Zeewier eiwitshakes beste afslankproduct van 2012! ytingm Discoveryrun met korting Naar een van de laatste Engelse hardloopfeestjes Advertorial Ultieme 'vetvernietiger' waar Nederland op heeft gewacht AWAKO WINNING XASH! WHEYPROTEINE-KEIP-UHDAUIA CHIOREILA-SPIRÜUNA Lezersactie Geldig in Agrlmarkt Goes en Middelharnis op do 9 t/m zo 11 aug. en Agrlmarkt Vlissingen en Roosendaal op do 9 t/m zo 12 aug. 2012 Page toiletpapier 24 t/m 26 "^1 .augustus shoarmavlees "''''..ui' Ml I Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 8 augustus 2012 De Faam pagina 19 Begin de dag met een Zee wier Eiwitshake en u gaat afslanken als nooit tevoren! Met deze shake, die de stofwisseling stimuleert en een ongelofelijk eetlustrem- mend effect heeft, is er nu eindelijk een slankkuur ontwikkeld die ervoor zorgt dat het nu wel gaat lukken om blijvend slank te worden. Zeewier Eiwitshakes zijn dé oplossing in de strijd tegen overgewicht en vastzittend vet. Deze super afslankkuur is een echte rage aan het worden en is nu al het meest verkochte afslankproduct van Neder land! Het geheim van het succes: als u een normaal dieet volgt en veel minder gaat eten, schakelt uw lichaam automatisch over op een veel tragere vetverbranding. Ook met normale eiwitshakes, die op zich prima werken, is dat precies hetzelfde. Deze 'val kuil' is na jarenlang onderzoek op een sublieme manier onder vangen met 1 simpele ingreep. Aan normale eiwitshakes werd een cocktail toegevoegd van m zeewier en algen. Deze zeer ef fectieve ingrediënten staan al sinds tijden bekend om hun af slankende werking. Zo ontstond een fenomenale afslankkuur die onlangs werd gekozen door consumenten als beste afslank product van dit moment. Met deze ijzersterke 'vetver- nietiger' is er echt geen excuus meer en is er het meest doeltref fende wapen tegen vastzittend vet gecreëerd dat er ooit was! Het werkt heel simpel: twee maal per dag neemt u een over heerlijke Zeewier Eiwitshake met vanillesmaak. Deze shake bevat een hoge dosering algi- Win kaarten voor de Historie Grand Prix Zand voort* voor 2 personen! *ln samenwerking met BankGiro Loterij ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie naat. Deze stof zorgt ervoor dat we tot wel 75% minder vet opnemen! Tevens verandert al- ginaat in de zure omgeving van de maag in een opzwellende gel. Dit creëert een ongelofelijk vol gevoel zodat je jezelf bijna moet dwingen om te eten. En dat ter wijl je nauwelijks calorieën bin nen krijgt! De zeewier, kelp en algen zullen je vetstofwisseling en energieniveau een waanzin nige 'turbo-boost' geven, zodat je al je vet uit je 'probleemge bieden' moeiteloos gaat ver branden! Je lichaam is nu werkelijk veranderd in een echte 'vet- verbrandingsmachine' Zeewier Eiwitshakes zijn effec tiever dan alle huidige afslank middelen op de markt. Er zijn tal van producten die gewichts verlies beloven, maar alleen van deze fenomenale Zeewier Eiwitshakes is keihard aange toond dat u er daadwerkelijk van afvalt! Het afslankproduct dat alle afslankrecords gaat verslaan is nu eindelijk overal verkrijgbaar! Aanbieding Zeewier Eiwitshakes zijn ver krijgbaar bij alle reform-, en (G&W-) gezondheidswinkels, bij de betere drogist en natuur lijk op www.natusor.nl. De adviesverkoopprijs voor 1 pot met 18 overheerlijke shakes is nu tijdelijk vërlaagd van 39,95 naar slechts 29,95! Met de komst van de snelle veerboot HSS Discovery ontstond de mogelijkheid op een dag heen en weer naar Engeland te varen. Perso neelsleden van Stena Line zagen daarin dé mogelijkheid om een hardloopwedstrijd aan de 'overkant' te organi seren. De snelle veerboot is er inmiddels niet meer, de westrijd nog wel. Eventjes... Na de Discoveryrun van 2011 kondigde organisa tor Johan Knoester aan er uiterlijk in 2013 mee op te houden. Hardlopers zouden voor het laatste Nederlandse loopfeestje in Engeland nog een jaar kunnen wachten. Wie het zekere voor het on zekere neemt, gaat echter dit jaar. Deelnemers leveren daarmee gelijk een bijdrage aan Caring for Children with Cancer. Zij vertrekken vrijdagavond 12 oktober om zaterdag hard te lopen (of te wandelen) en hebben daarna de middag in Colchester om de stad te bezoeken. Lezers van dé Weekkrant krijgen 10 euro korting per persoon! Knip daarvoor dit artikel uit en stuur dat voor 25 augustus met maximaal twee namen van deelnemers naar: Stena Line/Discoveryrun t.a.v. F. Brouwer Postbus 2 SISO AA Hoek van Holland De inschrijver ontvangt na on geveer 14 dagen een speciaal inschrijfformulier, waarmee het arrangement in een 4-persoons- hut geboekt kan worden voor 89 euro p.p. Het arrangement in een 2-persoonshut kost 99 euro. Eénpersoonstoeslag 10 euro. Na betaling worden de tickets verstuurd met alle informatie voor het weekend. Kijk voor meer informatie op www.discoveryrun.nl agrimarkt pak a 24 rollen i van mox. 2 pokken per klont fkhepen vat* alle tijde» ANNO NB: oktie alléén geldig voor kiloverpakkingen bak a 1 kilo van mox. 2 bokken per klont l!' I't Ft* I K' Maak kans op een unieke zeiltocht op het Russische fregat de 'Shtandart' vanuit de hoven van Vlissingen op zaterdag 25 augustus. Koop een Duvel sixpack lever uw kassabon deelnameformulier in bij de servicebalie. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. Indien een artikel onverhoopt is uitverkocht tijdens de aktieperiode ontvangt u een aktietegoedbon. (muv op op artikelen) Kijk voor adressen en actuele openingstijden op www.agrimarkt.nl

de Faam | 2012 | | pagina 19