zonnetje jpsr* Winnaars EK-Pooi Eerbetoon aan Marga Nachtmarkt Middelburg PLflMECO' Wii zetten u in hêt ZOMER KORTING STEUTEL Mediterraan feest JJJjyJUU supermarkten Van Gilst v.o.f. Een nieuw plafond in één dag! www.plameco.nl Tel. 0113 - 27 00 00 Woensdag 11 Juli 2012 Reserveren? T 0118 - 410 502 of amadore.nl Voel je een VIP bij de première van Joris en het Geheim van de kq% korting 20% tot J" /w Het weer van de komende week ziet u op onze site! Herinnering dierenbeschermster heeft prijzen uitgedeeld! Benieuwd? Kijk dan snel verder in deze Faam. PI ETS WEERBERICHT Verzilver uw goud! goudwisselkantoor voor99cent AH Galiameloen ^o5]4I De Faam Middelburg Evenementenburo Zuid-West Nederland houdt vrijdag (13 juli) voor de eerste keer dit zo merseizoen een nachtmarkt op de Markt in Middelburg. Circa 140 kramen worden dan bezet door kooplieden met uiteenlo pende koopwaar. De prijzen op deze markt, die dit jaar drie keer is, zijn scherp. Op de nachtmarkt zijn Zeeuwse pro ducten vertegenwoordigd, ge ven diverse standwerkers acte de présence en wordt aan de markt deelgenomen door onder andere een plantenboer met ruim dertig strekkende meter planten en bloemen. Voor de kleintjes is er een draaimo len, eendjes vissen en een suikerspin. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door een Zuid-Amerikaanse muziek- en dansgroep. Het is van 19.00 en 24.00 uur. PLAFONDS Jaargang 113 Nummer 28 Oplage 54.435 GOES KAMPERLAND MIDDELBURG VLISSINGEN KIES HET BES; lortiere Voor meer informatie: www.mortiere.nl Dingemanse Makelaars Tel: 0118-65 05 75 Middelburg (iBijtrwni De winnaars van de EK-Pool van De Faam met v.l.n.r: Kees Duivenvoorde uit Grijpskerke (2e prijs cheque van Maat- Garant van 250 euro); Ad Lantinga uit Kats (le prijs loungeset van 400 euro), Egon Kok (eigenaar van MaatGarant) en Natasja Hoveijn (partner van W. Dijkstra uit Vlissingen die de 3e prijs won cheque 150 euro) foto: ingrid borger MENSWEAR www.deweekkrant.nl Buttinge In de sprookjesachtige Mid dellandse Zeetuin van Wim Uilenbroek in Buttinge is er op zaterdag 14 en zondag 15 juli een mediterraans feest. Met optredens van Con Mucho Gusto flamenco, Ameena bel- lydance, Majidah bellydance en live muziek. Rode Rozen en Tortilla's verzorgt heerlijke tapas en drankjes in het Ma rokkaans huis. Verder is ook het mozaïek-atelier van MissMoza open. Kinderen kunnen ge schminkt worden, tijdens deze sprankelend fiesta. De tuin is komend weekend extra lang open, namelijk van 10.00 tot 21.00 uur. Entree is 5,00 euro voor volwassenen. Voor kinderen tot en met twaalf jaar is de entree gratis. Meer informatie over het mediterraanse feest is te vinden op de website van de Middellandse Zeetuin. middellandsezeetuin.nl www.de-faam.nl Singelstraat 15 in Goes, aan het kerkplein naast het museum. wwwsteutelgoes.nl Bij een ieder die van dieren houdt doet de naam Marga Geernaert wel een belletje rinkelen. Marga was vrijwillig ster bij Amivedi Walcheren en verscheen met regelmaat in De Faam, als er een dier kwijt was of als zij misstanden vermoedde. Helaas is Marga op veel te jonge leeftijd, op 15 mei, overleden. Els Adams en de familieleden van Marga hebben nu het plan opgevat om een kattenhuis te realise ren met de naam van Marga. Ellen De Vriend Meliskerke "Marga was een voorbeeld voor velen, ze gaf dan ook op veel uit eenlopende manieren gehoor aan tiaar missie in het leven; het bestrijden van onnodig die renleed. Zo voorzag zij Zeeuwse organisaties die zich in het bui tenland inzetten voor dieren van dierenvoeding en materi alen. Bestreed zij met verve de broodfok en de handel in dieren via het internet. Bo vendien nam zij haar taak bij Amivedi zeer serieus, j Een wijze raadsvrouw die haar kennis, kunde en haar netwerk aansprak om menig dier weer met zijn eigenaar te verenigen. Wanneer dat niet tot de mogelijkheden behoorde wendde ze al haar talenten aan om voor het dier in kwestie de meest ideale oplossing te vinden", vertelt Els Adams van de Stichting Dier en Project/Kattenwoud. Zij wil nu een kattenhuis re aliseren dat de naam 'Marga Geernaert huis' gaat dragen. Iedereen die dit project wil helpen realiseren kan, als een eerbetoon aan de vrouw die dit zó toekomt, een bedrag storten op rekeningnum mer 9677527 (ING bank) ten name van stichting Dier en Project onder vermelding van 'Marga'. www.dierenproject.nl inkoop van goud, zilver en munten Piet Heinstraat 2b 4461 GL Goes T 0113-217666 Open: di. t/m za. 09.30 -17.00 uur www.goudwisselkantoor.nl Per stuk

de Faam | 2012 | | pagina 1