Kort Walchers Nieuws f Boerenlandrit leuk om te zien! Drie Zeeuwse zomerhits Vier nieuwe Opeis voor wagenpark van Dek VE 64% VAN DE BOODSCHAPPERS LEEST DÉ WEEKKRANT! Gastheer voor Jong Ajax Jaarlijkse zomermarkt GEMEENTE INFORMATIE VAl\h DE GEMEENTE VEERE Kijk op www.hahonderzoek.nl WGGGNGR Media Middelburg Dek Opleiding en Training heeft het wagenpark uitge breid met 4 nieuwe Opeis type Corsa met de milieuvrien delijke en zuinige 1.4 diesel commonrailmotor. Deze zijn ter vervanging en uitbreiding van het wagenpark voor Mid delburg. "Deze keer is gekozen voor Opeis van Autoteam Goes. Opel bewijst al jaren lang goede en degelijke auto's te produceren, daarbij hebben we een goede relatie met Jaap Hollestelle verkoopadviseur bij Autoteam. De keuze is op deze wagen gevallen door zijn complete uitrusting, stoer en sportief uiterlijk, comfort, be dieningsgemak en zijn klasse A label qua milieu technische ei sen", vertelt Jos Dek. "Het be dieningsgemak en zijn milieu klasse heeft bij ons uiteindelijk de doorslag gegeven. De auto's hebben een aangrijpings punt wat eenvoudig is aan te voelen en ruim genoeg is voor de beginnende bestuurders waardoor de auto niet steeds stil valt. Verder is het overzicht goed, doordat bijvoorbeeld de dode hoek tot het minimum wordt beperkt." Dek Opleiding en Training beschikt inmid dels over een wagenpark voor de autorijlessen van 20 auto's. Vanuit de vestigingen in Goes, Middelburg en Terneuzen. Het slagingspercentage is voor veel kandidaten de doorslag gevende factor voor het kiezen van de rijschool. Tegenwoor dig staat dit op: www.rijschoolgegevens.nl. FOTO: P.R. Oostkapelle Stichting Het Werkend Trekpaard Zeeland houdt op donderdag 19 juli weer de jaarlijkse Boerenlandrit. Dit jaar is de regio Wal cheren opnieuw aan de beurt. De route is uitgezet richting Westkapelle vanaf de boerderij Plantlust aan de Wijkhuisweg in Oost kapelle. Waar de gerijen en werktuigen van de stichting staan gestald. Vertrek is om 10.00 uur. Omstreeks 12.30 uur is er een pauze bij boerderij/mini-cam- ping Noordduin aan de Schelpweg tussen Domburg en Westkapelle. Hier is ook een barbecue voor de deel nemers. Omstreeks 14.30 uur gaat de stoet weer terug richting Oostkapelle. Waar rond de klok van 17.00 uur «IjÉilixlllÉÉil Op Walcheren is donderdag een boerenlandrit van Stich ting Het Werkend Trekpaard. Deze start om 10.00 uur bij hofstede Plantlust in Oostkapelle. FOTO: P.R. de boerderij Plantlust wordt bereikt. Alle deelnemers komen met hun Zeeuwse trekpaarden die aangespannen worden voor de authentieke wagens van de stichting. Meer informatie is te vinden op de onderstaande website. "0 www.trekpaarden.nl Ellewoutsdijk Vijf Zeeuwse topmusici hebben vorige week drie Zeeuwse Zomerhits opge nomen in het Kerkje van Ellewoutsdijk (Ellesdiek). Dit jaar is 'water' het thema van Zeeland. Engel Rein- houdt schreef de teksten op dit thema en Huug Steketee bedacht de muziek. Huug is trompettist van het Residentie Orkest uit Den Haag. Engel Reinhoudt wordt begeleid door pianist Ab Brouwer en het koperkwartet Angel's Brass. In het koperkwartet spelen naast Huug Steketee ook Tiny van de Wijdeven, Edwin de Neijs en René Passenier, werkzaam als docenten aan de Zeeuwse Muziekschool. Het eerste liedje is Het Veerse Meer, een van de mooiste meren van Nederland. Het tweede lied heet Water, of op z'n Zeeuws: Waeter. Het derde liedje tenslotte gaat over een tournee door Zeeland met de Zeeuwse fiets-voet veren: Een Rondje mie een Pontje. De liedjes zijn te downloaden van www. duinenburg.com. Oostkapelle Voetbalvereniging Oostka pelle is in de voorbereiding van het nieuwe voetbalsei zoen opnieuw gastheer voor Jong Ajax. De beloften uit Amsterdam komen voor de vierde keer op rij voor een meerdaags trainingskamp naar Zeeland. Van maan dag 16 tot en met vrijdag 20 juli zijn zij in Oostkapelle. Dagelijks en soms twee keer per dag wordt getraind op het trainingsveld. Op 17 juli speelt Jong Ajax in en tegen Goes, op 19 juli in en tegen Oostkapelle. Alle trainin gen zijn voor het publiek gratis te zien. Aagtekerke Op het terrein van Aan nemersbedrijf Minder- houd Zn in Aagtekerke is op dinsdag 17 juli een zomermarkt. Er is een rom melmarkt en verkoop van kleding, streekproducten, kaarten, eten en drinken, aquarellen en speelgoed. Ook is er een altijd-prijs spel. Het is van 9.00 tot 15.00 uur. Verkoping per opbod begint om 10.00 uur. De opbrengst is bestemd voor projecten van Stich ting Hulp aan Roemenië. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Grijpskerke - Middelburgseweg/Poppendamse- weg, het handelen in strijd met regels ruimtelijk ordening (7-7); - Molenstraat 6, het kappen van een den (10-7); Koudekerke - Biggekerksestraat 53, het ver groten van een schuur (7-7); Meliskerke - de Brouwpit 9, het bouwen van een schuur (10-7); Serooskerke - Oostkapelseweg 25, het renoveren van een woning (6-7); - Park Welgelegen, het kappen van bomen (10-7); - Wilgenhoekweg, het bouwen M was van een commerciële ruimte en 21 appartementen (6-7); Veere - Bastion 24, het plaatsen van zonnepanelen (9-7); Zoutelande - Langstraat 3, het bouwen van een ijssalon en twee apparte menten (5-7); De aanvragen kunnen uit meer- dére activiteiten bestaan. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsproce dure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Grijpskerke - Middelburgseweg/Poppendamse- HnRHMi weg, het handelen in strijd met regels ruimtelijk ordening (12- 7); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, be roep en voorlopige voorziening). De vergunning en de bijbeho rende stukken kunnen tijdens deze periode worden ingezien. ONTWERP GEDOOGBESCHIKKING Aagtekerke Wij zijn van plan om een gedoog- beschikking te verlenen aan me vrouw W. van Houte voor het permanent bewonen van de wo ning Prelaatweg 51 te Aagtekerke. Van 19 juli t/m 1 augustus 2012 ligt het voornemen voor iedereen ter inzage en kunnen gemoti veerde zienswijzen schriftelijk of mondeling worden ingediend bij het college. Als u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend worden gemaakt, moet u dit tege lijk met het indienen van uw zienswijze kenbaar maken. VERTROKKEN NAAR ONBEKENDE BESTEMMING Uit onderzoek van de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat on derstaande personen niet meer wonen op het adres waar zij vol gens de gemeentelijke basisadmi nistratie staan ingeschreven. Het college heeft het voornemen om van deze personen de bijhouding van de persoonslijst op te schor ten. Opschorting betekent dat zij daardoor formeel niet meer op dat adres staan ingeschreven. Het betreft: Grijpskerke - C. Polat, Bergwei 33,4364 AZ - Z. Polat, Bergwei 33,4364 AZ Vrouwenpolder - M.A. van Loon, Schoolstraat 21 4354 AJ Zoutelande - E. Quarre, Strand 52,4374 LC De genoemde personen kunnen binnen 4 weken hierover hun zienswijze kenbaar maken. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale pu- blieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openings tijden van de balie zijn van maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen be zwaarschrift worden ingediend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door belanghebbenden een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk ge beuren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de burgemeester of de gemeente raad, Postbus 1000,4357 Z V in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sec tor bestuursrecht van de recht bank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo pige voorziening gevraagd wor den bij de Voorzieningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 18 juli 2012 Burgemeester en wethouders van Veere J m V» mê

de Faam | 2012 | | pagina 13