Jumpin de Weel biedt mooi programma voor het hele gezin 1EK9CERE ZOETE MRDBEIEN VERS UIT DE REGIO! De zak van Zuid-Beveland wordt even wakker geschud PAREE B.V Expositie met thema licht ZoKanTook in Zoutelande Orgelconcert Geldig in Agrimarkt Goes en Middelharnis op do 19 t/m zo 21 juli en Agrimarkt Vlissingen en Roosendaal op do 19 t/m zo 22 juli 2012 kipfilet 2 stuks van €&fs' Landhof 3 stuks van Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 18 juli 2012 De Faam pagina 31 Nisse is volgende week even tjes dé hotspot voor paarden liefhebbers. Van 19 tot en met 29 juli zorgt Jumpin de Weel voor veel 'paardenge- weld' en een bijzonder mooi en gevarieerd programma. Het hele gezin kan genieten van diverse shows, demon straties en wedstrijden. Redactie Nisse Aan de Ambachtsherendijk in Nisse wordt van 19 tot en met 21 juli eerst gestart met dres suur. Het gaat hier om de ni veaus tot en met Intermediair I. Op zaterdag 21 juli zijn er daarnaast diverse shows, zo als vrijheidsdressuur van Jesse Drent en Eva Roemaat, een demonstratie op Grand Prix niveau van Jeanine Nieuwen- huis, de Kür op muziek en een ludieke show. De enkelspan-, dubbelspan- en vierspancom- binaties komen 22 juli in de ring voor een super spannende marathon. De jeugd kan een gratis ritje op een pony maken (op eigen risico, want voor je het weet ben je besmet met het paardenvirus.Verder houdt KC Zeeland een wedstrijd be hendigheid voor alle soorten honden. Een mooie aanvulling op het programma, want het laat zien dat niet alleen paarden geschikt zijn om een parcours foutloos af te leggen. Van 26 tot en met 29 juli staan de springrubrieken op het pro gramma. De hindernissen vari eren in hoogte van 50 centime ter voor de categorie beginners tot dik 1.50 meter voor de ver gevorderde ruiters en amazones. Ook deze editie zal er weer een sportieve strijd losbarsten om de Brabant/Zeeland Cup en de Zeeuwse deelnemers zijn er op gebrand dit jaar de bokaal een keer in Zeeland te houden Zomerfair Zaterdag 28 juli is er een gezel lige, nog steeds groeiende, zo- merfair met een grote variatie aan kraampjes, snoeperijen, hebbedingen en demonstraties. Er is een voltigedemonstratie, er zijn allerlei soorten dieren zoals alpaca's, konijnen, ezels en knuffelkoe Clara. Verder staat een Belgisch trekpaard klaar waar het publiek een poging op mag wagen om te ringrijden. Daarnaast is er een oogstdemonstratie. De toegang tot Jumpin de Weel is gratis. Sawasdee De stichting Sawasdee is aan wezig om loten te verkopen voor een goed doel: kinderen in Jumpin de Weel belooft weer voor een hoop spektakel te zorgen. FOTO PR Cambodja een menswaardiger bestaan bezorgen. Er zijn prach tige prijzen beschikbaar gesteld, dus een gokje zeker waard, en de bijdrage komt goed terecht. Voor dit doel worden er onder meer ook prachtige bloemstuk ken verkocht. Het volledige programma met de exacte tijden van Jumpin de Weel is te vinden op de web site: Ontstaan Jumpin de Weel Na 28 edities van Indoor Zeeland kwam een eind aan het bestaan ervan en werden de pijlen van het organisatietalent, dat nog steeds binnen de vereniging aanwezig was en is, volledig gericht op het outdoor con cours Jumpin de Weel. Het outdoor concours is in tien jaar tijd uitgegroeid tot een evenement dat gekenmerkt wordt door veelzijdigheid en professionaliteit, maar nog steeds georganiseerd wordt door louter vrijwilligers van de Weelruiters. Het publiek komt elk jaar in steeds toe nemende aantallen naar de Brilletjesdijk in Nisse. "3 www.deweelruiters.nl Vlissingen In het Paramedisch Cen trum Paauwenburg aan de Dreesstraat 2 in Vlissingen is tot oktober een expositie van schilderijen van amateur kunstenaar Paula Drost- Van de Velde. Het thema van deze expositie is 'licht'. Verder zijn de schilderijen gevarieerd wat betreft stijl (figuratief, licht abstract), onderwerp en techniek (acrylverf, olieverf, en pas telkrijt). Openingsuren van de expositie zijn van maan dag t/m vrijdag van 10.00- 15.00 uur. De toegang is gratis. Zoutelande Zanggroep ZoKanTook uit Vlissingen treedt vandaag (18 juli) op in de Catharina- kerk in Zoutelande. Vanaf 20.30 uur geeft de groep, bestaande uit vijf dames en vijf heren begeleid door instrumenten, een zomer avondconcert. De groep zingt onder andere 'Down By The Riverside', 'Vaya Condios' en vele andere lie deren. Entree is 6 euro Vlissingen In de Sint Jacobskerk in Vlis singen is vrijdag 27 juli een middagpauze-orgelconcert, verzorgd door Arno van Wijk uit Goes en Jos Vogel uit Middelburg. agrimarkt (S 1 kilo mox 2 kilo per klont van€J^ NB: aktie alléén geldig voor kilo- 2§U verpakkingen von volle grond bok o 500 grom, mox 4 per klont halfvolle melk, pok o 1 liter, |a% mox. 24 pokken per klont kiloprijs aktie 2,49 Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden, indien een artikel onverhoopt is uitverkocht tijdens de aktieperiode ontvangt u een oktietegoedbon. (muv op - op artikeler Kijk voor adressen en actuele openingstijden Op www.agrimarkt.nl

de Faam | 2012 | | pagina 31