moordzaak die wel erg lijkt op Amanda's eerste zaak. Slaughter neemt de lezer mee op reis tussen nu en de jaren '70, toen er nog veel minder sprake van gelijke rechten was. Karin Slaughter, Genade loosCargo, 19,90. Cotton Malone dacht zich uit zijn vroegere werkkrin gen teruggetrokken te heb ben. Een anonieme brief zorgt er echter voor dat hij zich er weer vol overgave in stort. Via de link die hij ontvangt kan hij niet anders dan concluderen dat Cassiopeia Vett zijn hulp nodig heeft. Het gaat om olie en het gaat vooral om macht. De vraag of aardolie biotisch of abiotisch is, is vanuit wetenschappelijk oogpunt interessant, maar de eunuchen van de Ba broederschap gaat het om de implicaties hiervan: als aardolie abiotisch is, maakt dat China vrij van de eco nomische wurggreep van de OPEC-landen. Steve Berry neemt de lezer mee naar China in een spannende zoektocht naar olie, de gekidnapte zoon van de Russische weten schapper Lev Sokolov, rivaliserende ministers en absolute macht. Steve Berry, De tombe van de kiezer, De Fontein, 18,95. Sudoku 3 9 1 23456789 10 2 7

de Faam | 2012 | | pagina 26