in Zeeland elvallig weer 'Wondermiddel tegen eczeem' Droger kapot? Vlaai van d< week GERARD M mmWêrn Jo Schout is een begrip Met de taxi naar Schiphol Een bezorgklacht kunt u telefonisch melden A Boerderij beleven Duin- en Strandtocht Jeugd actief voor JOP Schilderen in de open lucht ROSSEL BOVEN- EN ONDERPROTHESE VOOR 275,00 Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl woensdag 18 juli 2012 De Faam pagina 3 De Faam hoort u natuurlijk bij u in de brievenbus te krijgen. Mocht dat niet gebeuren, meld dan uw klacht via: 0900-42457265 dan ondernemen wij direct actie. www.de-faam.nl DWKdefaam De Faam Mis het niet! -> City of Dance is zaterdag 21 juli #Middelburg. Lees meer over dit geweldige feest DWKdefaam, dé Weekkrant op Walcheren: bit.ly/Nd4mhS JU 5- - - met toeristen. FOTO: INGRID BORGER al snel. Ja, het regent weieens, maar tussendoor valt het best mee." De postbodes kijken op Buienradar, om de post zo droog mogelijk te bezorgen. "Je kunt je eigen tijd indelen; als het maar vóór 17.00 uur bezorgd is." Wassenaarse Thomas is met een aantal vrienden in Brouwersha ven aan het kamperen en heeft ook niet zo'n last van het weer. "Het is wel jammer dat we niet kunnen zeilen; daarvoor waait het te hard. En voor het zwem bad bij de camping is het ook te frisjes. Maar we hebben het leuk genoeg." Overdekte attracties De overdekte attrac ties in Zeeland hebben juist helemaal niet te klagen deze zomer, ge zien de bezoekersaan tallen. Toeristen kie zen door de mindere weersomstandigheden voor een attractie die overdekt is, zoals bij voorbeeld museum de Bevelanden in Goes. Vooral gezinnen ma ken gebruik van de overdekte attracties. Jo Schout wordt 29 juli 65 jaar, maar gaat niet stoppen met zijn groenten- en fruithandel aan de Breeweg. Toen in 1975 zijn vader overleed en in 1995 zijn moeder, zette hij de win kel voort. Veel is er veranderd. "Mijn vader reed uit met paard en ventwagen en kocht in bij de Middelburgse en later de Kapelse veiling", zegtjo. FOTO:P.R. Middelburg Een kijkje nemen achter de schermen, rondkijken, kalf jes aaien, een kaasje plas tificeren en veel proeven kan op maandag 23 juli bij Kaasboerderij Schellach in Middelburg. Het begint om 10.00 uur. Deelname is gratis. Na de boerderijbele ving is er een High Tea voor kinderen. Ze mogen dan zelf hun eigen pannenkoek bak ken. Natuurlijk met pannen koekenmeel uit de Boerderij- winkel. Aanmelden kan via info@schellach.nl. Vlissingen Wandelsportvereniging de Vrolijke Tippelaars houdt op zaterdag 21 juli de duin en strandtocht. Er kan ge wandeld worden over 5, 10, 1-5, 20 en 30 kilometer. De start van de 20 en 30 kilo meter is van 8.30 tot 10.30 uur, overige afstanden van 9.00 tot 12.00 uur vanaf de Kanovijver. Er wordt ge wandeld over het strand, door de duinen en door het Nollebos, de 30 kilometer loopt door tot Westkapelle, de 20 kilometer slaat af bij Zoutelande, de 15 kilometer houdt het vol tot Valkenisse er de korte afstanden gaan tussentijds al terug richting Vlissingen. Meer informatie via 0118-463845. Grijpskerke De JOP in Grijpskerke be gon dit voorjaar wel erg veel mankementen te vertonen, droog kon je er niet meer staan en door de roest kon je er op sommige plaatsen zo doorheen kijken. Dank zij de gemeente kon er een nieuw dak gerealiseerd wor den voor de hangplek. Ver volgens heeft een groep van tien jongeren uit het dorp Grijpskerke de JOP eens goed onder handen geno men. Een hele dag zijn ze, samen met een jongeren werkster van Stichting Wel zijn Veere bezig geweest met schuren, beitsen en schilde ren. Maar het resultaat mag er zijn, een JOP die er weer jaren tegen kan! Middelburg Tijdens de Kunst Cul tuurroute in Middelburg is zondag 5 augustus ook een openluchtschilderdag, met tientallen kunstenaars die in de buitenlucht schilde ren. Van de werken komt daarna, tot 12 augustus, een expositie in de Kloostergan gen van de Abdij in Mid delburg. Meedoen kost 7,50 euro. Meer informatie via: 06-28153360. TANDPROTHETICUS 75% wordt vergoed door de zorgverzekeraar, 275,00 is de resterende 25% KIJK OP: WWW.ROSSEL-KUNSTGEBITTEN.NL VOOR NIEUWE EN TE REPAREREN KUNSTGEBITTEN T. 0118-414533 HOBEINSTRAAT 52, VLISSINGEN VLISSINGEN - Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last had van eczeem en begon aan de keukenta fel zelf een middel uit te vinden voor de klachten van zijn zoon. Nu, twaalf jaar later, is zijn huidverzorgings product op natuurlijke basis en is 'Grahams' bij heel veel mensen niet meer uit het leven weg te denken. Sinds kort zijn de producten ook in Vlis singen verkrijgbaar. Jeroen Dorresteijn haalde de crème naar Europa en introdu ceert het om te beginnen in Nederland. Dorresteijn vertelt: Vrienden van mij hebben kinderen met eczeem die zich tot bloeden toe krabben. Op zoek naar een oplossing kwam ik op buitenlandse internetfora steeds goede ervaringen van de Australische produc ten Grahams tegen. Ik besloot een aantal producten uit het assortiment hierheen te halen en deelde die bij wijze van test uit aan mensen met eczeem, psoriasis, een jeukende hoofdhuid etc. Toen ik de reac ties teruggekoppeld kreeg was duidelijk dat heel veel mensen hierin hadden ge vonden wat zij al zo lang zochten; zij waren af van de ellendige jeuk en hun huid werd heel rustig." Inmiddels ligt de crème, evenals de rest van de Grahams producten (waaronder bijvoorbeeld shampoo voor de hoofdhuid en een verzachtende balsem) in de win kels. Doordat deze winkels enthousiaste reacties van klanten krijgen en veel her halingsverkopen zien, worden er weer meer mensen op het bestaan van Gra hams gewezen. En de gebruikers zelfver tellen het natuurlijk ook door; vaak is het iets waarmee zij erfelijk belast zijn dus de familie is als eerste op de hoogte als een product goed aanslaat. „We krijgen dage lijks heel emotionele reacties" verteld Dorresteijn tot slot. „Je kunt je niet voor stellen wat het met iemand doet als die gene altijd verschrikkelijk last van zijn/haar huid heeft en nu ineens aan den lijve ondervindt dat er ook een leven zon der krabben en schilfers mogelijk is." De producten van Grahams zijn onder andere te koop bij DA Kik aan de Lange Zelke 50 in Vlissingen en DA Kik aan de Lange Delft 64 in Middelburg. verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.nl Deze actie is geldig va maandag'16 t/m zaterdag 21 juli 2015 of uw regionale luchthaven vanaf y Geen gesleep met koffers y Vanaf uw deur tot pal voor de vertrekhal y 24 uur per dag, 7 dagen per week y Door heel Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden) y Uw keuze: gedeelde of privé taxi Reserveer nu via schiphoi.nl/traveltaxi Persoon 0900-8876 (0,10 p.m.) of een ANVR reisbureau Schiphol Wel zo makkelijk Wel zo zeker. o S.chouL qroenien ënjrullhan' £2—1-• /jgrl mm Elke dag vers uit Limburg Multi-Vlaai Middelburg, Lange Viele 14 (Verspassage), tel. 0118-616566

de Faam | 2012 | | pagina 3