Benoeming burgemeester Bergmann Schrijf je nu in voor Eneco KidsRide Tijdelijke afsluiting parkeerlocaties INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG De ministerraad heeft vrijdag 13 juli besloten om mr. Harald M. Bergmann met ingang van 27 augustus dit jaar te benoemen tot burgemeester van de gemeente Middelburg. Harald Bergmann is 46 jaar, lid van de WD en momenteel burgemeester van de gemeente Albrandswaard. Hij woont in Poortugaal met zijn vrouw Marjolijn van Leeuwen en zijn twee kinderen Julia en Valentijn. Op maandag 6 augustus heeft de Eneco Tour een doorkomst en finish in Middelburg. In de middag is er, voorafgaand aan de finish, een spe ciaal programma voor kinderen. Jonge wielerfans tussen de 7 en 12 jaar oud kunnen gratis deelnemen aan de Eneco KidsRide. Onder begeleiding van wielerhelden Le- ontien Zijlaard-Van Moorsel, Michael Boo- gerd en Ludo Dierckxsens fietsen ze het laatste stukje van het officiële parcours, ongetwijfeld aangemoedigd door het aanwezige publiek. Naast de fietstocht krijgen deelnemers en hun begeleider gratis toegang tot de Eneco KidsArea, waar allerlei leuke attracties zijn opge- BESLUIT REGISTRATIE KINDEROPVANG Het college van burgemeester en wethou ders maakt bekend dat op grond van art. 10 Besluit registratie kinderopvang onder staande locaties voor kinderopvang en buitenschoolse opvang op eigen verzoek uit het Landelijk Register Kinderopvang zijn verwijderd. Buitenschoolse Opvang de Ark, Generaal Hakewill Smithlaan 3, 4333 BW Middelburg Registratienummer 157823611 per 9-07-2012. VERKEERSMAATREGEL Naar aanleiding van de herinrichting van de Dolfijstraat-Dauwendaelsestraat en om geving maken burgemeester en wethouders van Middelburg de volgende verkeers maatregelen bekend. 1Een parkeerverbod in de vorm van een gele onderbroken streep wordt ingesteld op de volgende weggedeelten: a. aan de westzijde van de Kriekenhof- straat vanaf huisnummer 14 tot aan de verlengde parkeerstrook ter hoogte van huisnummer 30; b. aan de oostzijde van de Kriekenhof- straat tussen de haaksparkeervakken en de aansluiting met het Kriekenhof; c. aan de noordzijde van de Torenhof straat, tussen de aansluiting met de Vredenburgstraat en de aan te leg gen langsparkeerstrook tegenover huisnummer 19; d. aan de oostzijde van de Vredenburg straat, tussen de aansluiting met de Landluststraat en de aan te leggen parkeerstrook tegenover huisnummer 12. 2. Het eenrichtingsverkeer wordt opgehe ven op de volgende wegen/wegge- deelten: a. de Vredenburgstraat; b. het gedeelte van de Kriekenhofstraat tussen de Kriekenhof en de Watering- hestraat; c. het gedeelte van de Landluststraat tus sen de Dolfijnstraat en de Vreden- burg; d. het gedeelte van de Rusthofstraat tus sen de Kruitmolenlaan en de Landlust straat; e. het gedeelte van de Torenhofstraat tussen de Kriekenhofstraat en de Vre denburgstraat. In 2012 worden alleen de werkzaamhe den in de Dolfijnstraat en de Landluststraat uitgevoerd. De werkzaamheden in de ove rige straten zullen in de komende jaren (tot 2015) gefaseerd worden uitgevoerd. Inzage Het besluit ligt tot en met 29 augustus 2012 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage in het stadskantoor bij de vakbalie Vergunningen, Bouwen en Wonen. Ko pieën zijn daar tegen betaling verkrijg baar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer D. Heesbeen, tele foonnummer (0118) 67 53 16. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken, van 19 juli tot en met 29 augustus 2012, een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 IA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw belang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (ar tikel 1:2 van de Algemene wet bestuurs recht). Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daarvan is bijvoor beeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de di recte omgeving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een willekeu rige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwezig. Een belanghebbende die redelijkerwijs verweten kan worden dat hij geen be zwaar heeft gemaakt, kan geen beroep in stellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u be zwaar hebt gemaakt, een voorlopige voor ziening aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, Sector Be stuursrecht/ Postbus_5015, 4330 KA Mid Door evenementen in Middelburg worden parkeerlocaties tijdelijk afgeslo ten. Het gaat om de volgende evenementen: Cityparty: Er kan van donderdag 19 juli 18.00 uur tot maandag 23 juli 12.00 uur niet geparkeerd worden op het Hof van Tange en van vrijdag 20 juli 08.00 uur tot zondag 22 juli 12.00 uur niet op Plein 1940. Kermis: Let op: deze informatie is gewijzigd ten opzichte van de bewonersbrief die vorige week is bezorgd. Voor en tijdens de Mid delburgse kermis kan er van maandag 30 juli 07.00 uur tot en met vrij dag 10 augustus 18.00 uur niet geparkeerd worden op Plein 1940. Er kan daarnaast niet worden geparkeerd op het parkeerterrein Oude Veerseweg van maandag 23 juli, 07.00 uur tot maandag 13 augustus, 08.00 uur. Daar staan namelijk de kermisexploitanten met hun wagens. Eneco Tour: In verband met activiteiten rond de finish van de eerste etappe van de Eneco Tour kan er vanaf zondag 5 augustus 12.00 uur tot maandag 6 augustus 19.00 uur niet geparkeerd worden op het Dam plein, Dam, Rotterdamsekaai en Dwarskaai. Op maandag 6 augustus vanaf maandag 07.00 uur tot 19.00 uur geldt een parkeerverbod op: Rouaansekaai, Bierkaai, Londensekaai, Kousteensedijk, Korendijk, Kinderdijk, Maisbaai, Loskade en Sint Pieterstraat. Warenmarkt: Tijdens de kermis verhuist de warenmarkt naar het Dam plein. Van woensdag 8 augustus 18.00 uur tot donderdag 9 augustus 21.00 uur is parkeren op het Damplein niet mogelijk. Tweede Folkloristische Dag: In verband met het ringrijden van de tweede Folkloristische Dag kan er van woensdag 15 augustus 12.00 uur tot donderdag 16 augustus 23.00 uur niet geparkeerd worden op het Molenwater. Deze maatregel geldt niet voor deelnemers aan het ringrij den, die daarvoor een vergunning krijgen. Parkeervergunninghouders mogen hun auto op genoemde dagen elders in de stad parkeren ongeacht in welke zone hun vergunning geldig is. delburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven. INSPRAAK HERINRICHTING SCHOOLSTRAAT (DEELS) EN BURGEMEESTER LANGEBEEKE- STRAAT De gemeente Middelburg gaat werkzaam heden uitvoeren in de Schoolstraat (ge deeltelijk) en in de Burgemeester Langebeekestraat. Schoolstraat In de Schoolstraat betreft dit het gedeelte tussen de Van Vollenhovenstraat en de Noordstraat. Het bestaande riool wordt vernieuwd en er wordt ook een schoonwa- terrioo! aangelegd. Het parkeerterreintje wordt zodanig ingericht dat er meer auto's geparkeerd kunnen worden. Het voorne men is om het wegprofiel in de School straat als volgt aan te passen. Aan de oneven zijde komt er een goed beloop- baar trottoir, een rijbaan met een minimale breedte van 3,60 m en een parkeerstrook met een overrijdbare band en een par keervak breedte van 2 m. Een voorbeeld waar een overrijdbare band is toegepast, is de Nieuwlandseweg. Met het realiseren van deze indeling komt het trottoir aan de even zijde te vervallen. Burgemeester Langebeekstraat In de Burgemeester Langebeekstraat wordt ook het bestaande riool vernieuwd en er wordt een schoonwaterriool aangelegd. Dit schoonwaterriool loost het regenwater in de singel door de recent uitgevoerde boring onderdoor het spoor. Het voorne men is om het wegprofiel in de Burge meester Langebeekestraat als volgt aan te passen. Aan de even zijde komt er een goed beloopbaar trottoir, parkeervakken met een breedte van 2 m, een rijbaan met een minimale breedte van 3,70 m en daar waar mogelijk parkeervakken aan de on even zijde met een parkeervakbreedte van 2 m. Inzage De ontwerptekening ligt zes weken ter in zage: van 19 juli tot en met 29 augustus 2012. Hiervoor kunt u elke werkdag tij dens kantooruren terecht bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u vanaf 8 augustus 2012 contact opnemen met projectleider Leendert Priester op telefoonnummer (0118) 67 52 36. Zienswijze Tijdens de inzageperiode kunnen belang hebbenden mondeling of schriftelijk be zwaar maken tegen de herinrichting en de gewijzigde parkeerbestemming door een zienswijze in te dienen. Uw zienswijze richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen ziens wijzen naar voren heeft gebracht, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (ar tikel 6:13 van de Algemene wet bestuurs recht). Eindverslag Van de inspraak wordt een eindverslag gemaakt. De vaststelling van het eindver slag wordt gepubliceerd in de Faam. Het eindverslag wordt toegezonden aan de in dieners van een zienswijze. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning, waarbij de re guliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): am 31/33: het maken van een doorbraak (2-7). Klarinetweg 5: (ter hoogte van) plaatsen reclamebord (5-7). Looierssingel 2: intern verbouwen (11-7). Mortiereboulevard 2: realiseren van twee vuurwerk opslagruimtes (7-7). Veerseweg 124: uitbreiden woning achterzijde (6-7). Informatie over deze aanvragen is verkrijg baar bij de vakbalie Ruimte in het Stads kantoor. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een omgevingsvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de ver gunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij de volgende omgevingsver gunningen hebben verleend (tussen haak jes staat de datum van verzending): Elektraweg 34: uitbreiden kantoor en werkplaats (6-7). Klokketoren 14: uitbreiden woning (4-7). Pieter Gootjesstraat 10: dakkapel op woning (6-7). Piet Heinstraat 86: bouw vrijstaande woning met garage (11-7). Zilverenschorwea 2: vervangen as- bestplaten door sandwichpanelen (9-7). Bij de hierboven genoemde besluiten kun nen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de be trokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Mid delburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een der gelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij in het kader van de Wet alge mene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) hebben besloten voor de volgende aan vraag de beslistermijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken: Voor: verbouwen begane grond en kelder voormalig postkantoor Locatie: Lange Noordstraat 48 Nieuwe uiterste beslisdatum: 22 augustus 2012 WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING BESLUIT MOBIEL BREKEN BOUW- EN SLOOPAFVAL Burgemeester en wethouders maken be kend dat zij op 10 juli 2012 de volgende melding hebben ontvangen op grond van het Besluit mobiel breken bouw- en sloop afval: Merwedestraat 1Kok Lexmond BV voor het mobiel breken van steen en be- tonpuin op het sloopterrein van de in de periode van 24 juli tot 24 oktober 2012. Er wordt in de genoemde peri ode gedurende 5 dagen gewerkt en al leen op werkdagen van 07.00 uur tot 19.00 uur. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 18 juli 2012 De Faam pagina 8 tot 16 GEMEENTE MIDDELBURG Bezoekadres: Kanaalweg 3 4337 PA Middelburg Postadres: Postbus 6000 4330 LA Middelburg Openingstijden stadskantoor: Maandag tot en met vrijdag 8.30 Donderdag 8.30 tot 20.00 uur .30 Telefoon: Email: internet: Twitter: (0118) 67 50 00 info@middelburg.nl www.middelburg.nl @Gem_Midde(burg steld. De kinderen maken kans op een bijzondere 'meet greefDe Eneco KidsRide deelnemer met hetzelfde rug nummer als de ritwinnaar mag na afloop van de ceremonie persoon lijk kennis maken met de winnaar van de dag. ring kan tot en met 5 augustus op de website van de Eneco Tour. Wees er snel bij, want er kunnen maximaal 200 kinderen meedoen. Om mee te doen heb je al leen een fiets en een fiets- helm nodig. Mocht je deze niet hebben, dan kun je dat op het inschrijfformulier aan geven. De organisatie zal er dan voor zorgen dat je toch op een veilige manier aan de ride mee kan doen. Inschrij ven voor deze unieke erva- Foto: Cor Vos

de Faam | 2012 | | pagina 9