sweetdeallnli sweettravel mee Uit in Zeeland Ellen Dik B elders p/st. 2.69 Middelburg Lange Delft 127 Vlissingen Lange Zelke 7a B Festival Onderstroom Vlissingen VRIJDAG 6 JULI T/M ZONDAG 8 JULI Zin in een bijzondere avond uit? Ga met z'n tweeën naar de Rli Rostelli Dinershow! Een avond entertainment én onbeperkt genieten van een Indische Rijsttafel. Rasti Rostelli is Europa's beroemdste hypnotiseur geworden. Avond aan avond brengt hij mensen in de ban van hun eigen geestelijke krachten. Maak het mee! VRIJDAG 6 JULI T/M ZONDAG 8 JULI Wil je er even tussenuit? Vertrek voor een week naar het prachtige Idromeer in Italië! Je verblijft in een luxe 5-persoons bungalowtent. De bungalowtenten zijn compleet ingericht en van alle gemakken voorzien. In de week van 18 - 25 augustus zijn nog 6 bungalowtenten beschikbaar voor maar EUR 350,- per bungalowtent per week! VRIJDAG 6 JULI T/M ZONDAG 8 JULI Maak een einde aan rondslingerende voorwerpen in je auto zoi telefoon, zonnebril, kleingeld.» Met de Sticky Pads kleefmatjes komt daar nu een einde aan! De kleefmatjes voelen niet kleverig aan je handen, maar zijn wel zo sterk dat ze met gemak je telefoon, zonnebril of andere voorwerpen kunnen 'dragen'! Nu 3 Sticky Pads voor maar 9,95. Daria van der Bereken 4 t/m 10 juli woensdag 4 juli Sweet Memories (muziek) Ter Reede Vlissingen 14.30 uur Ernst, Bobbie de Rest (familieshow) De Parel Domburg 13.00 en 15.30 uur This Must Be the Place (film) Cinema Middelburg 20.00 uur Live jazz en blues Desafinado Middelburg 20.00 uur donderdag 5 juli Festival Onderstroom Vlissingen vanaf 19.00 uur Filmzomer: Intoucha- bles Cinema Middelburg 20.00 uur Try! (muziek) Café De Tympaan 20.30 uur vrijdag 6 juli Orgelconcert Tobias Horn St. Jacobskerk Vlissingen 12.00 uur Festival Onderstroom Vlissingen vanaf 13.00 uur Filmzomer: Intoucha- bles Cinema Middelburg 20.00 uur Play (film) Cinema Middelburg 21.30 uur Recordings Night 77 (muziek) Seventy-Seven Middelburg 21.30 uur zaterdag 7 juli Stroomopafwaarts Piet Heinkade Vlissingen 9.00 uur Straattheaterdag festi val Onderstroom FOTO PR Vlissingen vanaf 14.00 uur Lezing ontmoeting Rosita Steenbeek De Drvkkery Middelburg 15.00 uur Play (film) Cinema Middelburg 19.00 uur Ellen Dikker (cabaret) De Parel Domburg 20.15 uur Filmzomer: Intoucha- bles Cinema Middelburg 21.30 uur Woodworks (muziek) Café De Concurrent Vlis singen 22.00 uur zondag 8 juli Festival Onderstroom Vlissingen vanaf 14.00 uur Jazzpianist Stefan Bos Ter Reede Vlissingen 14.30 uur Magic Unlimited (familieshow) De Parel Domburg 15.00 uur Daria van den Bereken (pianorecital) Grote Kerk Veere 15.30 uur Argentijns Tango Café Cine Café Vlissingen 16.00 uur Play (film) Cinema Middelburg 20.00 uur maandag 9 juli Filmzomer: Intoucha- bles Cinema Middelburg 20.00 uur Orgelconcert Bas de Vroome Lutherse kerk Middelburg 20.00 uur dinsdag 10 juli Play (film) Cinema Middelburg 20.00 Een theatraal programma vol hilarische en ontwapenende personages, die net wat verder gaan dan we gewend zijn. Tragikomische karakters die stuk voor stuk worstelen met het moderne leven. Maar die uiteindelijk toch met verras sende oplossingen komen om dat leven naar de hand te zetten. Ellen Dikker toont zich in Toendra een theaterper soonlijkheid die het publiek moeiteloos met zich mee neemt. Bevlogen, eigenzinnig en gedurfd. Een rascomédi enne met scherpe randjes. De recensies waren unaniem lovend dit programma. Toen dra staat als een huis! zaterdag 7 juli De Parel Dom burg 20.15 uur kaartverkoop: www.cultuurpodiazeeland.ril Van 5 t/m 8 juli staat de bin nenstad van Vlissingen volle dig in het teken van het festival Onderstroom. Vier dagen lang fungeert de stad Vlissingen als podium voor allerlei soorten theatermakers, performers, beeldend kunstenaars en mu sici met een mix van theater op lokatie, straattheater op pleinen, korte en vermakelijke voorstellingen in tentjes en objecten, beeldende kunst, circustheater, satire in het volkstheater, kindervoorstellin gen, de Kunstbende showcase, dans onder de grond, pop, rock, jazz, gypsy, ska, rocka billy, rap, muziektheater en kleinkunst. De traditiegetrouw opzienba rende openingsparade met Pi- pototal is op donderdag 5 juli om 21.30 uur bij het Dijkthea- ter en gaat via de Nieuwendijk naar het Bellamypark waar de afsluitende verrassende finale gepresenteerd zal worden. Een spectaculaire bonte straatthe- ateroptocht door de stad met vuur, machines, acrobatiek en muziek. Negen paradewagens, acteurs en muzikanten nemen het publiek mee in hun won derlijke droomwereld. Festival Onderstroom is ook Muziek aan zee! Op het Dijktheater kan het publiek elke dag genieten van gratis concerten. Feestelijke bands uit landen van over de hele wereld die de zon meebrengen. Zoals het Mexicaanse Los de Abajo, salsagroep Ocho y Media en feestrock van Stuurbaard Bakkebaard. In het Onderstroom Festivalcafé op het Bellamypark zijn meer intiemere muziekoptredens te vinden. Zaterdag vindt de Internationale Straattheater dag plaats. Nieuw dit jaar zijn de speciale voorstellingen en workshops voor kinderen op zondag 8 juli. Kijk voor aanvangstij den, kaartverkoop en meer donderdag 5 t/m zondag 8 juli Vlissingen, de meest actuele informatie op www.festivalonderstroom.nl

de Faam | 2012 | | pagina 38