Concert Marcel Verheggen Workshop porselein Mikke zoekt foto's ooievaars Mondial Vogel verhuisdozen Ring- en sjezenrijden Fotografiecursus Rondleiding Stadhuis Stadswandeling polikliniek dermatologie huid- en laserkliniek huidtherapie Middelburg Dermateam Middelburg In Barcodegebouw Park Veldzigt 67 4336 DX Middelburg 0118-673050 www.dermateam.nl Pearyweg 9 - Goes Marie Curieweg 5 - Vlissingen/Souburg Voot gltua ett m, (mqew (et/wdrnji i/cut wui cuÊohxk Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 11 juli 2012 De Faam pagina 6 Middelburgs Nieuws Middelburg Het tweede concert in de serie zomeravond-orgelconcerten te Middelburg is dinsdag 17 juli. Marcel Verheggen speelt op het Van Leeuwen-orgel in de Nieuwe Kerk in Middelburg werken van Bach, Vivaldi, Men delssohn, Alain en Bovet. Het concert begint om 20.00 uur. De toegangsprijs is 8 euro. Middelburg In het Zeeuws Museum in Mid delburg zijn tijdens de tentoon stelling 'Eenmaal, andermaal: de porseleinschatten van Wil lem Bal' workshops porselein schilderen voor kinderen en fa- milies.Dit is op alle woensdagen in juli en augustus van 11.00 tot 12.30 uur. Meedoen kost 5 euro per deelnemer exclusief de en tree voor het museum. Ook is de kostbare verzameling van Wil lem Bal te bewonderen. Aan melden via: (0118- 653060. Middelburg Op het terrein van vogel- en zoogdieropvang Zeeland 'de Mikke' in Middelburg zijn drie jonge ooievaars geboren, tij dens de laatste dagen van mei. Uniek voor Walcheren. De jonge vogels groeien als kool en eten zodoende letterlijk gaten in het budget van De Mikke. De organisatie heeft nu een fo towedstrijd bedacht, waaraan iedereen die een foto van de ooievaars heeft mee kan doen. Elke inzender wordt gevraagd om 4,50 euro te doneren op gironummer: 5545590 tnv De Mikke o.v.v. 'fotowedstrijd'. Er zijn drie hoofdprijzen: één voor de mooiste, één voor de leukste en één voor de beste foto voor kinderen tot en met 12 jaar. De winnaars krijgen een rondvlucht van 30 minuten, aangeboden door CessAir in Arnemuiden en een jaarabonnement voor Berkenhof's Tropical Zoo Vlindertuin in Kwadendamme. Ook zijn er nog uiteenlopende cadeaubonnen te winnen. De jury bestaat uit Lex de Meester, Ruben Oreel en De Mikke. De wedstrijd sluit op 1 augus tus. Foto's zijn af te geven bij de opvang of digitaal te sturen naar: fotowedstrijd@zeeland- net.nl Middelburg De Mondial Movers vestiging in Middelburg sponsort 200 verhuisdozen aan Internationale Kinderhulp Nederland flKN), Deze verhuisdozen worden ge bruikt voor de hulpgoederen- actie richting het kinderdorp in Nicaragua. Het IKN zet zich onder andere in voor de wees kinderen door de verwoestende orkaan Mitch in 1998 in Nica ragua. Op dit moment wonen er 21 kinderen in drie huizen die opgezet zijn door donaties. Middelburg Het ring- en sjezenrijden op en rond het Abdijplein in Mid delburg is traditie op de eerste folkloristische dag in Middel burg in juli. Morgen is het weer zo ver (12 juli). De manen en staarten van de paarden zijn kunstig ingevlochten en de sje zen zijn versierd met bloemen: Op de sjees zitten menners en passagiers in prachtige Zeeuw se klederdracht. Ze wedijveren met elkaar om de hoofdprijs. Het ring- en sjezenrijden is van 8.00 tot 17.30 uur. veelzijdige geschiedenis van dit prachtige monument. Deelne men kan dagelijks, behalve op vrijdag, om 11.30 en om 15.15 uur. Deelname is 4,25 euro voor volwassenen en 3,75 euro voor kinderen. Kinderen tot en met vijf jaar mogen gratis. Middelburg De afdeling Walcheren van het IVN verzorgt vanaf sep tember een basiscursus natuurfotografie. Deze cursus is bedoeld voor mensen die iets meer willen dan alleen maar een plaatje schieten van de na tuur. Er wordt uitgegaan van een spiegelreflexcamera, maar zo'n camera is zeker niet ver plicht. Wel is het handig om een camera te hebben waarbij het diafragma en sluitertijd zelf ingesteld kunnen worden. Meer informatie via de website. www.ivn.nl/walcheren Middelburg Het laatgotische stadhuis van Middelburg wordt alom gezien als een van de mooiste monu menten van Nederland. Wan del met een gids van de Tourist Shop door de prachtige zalen en aanschouw de oude meubelen, schilderijen en. wandtapijten. De gids vertelt alles over de Middelburg Ervaar historisch Middelburg van haar mooiste kant. Wandel met een gids door de monumen tale binnenstad, onder de hoge abdijtorens en door de schilder achtige steegjes. De gids van de Tourist Shop zorgt ervoor dat deelnemers niets missen. Deelnemen kan dagelijks, be halve op vrijdag, om 13.30 uur. Groepen kunnen deelnemen op aanvraag. Vertrek vanaf het bordes van het stadhuis op de Markt. Deelname is 4,75 euro voor volwassenen en 4,25 euro voor kinderen. Kinderen tot en met vijf jaar mogen gratis. voor behandeling van alle huidziekten, huidkanker, spataderen. Alleen op verwijzing van de huisarts. Behandelingen worden via de zorgverzekeraar vergoed. Huid- en laserklioiek: en huidverjonging: voor cosmetische huidbehandelingen zoals anti-rimpelbehandelingen RimpeifHIing met hyaluronzuur Restyiane Botoxbehandelingen C02-Fractional laser Verder alle laserbehandelingen tegen overbeharing, couperose, pigmentvlekken, huidoneffenheden, kleine spatadertjes en nog veel meer... Hiervoor is geen verwijzing van uw huisarts nodig, cosmetische behandelingen worden niet vergoed. Huidther voor aanvullende huidbehandelingen zoals acne, manuele lymfedrainage, handeling, camouflagetherapie. Huidtherapie wordt meestal vergoed. L@@if f© ®QÉ2) MMl a ut owaspa rk Cuab, £Im

de Faam | 2012 | | pagina 6