De Looff |W°onpark| Mortiere gratis z www.mortiere.nl De Looff Makelaardij o.g. Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg Tel.: 0118 - 62 88 34 0118 - 61 43 63 Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! Direct uw huis verkopen? www.delooffkooptmijnhuis.nl DINGEMANSE S3 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 18 juli 2012 De Faam pagina 38 www.delooffmakelaardij.nl Adriaen Verdoelstraat 11 In een kindvriendelijke buurt gelegen goed onderhouden tussenwoning met schuur en tuin op het westen met achterom. Bouwjaar 1950. Indeling: Begane grond: Hal met meterkast, toilet en trapopgang, doorzonwoon- kamer en eenvoudige keuken met deur naar de zonnige tuin, kast met cv-combiketel uit 2002. Ie verdieping: Overloop, 3 kamers en een badkamer met douche en was tafel. Alg.: De woning is deels v.v. kunststof kozijnen Vraagprijs 105.000,- k.k. Koudekerksew Nabij de boulevard en het stadscentrum gelegen, prima onderhouden appartement op de le verdieping met bal kon, 2 slaapkamers en eigen berging plus parkeerplaats. Het appartement maakt deel uit van het complex "De Orangerie". Indeling begane grond: Centrale entree met bellentableau en brievenbussen Ind.: le verdieping: Entree, centrale hal met toegang tot de 2 slaapkamers. Deze slaapkamers hebben een oppervlakte van 9,1 m2 en 13,6 m2. Achter de slaapkamers bevinden zich de bijkeu ken met w.m.a. en de moderne badkamer v.v. een ligbad, aparte douche en wastafelmeubel. De ruime woonkamer met veel lichtinval heeft een oppervlakte van ruim 40 m2 en geeft zicht over de Singel en een watergang. Door mid del van een schuifpui is het balkon toegankelijk van waar uit u leuk zicht heeft op de watertoren en kunt genieten van de zon. Veder is een een halfopen keuken met in- bouwapparatuur. Vraagprijs 207.500,- k.k. Zaagmolendijk 4 Op een prima locatie gelegen tussenwoning met diepe achtertuin en schuur. Deze goed onderhouden tussenwoing is aan de achter zijde opgetrokken waardoor de woning ruimer is dan de voorgevel doet vermoeden.Ind.; Via de hal met mk en trapopgang bereikt u de ruime woonkamer. Vanuit de woonkamer heeft u zowel aan de voor- als achtertzijde fantastisch vrij uitzicht. Verder is er een eenvoudige dichte keuken en een bijkeuken met toegang naar de goed op de zon gelegen achtertuin. le verd.: Overloop, 2 slaapkamers waarvan 1 aan de voor zijde en 1 aan de achterzijde en een ruime badkamer met douche, wastafel en een 2e toilet. 2e verd.: d.m.v. een vlizotrap bereikt u de bergzolder. De woning wordt verwarmdt d.m.v. een cv-ketel. Vraagprijs 109.500,- k.k. Zuidelijke Achterweg 31 Betaalbare tussenwoning met zeer ruime tuin, schuur en vrije achterom op 232 m2 eigen grond. Ind.: hal met mk, toilet en trapopgang, tuingerichte woon kamer, ruime keuken met aansluitend de serre met toe gang naar de diepe achtertuin met schuur en vrije achterom. le verd.: overloop met wastafel, 3 slaapkamers. Alg.: De woning is deels v.v. kunstof kozijnen en wordt verwarmd middels een gaskachel. Verder is de woning eenvoudig qua onderhoud en dient op een aantal punten gemoderniseerd te worden. Vraagprijs 109.500,- k.k. WSBÊttlÊÊÊÊÊÊÊBÊÊSUÊÊÊÊBKtSÊÊBÊSSÊHtSSBÊÊÊIUSÊSÊÊÊ .ij zetten uin zonnetje {««se?» Verwachte opbrengst eerste jaar is ca. 980 t/m 1270 kWh jaar. Bezoek onze nieuwe website: MAKELAARS Dingemanse Makelaars Seisdam 8/10 4331 NT Middelburg Tel: 0118 - 6.5 05 75 www.dingemansemakeiaars.nl heïjmans mBBBUBm Middelburg

de Faam | 2012 | | pagina 38