280.000 euro totaal voor MS Research OPRUIMING RELAXFAUTEUILS Leuke en rustige hond Scooby zoekt een baas v.a. 595,- Zeeland is top fietsregio Moens 1 Boxspringset WOW: Incl. hoofdbord en topper in vele maten en kleuren. Prijsvoorbeeld: 160x200 cm, van 1.395,- NU 995,- 1 Lattenbodems: uitlopende modellen elektrisch NU 20% KORTING Matrassen: Pocketvering 90 x 200 cm, 19 cm dik normaal €295,- NU €179,- Pocketvering 90 x 200 cm, topkwaliteit met koudschuimaf- dekking 24 cm dik, normaal 545,- NU 449,- Linnenkast: Schuifdeur van 180-320 cm (br.), vele kleuren en 3 hoogtes. Prijsvoorbeeld: 200 cm (br.) x 223 cm (h.) GRATIS MONTAGE NU 480,- Behang en verlichting: NU 10% KORTING •Vouwgordijnen Duo rolgordijnen GRATIS meten Jaloezieën Lamellen GRATIS montage Rolgordijnen Rolluiken Actieprijzen PVC-stroken: Grote sortering, informeer naar onze verrassend lage prijzen!!! Inbetweens en overgordijnen: Vele rollen op voorraad, bijv.: kamerhoge inbetweens, normaal 65,-/€ 59,-/€ 55,- NU gemaakt 39,95 p/mtr. Fauteuils: Vele modellen in stof en leder Vanaf 295,- Eetkamerstoelen: Vele modellen in stof, leder en hout NU 1060% KORTING Bankstel: 3-2-zits, strak model, div. stoffen normaal 1.150,- NU 995,- Bankstel: 3-2-zits, leder in vele kleuren, normaal 2.195,- NU 1.895,- Bankstel: 3-1-1-senoirenmodel, sterke stof, normaal 2.195,- NU 1.895,- Winkelkast: Jasmijn-wit, 220 cm breed, normaal 1.395,- NU 995,- •tapijt/vinyl/bedtextielaaminaatNU 10% KORTING!!! elektrisch met zitlift. MINDERHOUD WONEN RUIMT OP! Zeeuwse zunige zeumerpriezen geplakt. Ook zunige zeumerpriezen op Luxaflex, Paradetapijt en Lifestyle laminaat. Bovendien is het bij Cinderella Summer Sale! KOM VRIJBLIJVEND EEN KIJKJE NEMEN! Neem ook eens een kijkje op www.minderhoudwonen.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 4 juli 2012 De Faam pagina 7 De vierde editie van de '24 uur van de Boulevard', het succesvolle fondsenwer vingsevenement van Rotary Club Vlissingen, bracht dit jaar 30.000 euro op voor MS Research. Met de opbrengst uit voorgaande jaren komt daarmee de voorlopige tel ler voor MS Research op 280.000 euro. Voorlopig, want op 10 november wordt de samenwerking tussen de Rotary Club en MS Research afgesloten met een galacon cert in de Sint Jacobskerk. Redactie Vlissingen Dit concert wordt aangeboden door de Koninklijke Militaire Kapel Johan Willem Friso. De Rotary Club Vlissingen organi seert de '24 uur van de Boule vard' volgend jaar weer, maar dan voor een ander doel en mo gelijk in een vernieuwd jasje. Op 2 juni om 19.00 uur gaf wethouder Marin de Zwarte het startsignaal van de vierde editie van de '24 uur van de Boulevard'. Onder aanspo ring van spininstructeurs en begeleid door muziek gingen 42 teams van start. De bijna stormachtige wind zorgde voor een spectaculair decor. Uniek tijdens deze editie was de veiling van een originele waterverfte kening van Cor de Jonge. Geen enkel origineel van hem kwam Burgemeester R. Roep fietste vorig jaar mee tijdens de 24 uur van de Boulevard. Hij voelt zich erg betrokken bij het evene ment. FOTO: JEROEN HINTZ ooit voor het publiek beschik baar. Bij opbod werd het bijzon dere kunstobject geveild en dit bracht 1.500 euro op. Zaterdag avond 23 juni om precies 19.00 uur juni gaf burgemeester René Roep het eindsignaal Samen met Tanja Snijders, voorzitter van Rotary Club Vlissingen, kon hij op de cheque van 30.000 euro overhandigen aan Dorinda Roos, directeur van de Stichting MS Research. Rotary Club Vlissingen In 2008 maakten Rotary Club Vlissingen en de Stichting MS Research een meerjarige af spraak over de besteding van de opbrengst van de '24 uur van de boulevard'. Al het op gehaalde geld zou aangewend worden voor onderzoek naar MS bij kinderen. Dit jaar ein digt de samenwerking met een galaconcert in Vlissingen. Het spectaculaire resultaat van 280.000 euro komt ook door het lage kostenniveau van het evenement. De vijftig leden van Rotary Club Vlissingen doen al het organisatorische werk vrij willig en de meeste bedrijven brengen de kosten voor hun diensten niet of slechts gedeel telijk in rekening. Door het einde van de samen werking tussen de Rotary en MS Research is misschien het beeld ontstaan dat daarmee ook een einde komt aan de '24 uur van de boulevard'. Dat is niet zo. Volgend jaar gaat de '24 uur van de Boulevard' gewoon door, met een nieuw goed doel en mo gelijk in een nieuw jasje. Zeeland Zeeland behoort tot de top van de Nederlandse fietsregio's. Dat staat in de kwaliteitsmonitor over de fietsregio's van de Stichting Landelijk Fietsplatform. Zeeland scoort vier ster ren en behoort daarmee tot de top. Deze monitor is op initiatief van deze stichting ontwikkeld, omdat zij van mening is dat fietsen zowel een belangrijk economisch als toeristisch/recreatief pro duct is, gelet op het feit dat er jaarlijks in Nederland mil joenen mensen op uittrekken om een 'rondje' te doen of te genieten van een langeaf- standstocht. Om de kwali teitsslagen te stimuleren die nodig zijn om het fietsen nog aantrekkelijker te maken of om dit niveau te behouden, zijn er jaarlijks onderzoeken uitgevoerd door de Stichting Landelijk Fietsplatform. Zij is een onafhankelijk en ob jectief orgaan dat is ingesteld om op landelijk niveau zorg te dragen voor de belangen van het recreatief fietsen. Deze kwaliteitsmonitor richt zich op de Nederlandse re gio's. Om de regio's te stimuleren en te prikkelen om te blij ven investeren in het fiet sen, wordt er gewerkt met een sterrensysteem. Regio's kunnen 1 t/m 5 sterren ver dienen. Het gaat niet zozeer om wat de beste regio is, maar om hoeveel sterren ze verdienen op grond van de inspanningen. Op basis van dit sterrensysteem scoort Zeeland 4 sterren. Tara de Vriend Vlissingen Scooby is een kruising galgo van vier jaar oud. Hij is in het begin heel verlegen, later zal hij zich wat meer op zijn gemak gaan voelen. Scooby kan goed alleen thuis zijn los in de kamer. Hij heeft veel beweging nodig. Scooby houdt er van om mee te ren nen naast de fiets. En hij is dol op balspelletjes. Afwachtend Tegen mensen is deze hond erg lief. Naar andere honden is hij wat afwachtend, de ene mag hij wel en de ander niet. Scooby kan niet samen met mannetjes honden. En ande re dieren is hij niet gewend. Ook kleine kinderen is hij niet gewend, dus daar wordt hij liever ook niet bij geplaatst door het asiel. Grotere kin deren is geen probleem. "Scooby is een leuke en rus tige hond. Die veel beweging nodig heeft", vertelt Melanie van Dierenasiel Walcheren. Interesse Interesse in Scooby? Kom dan eens kennismaken met hem. Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje in het Dierenasiel Walcheren aan de Maanweg 5 in Vlissingen. Openingstijden Het asiel is geopend van maan dag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur. En op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zon- en feestdagen is het die renasiel gesloten. Het is ook mogelijk om kennis te maken met het asieldier buiten de ope ningstijden, maar uitsluitend op afspraak. Meer informatie is te vinden op de website van het Dierenasiel Walcheren. dierenasielwalcherennl Kruising Scooby van vier jaar oud houdt er van om mee te rennen naast de fiets. En hij is dol op allerlei balspelletjes. FOTO: TARA DE VRIEND Molendijk 59 4339 AC Nieuw St. Joosland Tel. 0118-601233 www.moensstoffering.nl STOFFERING Van maandag 2 juli t/m zaterdag 4 augustus 2012 hebben wij op vele artikelen Elke kopende klant krijgt in deze periode een potje Zeeuwse babbelaars! Minderhoud Wonen Zuidstraat 116 4361 AJ Westkapelle Tel.: 0118 571212

de Faam | 2012 | | pagina 7