Remo Larz Gedenktekens 'Er zijn gasten naar maar we houden de Italiano circus Rode www.circus-iarz-italiano.tk ■a presenteert acrobaten, jongleurs, trapezewerkers, clownerie en veel dieren. Van 1 t/m 5 augustus in Veere bij het Bastion Woensdag t/m zaterdag 16.30 en 20.00 uur Zondag 15.00 uur voor meer info Het NatuursteenHuis s :w Cs Opslag voor bedrijf en particulier k. Begint u een nieuw bedrijf? Bel dan De Faam! In Nederland kan liet weer nu eenmaal tegenvallen' Zomeravond Beachvolleybal op Walcheren Betere computers voor betere priizer R2 Systeem INTEL i3-2120 met windows 7 NOD32 virusscanner R3 Systeem INTEL i5-3550 met windows 7 www.lowbudgetpc.nl Actueel: Langeviele 14 1 0118-767279 Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT Altijd actueel: de-faam.nl Grote variatie en korte levertijd, tevens onderhoud. - VAKMANSCHAP SINDS 1771- Tijdens de bouwvak: showroom open van .10-14 uur Showroom: Stanleyweg 16, Goes. Wij zijn 6 dagen geopend! Bel voor f een afspraak: 0113-216555. Bezoek ook: www.natuursteenhuis.nl j? Middelburg 0118-613713 www.city-store.ni Opent u een nieuw bedrijf of winkel? Is er een jubileum of een bijzondere gebeurtenis of heeft u een gewel dig nieuw product? Bel ons en we bekijken hoe we u kunnen helpen. www.de-faam.nl Eindelijk zomer De Faam Dit is Milan @MilanKnol Zie ik nou zon en blauwe lucht? Is dit nou eindelijk het be gin van een échte zomer? Op de campings maakte het internet overuren en werden de familiever houdingen op de proef gesteld, zo met z'n allen op de vierkante meter. Zomer in Zeeland vraagt een andere invulling, met al die buien van de laatste week. Wat merkte de recreatiesector van het wisselvallige weer? Anneke Flikweert Zeeland Bij de VVV-kantoren werd tot nu toe niet veel gemop per gehoord. "Mensen zijn best positief", vertelt Marja Hooft. "Ze ondernemen heel verschillende dingen; culturele uitstapjes, naar het zwembad, Neeltje Jans en het Arsenaal, ZEP, ze maken een boottocht of bezoeken het Watersnoodmuseum. En als het droog is, gaan ze alsnog lekker wandelen en fietsen. 'We maken er wat van', stralen ze uit." Diezelf de sfeer heerst op Camping Oranjezon in Vrouwenpol der, leren we van Sara Pou- wer. "Mensen hebben best last gehad, bijvoorbeeld met het opzetten van hun tent tijdens een regenbui. Dan had het al veel geregend en waren de velden ook nog nat; heel vervelend. Je kunt dan niet droog opbouwen. Maar de meeste mensen hiel den zich vast aan de betere weersvooruitzichten." De weerberichten zijn ook niet even betrouwbaar. Sara: "In de weken hiervóór waren de weerberichten meestal slech ter dan het weer. Dat is niet goed voor de recreatiesec tor, maar ik begrijp dat die mensen ook maar hun best doen. De mensen hier op de camping zeggen: 'Als je in "Toeristen blijven positief. 'We maken er wat van', stralen ze uit. Nederland kampeert kan het weer nu eenmaal tegenvallen.' Er zijn een paar gasten naar huis gegaan, omdat ze er geen zin meer in hadden. Maar we houden de moed erin!" Deltapark Neeltje Jans merkt niets van het regenachtige weer, horen we van Edwin van Delft. "Het bezoekersaantal is goed. Voor ons is dit geen vervelend weer; het is geen strandweer, dus zoeken mensen een andere bestemming. We zijn nog steeds de grootste dagattractie van Zeeland. Mensen weten ons goed te vinden. Toch is strand weer ook goed voor de provincie Zeeland in z'n geheel hoor. Dan komen er immers meer toeristen en dus ook weer meer bezoekers voor ons. De aanraders bij slecht weer? Ons prachtige aquarium bijvoorbeeld. Bezoekers kunnen daarin snorkelen en roggen voe ren. Maar ook een rondvaart, Zoütelande Voor het vierde achter eenvolgende jaar orga niseert Strandsport Zee land in samenwerking met drie strandpaviljoens het Zomeravond Beach- volleybaltoernooi op Wal cheren. Deze recreatieve toer- nooitjes zijn voor alle toeristen en inwoners van Zeeland. In 2009 begonnen de wedstrijden bij strandpaviljoen Nep- tunus te Zoütelande en nu zijn de Zomeravond Beachvolleybaltoer- nooien uitgegroeid naar zes weken lang op drie locaties op Walcheren beachvolleybal spelen. In de ochtend is vrij te spelen bij de paviljoens. En 's avonds wordt van 19.00 tot 21.00 uur een toernooi gespeeld. Dit is tot en met donderdag 16 augustus en met leuke prijzen. Ook voor mensen alleen Elk team krijgt bovendien een goodiebag. Deelnemers kunnen als team komen of alleen. Dan worden ze door de organisatie in een team geplaatst. Voor bedrijven zijn deze beachvol- leybaltoernooien ook een leuk uitje. Na het werk samen eerst op het strandpaviljoen een hap je eten en daarna meedoen aan het beachvolleybaltoernooi als een soort teamuitje. Inschrijven kost 10 euro per team. Elke dinsdag worden de beachvolleybaltoernooien onder de naam Crazy Beach georganiseerd bij strandpa viljoen Nöordduine, tussen Domburg en Westkapelle. Strandpaviljoen Neptunus is de place to be op woensdag. En de nieuwe locatie is dit jaar strandpaviljoen Kaap duin in Dishoek. Hier worden elke donderdag de gezellige zomeravond beachvolleybaltoernooien gespeeld. Informatie via: 0118-552658. www. strandsportzee- land.nl Zandstraat 6a Middelburg 0118-617057 Wij werken volgens UW verzekeringsvoorwaarden De bedragen kunnen daarom onderling afwijken. Graag lichten wij een en ander persoonlijk toe en maken'voor u een offerte op maat! www.fppschippers.nl - info@tppschippers.nl Intel i3-2120 3.3Ghz IE® fi i- J ASUS P8H61M-LE/USB3fer^^|j|^^' Kaartlezer 8Gb (2x4Gb) Kingston 1Tb S-ATA harde schijf Samsung DVD brander -jö incl. Windows 7 HP 64b HaiÉHfl TP-Link N300 router 29,- TP-Link N300 router met usb 49,- TP-Link N450 router 69,- TP-Link N300 Range Extender 35,- J TP-Link N150 USB adapter 12,- TP-Link NI50 PCI adapter 16,- NOD32 virusscanner IPC voor ljaar 29, NOD32 virusscanner 3PC's voor ljaar 37, Ook verlenging/uitbreiding van uw huidige ESET licentie mogelijk Intel Quad Core i5-3550 P8H77-V LE Asus 8GB (2x4GB) Kingston 1Tb S-ATA harde schijf -ËlSS EAH6570 Asus Samsung DVD brander 91 kaartlezer incl. Windows 7 HP 64b 2 jaar garantie Het adres voor reparatie en verkoop van computer systemen en hardware onderdelen Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 9.30 - 17.30 uur, zaterdag 9.30 - 17.00 uur donderdag koopavond 18.30 - 20.30 uur - 1/2 watermeloen 1.98 - Schijf watermeloen 0.98 - Rode bessen, witte bessen, zwarte bessen, blauwe bessen, kruisbessen, - Frambozen Tandprothetische Praktijk Schippers

de Faam | 2012 | | pagina 2