DE SPECIALIST IN KOZIJNEN, RAMEN BUITENDEUREN Middagpauze orgelbespeling Kidsclub in De Houttuyn Nurses on Tour gaan dansen Zomerfair met sportdemo's The Martin Mans Band Workshop met Peter Buwalda Voordelig met de (zomer) bus Wanda Jackson in De Piek Nobel weg 2-24 Goes (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113-211.811 www.belisolgo Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 4 juli 2012 De Faam pagina 4 Vlissings Nieuws Kort Vlissingen In basisschool de Houttuyn aan het Slangenburg 3 in Vlissingen is van maandag 9 tot vrijdag 13 juli een kidsclub. Tussen 18.30 en 20.30 uur is een sketch, een bijbelverhaal, spelletjes, knutse len en muziek. Alles draait om het thema 'Steengoed, Keigaaf!' Het is voor iedereen van onge veer vier tot twaalf jaar en gratis toegankelijk. Vlissingen Stichting Nurses on Tour houdt vandaag (4 juli) een danswork- shop op ritmische Afrikaanse muziek. De workshop wordt begeleid door danschoreografe Tabita Bouwman, van tabArtz. Het is van 19.30 tot 21.30 uur in het wijkcentrum van Stichting Dunya aan de Adriaan Coortel- aan 3, Vlissingen. Bij de work shop staat plezier en creativiteit voorop. Meedoen kost 7,50 euro en de opbrengst gaat naar het Malariaproject van Nurses on Tour in Ghana. Vlissingen Op de sportvelden van Baskens- burg in Vlissingen is zaterdag 7 juli van 11.00 tot 17.00 uur een Zomerfair. Er zijn kramen met uiteenlopende producten en workshops georganiseerd door Zon workshops en Grime atelier Reobijn. Ook zijn er di verse sportdemonstraties zoals boogschieten, Akido, Nordic Walking, Ji Wu Dau, schietde- monstraties en ligfietsen. Vlissingen In de Sint Jacobskerk in Vlis singen is vrijdag 6 juli om 12.00 uur een middagpauze-orgelbe speling, verzorgd door Tobias Horn uit Stuttgart. De toegang is gratis. Vlissingen The Martin Mans Band geeft op dinsdag 17 juli een optreden in de Sint Jacobskerk aan de Oude Markt 2 in Vlissingen. Slagwerker Martin Snel, pia nist Mark Brandwijk, trompet tist Jantine Kalkman, saxofonist Evelien Keesmaat en muzikaal leider Martin Mans geven aan de zomeravonden een bijzon dere muzikale lading. Ze spelen een mix van genres. Iedere con certbezoeker krijgt bij de entree een orgel-CD van Martin Mans cadeau. Aanvang is om 20.00 uur en entree is 15,00 euro voor volwassenen en 7,50 euro voor kinderen. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij VVV-Vlissingen. lüutiü.martinmans.nl Vlissingen Wanda Jackson staat in de ge schiedenisboeken als de eerste vrouw die een rock 'n roll single opnam ("Let's Have A Party" in '58) en deelde in de jaren '50 regelmatig het podium met Elvis. De First Lady of Rocka billy en America's First Female Rock and Roll singer komt naar Vlissingen. Donderdag 12 juli speelt zij met band in de Piek. Entree is 20 euro en het begint om 21.30 uur. Bel om te reser veren 0118-416662 www.wandajackson.com Vlissingen Bestsellerauteur Peter Buwalda geeft donderdag 20 september een schrijfworkshop tijdens Film by the Sea. Buwalda brak in 2011 door met zijn debuut roman Bonita Avenue waarmee hij direct voor meerdere presti gieuze prijzen genomineerd werd. Als geen ander weet hij levendige personages te creëren en dit is ook het hoofdonder werp van zijn schrijfworkshop. Zowel voor beginnende als iets meer gevorderde schrijvers een uitgelezen kans om de kneep jes van het vak te leren. De workshop is van 13.30 13.30 tot 16.30 uur in CineCity Vlis singen. Meedoen kost 25 euro. Inschrijven via: www.filmbythesea.nl Zeeland Connexxion, Veolia Transport en de Provincie Zeeland organi seren deze zomer het ZomerFo- toFestijn. Dit is een actie binnen het project 'De goede kant op', wat door het Provinciaal be stuur is ingezet om het openbaar vervoer in Zeeland te verbete ren. Bij het ZomerFotoFestijn worden busreizigers in Zeeland opgeroepen een foto te maken van zichzelf en hun vervoerbe- wijs. Een link naar het openbaar vervoer moet zichtbaar zijn. De actie is bedoeld om de twee zo- merbussen, lijn 14 en 64, onder de aandacht te brengen. Deze extra bussen zijn voor toeristen en inwoners van Zeeland een handig vervoermiddel voor een uitstapje langs de kust van Wal cheren of Zeeuws-Vlaanderen. In Zeeland is het naast de OV- chipkaart ook mogelijk een los vervoersbewijs te kopen in de bus, de Zeeuwse strip, of voor gezinnen een Combicard. Deze vervoersbewijzen zijn bedoeld voor mensen die niet in het be zit zijn van de OV-chipkaart, bijvoorbeeld toeristen. www.degoedekantop.nl Kozijnen, ramen en deuren in PVC, ALU en HOUT Dakkapellen GRATIS offerte vrijblijvend en op maat Plaatsing, binnen- en buitenafwerking Alles volledig in eigen beheer 10 jaar garantie 100% financiering mogelijk

de Faam | 2012 | | pagina 4