PLEININRICHTING BREDE SCHOOL KROONJUWEEL DE WAL KEERT HET SCHIP HERSTELWERKZAAMHEDEN AAN KADES BINNENHAVENS WOENSDAG 11 JULI 2012 Redactie: afdeling Communicatie postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: (0118) 487000 communicatie@vlissingen.nl www.vlissingen.nl Fotografie: gemeente Vlissingen, tenzij anders vermeld In 2010 is de eerste paal van Brede School Het Kroonjuweel de grond ingegaan. Inmiddels is het Kroonjuweel alweer een schooljaar lang in gebruik. De schoolpleinen zijn, in afwach ting van de eerste gebruiks ervaringen, bij oplevering van het gebouw nog wat sober ingericht. Er is een plan opgesteld om de pleinen definitief te gaan inrichten. U kunt dit plan ook inzien. Het ligt van vrij dag 6 juli 2012 tot vrijdag 17 augustus 2012 ter inzage in de centrale hal van het gemeente huis. Heeft u vragen, suggesties en/ of opmerkingen, laat het ons dan weten. Uw brief kunt u richten aan de gemeente Vlis singen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen, t.a.v. de heer G. Bastiaanssen. Wilt u liever digi taal reageren, stuurt u dan een e-mail naar gbn@vlissingen.nl. www.vlissingen.nl/inspraak Actueel is in deze tijd de procedure rond het ziekenhuis. Wellicht toevallig, maar net als 'iedereen' met vakantie is, loopt de zienswijze termijn waarbij u uw mening kunt geven. De LPV strijdt voor een volwaardig ziekenhuis op Walcheren, beter gezegd: de terugkeer van die volwaardige zorg. En dat wordt onwaarschijnlijk bij nieuwbouw op Mortiere: Nadat er zorgelementen naar Goes zijn verplaatst, zoals de kindergeneeskunde en de gynaecologie (waardoor nu de meeste Walcherse baby's "Goes" in hun paspoort als geboorteplaats geschreven krijgen!) wordt nu een onomkeerbare stap gezet:, door een uitgekleed ziekenhuis in de Mortiere te bouwen en het complex aan de Koudekerkseweg te verlaten, is de terugkeer van die zorg naar Walcheren in de toekomst praktisch uit gesloten. Salami-tactiek heet dat: plakje voor plakje haal je de zorg weg, vervolgens voorkom je dat die terug kan keren. Daarom pleitten wij steeds voor het behoud van de locatie Koudekerkse weg: Als het nodig is heb je daar alles voorhanden; bedden en ruimte genoeg, de techniek is up to date. Het is veel verstandiger om die locatie overeind te houden, in combinatie met de Huisartsenpost en natuurlijk het ZRTI, dan een veredelde EHBO-post op Mortiere te bouwen. De LPV heeft zich in de raadsvergadering tegen medewerking aan de nieuwe vestiging uitgesproken. Het is nogal vaag wat de nieuwbouw op Mortiere gaat kosten. Eerst een bedrag van 30 miljoen euro all-in; nu is het 45 miljoen euro exclusief kantoren en medische inrichting; Geen wonder dat de belangrijkste financier zich terug heeft getrokken. Als een gerenommeerd investeerder die heeft aangetoond durf te hebben er geen brood in ziet, wie dan wel? U? Ik gok er op dat volgend jaar het ADRZ komt bedelen bij de overheden om geld te steken in de Mortiere. Ook dan zegt de LPV: Niet doen! Raadslid Pim Kraan, fractie LPV Tel. 0118-440012, e-mail: pimkraan@zeelandnet.nl www.lokalepartijvlissingen.nl In 2011 heeft de gemeente Vlissingen de Visie Binnenhavens vastgesteld. Deze visie voorziet in een herstructurering van de Binnenhavens tot een cluster met watersport gerelateerde bedrij vigheid, het versterken van de maritieme bedrijvigheid en ruimte voor onderwijs, kantoren en repre sentatieve bedrijfslocaties. Staat kades In de voorbereiding van de plan nen, is gebleken dat de kades aan de Binnenhavens in slechte staat verkeren. Om de gewenste toekom stige ontwikkelingen mogelijk te maken, zijn er daarom maatregelen voorgesteld voor de korte, middel lange en lange termijn. Gebmikers en belanghebbenden zijn inmiddels geïnformeerd. Benodigde werkzaamheden De gemeente Vlissingen gaat twee zogenoemde 'ontgrondingskuilen' aanvullen. Dit gebeurt nadat nader onderzoek is gedaan naar de eventuele aanwezigheid van niet-gesprongen conventionele explosieven. Indien de uitkomst van het explosievenonderzoek niet leidt tot vertraging, kunnen de ontgron dingskuilen naar verwachting in de tweede helft van september 2012 worden opgevuld. Op de middellange termijn (2013, 2014) zal de gemeente maatregelen nemen om de levensduur van de kades te verlengen. Op de langere termijn, vanaf 2020-2025, wordt voorzien dat de kades vervangen moeten worden. De uitwerking en aanpak van deze lange termijn maatregelen zal vanaf 2017 verder worden opgepakt. www.scheldekwartier.nl Foto's: Ruben Oreel - Van Grand Hotel Arion voor de verandering van een inrichting. De inrichting is gelegen op het perceel Boulevard Bankert 266 te Vlissingen. - Van Auto Onderdelen Centrale Middelburg B.V. voor de veran dering van een inrichting. De inrichting is gelegen op het perceel Industrieweg 19 te Vlissingen. - A.A. Automobielrestauratie voor de verandering van de een inrich ting. De inrichting is gelegen op het perceel Distributieweg 25 te Vlissingen. - Van Akkerbouwbedrijf Wonder- gem voor de verandering van een inrichting. De inrichting is gelegen op het perceel Schroeweg 4 te Oost-Souburg. -Van Station Vlissingen bv voor verandering van een inrichting. De inrichting is gelegen op het perceel stationsplein 5 te Vlissingen. -Van Reclassering Nederland voor de oprichting van een inrichting. De inrichting is gelegen op het per ceel Edisonweg 17D te Vlissingen. - Van Samen Verder V.O.F. voor de oprichting van een inrichting. De inrichting is gelegen op het per ceel Eerste Binnenhavenweg 28 te Vlissingen. Voorbereidingsbesluit Burgemeester en wethouders van de Gemeente Vlissingen maken, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.7 van de Wet ruimtelijke ordening jo. art. 3:42 van de Alge mene wet bestuursrecht, bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 juni 2012 heeft besloten, dat bestemmingsplannen worden voor bereid voor het plangebied Schelde- kwartier, zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening. De inwerkingtreding van het voor bereidingsbesluit is bepaald op de eerste dag na publicatie, te weten 12 juli 2012. Het voorbereidings besluit en de bijbehorende tekening ligt met ingang van de dag van inwerkingtreding voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage in de hal van het stadhuis, Paul Krugerstraat 1. Het voorbereidingsbesluit is met ingang van 11 juli 2012 te raadplegen via het webadres www. vlissingen.nl/bestemmingsplannen (rubriek voorbereidingsbesluiten). De digitale versie van het voorberei dingsbesluit is raadpleegbaar via de wettelijk verplicht gestelde website www.ruimtelijkeplannen.nl, waar het voorbereidingsbesluit te vinden is onder het planidentificatienum mer NL.IMR0.0718.VBSK03-VG01 (Scheldekwartier). De website is ook te bereiken via het hiervoor ge noemde webadres van de gemeente, waar een link staat aangegeven naar genoemde landelijke website. Tegen dit besluit kan geen bezwaar en/of beroep worden ingesteld. Bekendmaking Algemene bevoegdhedenbesluit 2012 Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij en de burgemeester op 26 juni 2012 hebben besloten tot het vaststellen van het Algemene bevoegdheden- besluit 2012 (Gemeenteblad 1.03). Bij dit besluit hebben zij aan ambte naren de bevoegdheid verleend om in hun naam besluiten te nemen (mandaat, volmacht en machtiging). Dit besluit ligt met ingang van heden voor een ieder tijdens kan tooruren kosteloos ter inzage in de publiekshal van het gemeentehuis, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen en is eveneens te raadplegen op www.vlissingen.nl. Een ieder kan op zijn verzoek daarvan - tegen be taling van de kosten - een afschrift krijgen. Pleininrichting Brede School Kroonjuweel Het Kroonjuweel is inmiddels alweer een schooljaar lang in gebruik. De schoolpleinen zijn, in afwachting van de eerste gebruiks ervaringen, bij oplevering van het gebouw sober ingericht. Er is een plan opgesteld om nadere invulling aan de pleinen geven. Dit plan ligt van vrijdag 6 juli 2012 tot vrijdag 17 augustus 2012 ter inzage op het gemeentehuis. Vragen en/of opmerkingen kunt u binnen bovengenoemde periode per brief of per e-mail richten aan de gemeente Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen, t.a.v. de heer G. Bastiaanssen. U kunt ook mailen naar gbn@vlissingen.nl. Vertrokken naar onbekende bestemming Uit onderzoek van de afdeling Publiekszaken is gebleken dat onderstaande personen niet meer wonen op het adres waar zij volgens de gemeentelijke basisadministratie staan ingeschreven. Het college heeft besloten de bijhouding van de persoonlijsten van deze personen op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor formeel niet meer op dat adres staan ingeschreven. - Bloemenlaan 104 C. Zhang, geb. 19-08-1989 - Hercules Segherslaan 38 R.M. Maclean, geb. 23-08-1951 - Meidoornlaan 12 R.B.A. Wijnaar, geb. 14-04-1975 - Molenstraat 75 a A. Aydin, geb. 16-02-1984 - Nieuwstraat 61 N. Robbers, geb. 16-03-1992 - Paul Krugerstraat 57 P. van der Hoek, geb. 17-02-1965 - Paul Krugerstraat 329 D.N.M. Waloszek, geb. 24-11-1964 - President Rooseveltlaan 657 M. Falah, geb. 00-00-1972 - Scheldestraat 92 M.A. Pison, geb. 01-04-1979 - Wilhelminastraat 17 M. Drost, geb. 12-08-1978 - Willem van de Veldelaan 23 E.J.B. van Boxtel, geb. 11-07-1975 G. Zaplluzhani, geb. 08-02-1975 - Winkelmanstraat 1 Y.Z. Buter, geb.12-09-1981 Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kan een belanghebbende tegen dit besluit bezwaar maken bij het College. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is zes weken en vangt aan 1 dag na de datum van deze publicatie. Het ondertekende bezwaarschrift moet bevatten de naam en het adres van de indiener, de datum en een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift zich richt. Ook moet de bezwaarmaker gemotiveerd aangeven waarom hij of zij het niet eens is met het besluit. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethouder van Vlissingen, Postbus 3000,4380 GV. Vlissingen, 11 juli 2012 B&W Vlissingen Postbus 3000 4380 GV Vlissingen

de Faam | 2012 | | pagina 11