Wandelingen bij Westkapelle Concert in de dorpskerk Middeleeuwse spelen spijzen bij Terra Maris Orgelconcert Dick Sanderman Samen zingen op Walcheren Expositie op Zwanenhof Boerderij beleven Kerkdienst van poëzie en muziek Koffiebijeen- komsten Geldig in Agrimorkt Goes en Middeihornls op do 26 t/m zo 28 juli en Agrimorkt Vlissingen en Roosendaal op do 26 t/m zo 29 juli 2012 Vismarine gerookte Noorse zalmfilet van Surango IJsthee 3 stuks van €Aff Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 25 juli 2012 De Faam pagina 4 Walchers Nieuws Kort Oostkapelle De Stichting Oostkapelle Cul tureel houdt vandaag (25 juli) vanaf 20.00 uur een zomer avondconcert in de dorpskerk. Te beluisteren is Lydia van Mourik (fluit) en Wouter Bak ker (piano). Zij spelen werken van Vivaldi, Chopin, Honneger, Poulenc en Debussy. Oostkapelle In het decor van de land schapstuin houdt Terra Maris op dinsdag 31 juli, 7 en 14 au gustus van 16.30 tot 19.30 uur het middeleeuws festijn 'Spelen en spijzen'. Alle activiteiten zijn rondom de middeleeuwse ver dedigingstoren. Hoogtepunt van dit festijn lzijn de demon straties schapen drijven van 16.30-17.00 uur en van 18.00- 18.30 uur. Met Bordercollies, van begin ner tot volleerd, laten de her ders zien wat hun honden met de Drentse heideschapen kun nen. Het publiek mag helpen. Ook is te zien hoe in de mid deleeuwen zout uit veen werd gewonnen. De sfeer is herberg- achtig met muziek, drankjes en een pruttelende kookpot. Kin deren kunnen hun stokbrood- jes bakken boven een vuurtje. Entree is 6 euro en kinderen betalen 3,50 euro. Westkapelle Vanaf het Polderhuis in Westka pelle vertrekt vandaag (25 juli) een natuurwandeling. Vertrek is vanaf de voorzijde van aan de Zuidstraat 154/156 om 10.30 uur; de wandeling duurt ca VA uur. Ook is er een wandeling langs de Westkappelse Kreek. Die begint op de parkeerplaats Vliedberg aan de Grindweg in Boudewijnskerke om 14.00 uur; de wandeling duurt ca VA uur. Vooraf aanmelden is niet nodig; deelname is 3 euro en kinderen tot 12 jaar betalen de helft. Kaartjes zijn ter plaatse te koop bij de Natuurgids. Middelburg Het wekelijkse zomeravondcon cert in Middelburg is dit keer op dinsdag 31 juli in de Oostkerk. De organist Dick Sanderman zal dan op het De Rijckereor- gel een programma spelen met werken van de Middelburgse componist Willem Lootens en van Gronau, Bach en de con certgever. Het concert begint om 20.00 uur. De toegangsprijs is 8 euro. Meliskerke Op woensdag 1 augustus wordt in de Odulphuskerk in Melis kerke een samenzangavond gehouden. En op zaterdag 4 augustus in de Dorpskerk van Aagtekerke ook. Beide avonden zal er worden gezongen uit de bundel met liederen van Joh. de Heer welke door de organisatie is samenge steld. Het begint om 20.00 uur en entree is vrij. Biggekerke Elsbeth de Kuyper-Rijken en Angèle Rijken, beiden dochters van kunstschilder Piet Rijken, exposeren deze zomer met hun werk op Zwanenhof aan de Klaassesweg 2 in Biggekerke. Elsbeth's werk omvat voorna melijk stillevens geschilderd in olieverf op doek. En Angèle's werk bestaat uit kijkdoosjes gemaakt van struis vogeleieren gevat in lood. De expositie is van zaterdag 28 juli tot en met zondag 12 au gustus. De openingstijden zijn elke dag van 13.00 tot 17.00 uur. Middelburg Een kijkje nemen achter de schermen, rondkijken, kalfjes aaien, een kaasje plastificeren en veel proeven kan bij Kaas boerderij Schellach in Middel burg. Het is maandag 6 augus tus om 10.00 uur. Deelname is gratis. Aanmelden kan via info@ schellach.nl. Vlissingen De Protestante Kerk in Vlissin gen houdt op zondag 19 augus tus een bijzondere kerkdienst in de Sint Jacobskerk. Deze dienst van poëzie en muziek heeft als thema: Bewogen door een woord. Organist en pianist Jos Vogel zorgt improviserender- wijs voor een muzikale stroom waarop een dichter, Hans Bouma, als papieren bootjes zijn verzen neerlegt. De dienst begint om 10.30 uur. Middelburg De afdeling Middelburg van de Protestants Christelijke Ou derenbond houden een aantal koffiebijeenkomsten. Namelijk op djnsdag 31 juli, donderdag 16 en dinsdag 28 augustus in Grand Café Willem aan de Oranjelaan in Middelburg. Het is van 10.00 tot 11.30 uur. Naast leden zijn ook niet-leden en in troducés hartelijk welkom, om vrijblijvend en in ongedwongen sfeer elkaar bij te praten. De talentvolle pianiste Dinara Clinton is zondag 29 juli te beluisteren in de Grote Kerk in Veere. Het concert begint om 15.30 uur. Zij speelt werk van Liszt, proko- fiev, Rachmaninov en Mozart. Entree is 12 10 euro. foto: p.r. agrimorkt (5 pak a 100 grom max. 2 stuks per klont kiloprijs aktie 19,90 citroen of perzik - pok a 1,5 liter, ^2%mox- '6 stuks per klont ttterprijs aktie -0,22 Prijswijzigmger drukfouten voorbehouden. Indien een artikel onverhoopt is uitverkocht tijdens de oktieperiode ontvangt u een oktietegoedbon. (muv op op artikelen) Kijk voor adressen en actuele openingstijden op www.ogrimorkt.nl

de Faam | 2012 | | pagina 4