City of Dance op zaterdag 21 juli Uw BCC winkel □AT IS ZEKER Verse kip bij Haantje De Voorste in Vlissingen Podium 13 Kijk voor openingstijden op www.bcc.nl (Winkelgebied ZEP) Rabobank geeft materiaal aan KNRM Beste prijs garan Beste prijs garantie! Beste prijs garantie! PRINCESS BARBSQUE SONY DIGITALE CAMERA Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 11 juli 2012 De Faam pagina 7 Domburg Afgelopen zaterdag vond op het Banjaarstrand de overdracht plaats van red- dingsmaterialen door de Ra bobank Walcheren /Noord- Beveland aan de Domburgse Reddingsbrigade. Uit ban den van ambassadeur Bas Boone van de Rabobank ont vingen de vrijwilligers van de Domburgse Reddings brigade een rescueboard en een overlevingspak. De materialen zijn bekos tigd uit het coöperatiefonds van Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland, dat is in gesteld om projecten die de leefbaarheid vergroten en van belang zijn voor de lokale gemeenschap te ondersteu nen. De Domburgse Red dingsbrigade beschikte al over een rescueboard, maar had de wens voor een tweede board. Dit zodat er binnen het gehele bewakingsgebied altijd een peddelboard voor handen is, waarmee direct een slachtoffer uit het wa ter gehaald kan worden. Het rescueboard heeft zich internationaal bewezen als een snel en makkelijk inter ventiemiddel. Het overle vingspak is uitgevoerd in een kleine maat, zodat ook de jeugdleden veilig mee kun nen varen aan boord van de reddingsboot. Na de over dracht werd gedemonstreerd hoe een redding met het res cueboard in zijn werk gaat. www.domburgsered- dingsbrigade.nl Het historisch centrum van Middelburg bruist op zaterdag 21 juli van muziek, dans, kunst en straattheater tijdens City of Dance. Met maar liefst 75 live-acts en DJ's op di verse podia verdeeld over de hele binnenstad vervelen de bezoekers zich geen minuut. Tara De Vriend Middelburg Vlissingen Voor een verse voordelige maaltijd kan iedereen terecht bij Haantje De Voorste. Deze kippengrill is gevestigd aan het mooiste pleintje van Vlis singen: de Oude Markt. Fred en Lida Eibers zijn trots op hun nieuwe eetge legenheid. Het echtpaar is geen onbekende binnen de Vlissingse horeca; hiervoor waren zij uitbaters van café De Branding. Fred vond het tijd om het roer om te gooien: "We heb ben jaren met plezier ge draaid in De Branding, maar ik liep al zo'n tien jaar rond met het idee een kippengrill te beginnen. Toen dit fraaie pandje aan de Oude Markt vrij kwam, was de beslissing snel genomen." Kipproducten Behalve gegrilde kip, kan bij Haantje De Voorste ook genoten worden van kipsaté, drumsticks, kippenragout en kippenlever. Voor de kinderen zijn er kipnuggets. Een menu- tje bestaande uit gegrilde kip, verse friet en salade kost 7,50 euro. Haantje De Voorste beschikt binnen over 20 zitplaatsen, daarnaast is buiten een riant terras waar het bij mooi weer goed toeven is. Het eetcafé is zeven dagen per week geopend van 12.00 tot 20.00 uur. Een warme lunch is dus ook mo gelijk evenals het afhalen van maaltijden. Kortingsbon Lezers van De Faam kunnen tegen inlevering van de kor tingsbon elders in deze krant een plate nuttigen voor 5 euro i.p.v. 7,50 euro. Haantje De Voorste, Oude Markt 15 in Vlissingen. Tele foon: 0118-412121. Haantje De Voorste is te vinden aan de Oude Markt in Vlis singen. V.l.n.r.: Fred en Lida Eibers en Karin Maas. FOTO: MARINA MEIJERS Het free festival in de stad is verdeeld over de Markt met het Mixture of Muziek podium en de Creative Garden op het Plein 1940 met veel bijzondere workshops waar het publiek bij betrokken wordt. Op de Markt wordt door de festivalbezoekers een reuze bamboepiramide ge bouwd. Op het Plein 1940 is de danswedstrijd City of Dance Battle met een vakkundige jury uit de Nederlandse dansscène. De stijlen waar men zich kan op geven zijn Hiphop Streetdance en Breakdance. Deelname is vanaf elf jaar. Bij inschrijving kan men kiezen voor solo, duo of in teamverband. Er is maar liefst 1000 euro aan prijzengeld te verdienen. Verder zijn er ook workshops en optredens van diverse dansgroepen in diverse stijlen. Inschrijven hiervoor kan www.moves.nl. Verder kan iedereen in een ei gen fantasiewereld stappen met De Tovertekening. En in de bijzondere tent van Fabrique Het duurt niet lang meer voor City of Dance is, een evenement waar veel Walchenaren naar uitkijken en zelfs hun vakantie voor verzetten. FOTO: IZAAK VERKESTE Plastique van allerlei soorten plastic een uniek kledingsstuk ontwerpen, maken en showen op een mini rode loper. Thea ter, stelten, muziek, vuur, dans, beeldende kunst verstilt of in be weging. Het publiek kan onder andere de Ironwings bewonde ren, deze mobiele kunstwerken zijn voor een deel gemaakt van gerecyclede materialen. Met grote wielen en vleugels zijn de nieuwe ridders van de draken- orde verrezen. Met hun bizarre voertuigen nemen zij voor één dag bezit van de stad. City Party Om 16.00 uur begint de City Party op het Hof van Tange. Het grootste podium is een verzamelplek voor de bekendste namen uit de binnen en buiten landse muziekscene. Met The Partysquad, Shermanology, Flexican, Sef, D-Rashid en nog vele anderen. Verder is er een Hard dance Casino Club, een laid back area: We all love Reggae en een Disco container voor de 80's en 90's fans. Meer informatie over alle artiesten is te vinden op de website, bij ar tist overview. Kaarten winnen City of Dance volgen kan via de website, Facebook en Twitter. Ook heeft City of Dance dit jaar een eigen App. En door de foto van City of Dance te delen op Facebook maak je automatisch kans op 2 x 2 tickets voor de City Party op Hof van Tange. danceparademiddelburg.nl P|"c/wc Tl 2243; Stevig op een statief, maar ook ie gebruiken 3ls tafel- barbecue. 2000 Watt vermogen en regelbare temperatuur. De Mortiere D5CW6305; 15,1 megapixels, 5x optische zoom, 2,7" schermen mogelijkheid föf HO filmen.

de Faam | 2012 | | pagina 7