Deze week:CineCity ^3 De leukste zender van Zeeland Chevrolet Spark BiFuel vanaf 8.484,- €99,- B'Fi Delta kanaal 53 Digitaal kanaal 111 Fiets mee met Rosita Steenbeek Exposities Walcheren Een volle tank voor slechts 77, Rijden vanaf geen wegenbelasting /TXAutoTeam.nl Let op! Geld lenen kost geld oJÊ www. ctvze e land.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 4 juli 2012 De Faam pagina 36 Middelburg Schrijfster Rosita Steenbeek fietst ter promotie van haar nieuwe boek Amsterdam - Delphi langs vele boekwin kels in het land. Zaterdag 7 juli stapt ze om 15.00 uur af bij de Drvkkery in Mid delburg voor een meet greet en een signeersessie. Meefietsen vanuit Goes of Nieuw- en Sint Joosland is mogelijk. Rosita vertrekt om 13.30 uur vanaf boekhandel de Koperen Tuin in Goes. Om 14.30 uur is zij bij de Merelhoeve in Nieuw- en Sint Joosland. Wie mee wil fietsen kan zich aanmelden bij: Anja de Groene: via de- groene@drukkerijmiddel- burg.nl. Amsterdam - Delphi Driemaal fietste Art Kha- chatrian van Amsterdam naar Rosita in Rome. Tel kens vroeg hij of ze meeging. Tenslotte deed ze dat, maar ze fietsten niet naar Rome maar naar het orakel van Delphi. Vrienden en fami lie probeerden Rosita tegen te houden. 'Je fietst nooit,' was haar moeders argu ment. Maar op een warme namiddag in Amsterdam toetste Art op zijn iPhone de kortste weg naar Delphi in en vertrokken ze op hun mountainbikes. Met boeken als De laatste vrouw, Schim menrijk, Terug in Rome en Ander licht bond Rosita een groot lezerspubliek aan zich. Ze woont een groot deel van het jaar in Rome. Magic Mike is een échte vrouwenfilm en gaat over mannen met spieren als scheepskabels, die werken in een stripclub. FOTO: CINE CITY De Ladies Night in bioscoop Cine City in Vlissingen is altijd een bijzondere hap- pening. Op 11 juli is deze speciale vrouwenavond extra bijzonder met de voorpre mière van Magic Mike. Redactie Vlissingen Voor de dames die nog niet we ten wat een Ladies Night is: Bij binnenkomst krijg je een heer lijk welkomstdrankje. Daarnaast zijn er allerlei leuke kramen vol met accessoires, fashion, beauty en meer. En voorafgaand aan de film worden leuke prijzen ver loot. Daarna draait de film in de diverse zalen en krijgen alle vrouwen na afloop een leuke goodiebag mee naar huis om dit complete avondje uit af te sluiten. "Ergens tussendoor hebben wij van CineCity nog een 'spannende' verassing voor de dames in huis'j belooft ma nager Sander Verdonk. Magie Mike is een échte vrouwenfilm met mannen die spieren heb ben als scheepskabels en in ge oliede brede torso's, schouders als Atlas en broeken die in één ruk uitvliegen. Dat is de wereld van stripper Magic Mike. Dit is een rol die Channing Tatum op het strak afgetrainde lijf is geschreven, want voordat deze gespierde hunk doorbrak als filmster verdiende hij de kost als stripper. Deze komedie is dan ook losjes gebaseerd op zijn ei gen ervaringen. Wanneer Mike een nieuwe collega, The Kid, de fijne kneepjes van het strippers vak bijbrengt, leert hij ook zijn zus Brooke kennen. Zij ontdekt het geheim van Mike... De film begint zowel om 19.45 als om 20.00 uur. Kaarten zijn te koop via: tuiuiu.cinerity.nl Zorgcentrum Simnia Zorgcentrum/SVR^-lo- catie Simnia in Domburg toont tot en met 30 augus tus schilderijen, aquarellen en fantasiefiguren van Jan de Koning, Henk Maas en Conny Polfliet. Jan tekent al heel zijn leven en zijn aquarellen hebben meestal te maken met water. Henk is gedeeltelijk autodidact en volgt lessen bij Kunsteduca tie Walcheren. Hij werkt bij na uitsluitend met olieverf en schildert vooral landschap pen en stillevens. Conny is dagelijks zo'n vijf uur bezig met haar kleurige figuurtjes van klei. Grote kerk in Veere Na het succes van vorig jaar geven Zeeuwse kunste naars deze zomer opnieuw kleur aan de Grote Kerk in Veere. In de nissen van het monumentale kerkgebouw tonen leden van de Zeeuwse Kunstkring zes weken lang hun sculpturen en schilde rijen, collages en keramiek en foto's en installaties. De expositie is te bezoeken tot en met 12 augustus. World of Silk In World of Silk in Melisker- ke is tot en met 29 september een zeer unieke expositie te zien, namelijk: From Japan With Love 2. Deze expositie bevat onder andere meer dan 150, veelal handgeborduurde en handbeschilderde, zijden kimono's, haori's en obi's. Verder zijn er prachtige kunstwerken van Anneke Harting (keramiek), Annette Hogenboom (sieraden), Anke van de Kwaak (keramiek), Lou- sanne Schuuring (glaswerk) en Gerdi Zwaan (keramiek). Polderhuismuseum 'Het gezicht van de zee' is de titel van de nieuwe expositie in het Polderhuismuseum in Westkapelle. Johannes Gramm laat in deze expositie zijn ide aalbeeld zien van het Zeeuwse landschap en de Noordzee met behulp van verschillende digita le foto- en montagetechnieken. De foto's zijn allemaal genomen in de omgeving van Westkapel le. De expositie is nog te zien tot en met 2 september. De Pluyme De Middelburgse kunstenaar Koos Smit exposeert in juli in De Pluyme in Middelburg. Zijn expressieve schilderijen ogen abstract maar laten in recent werk ook schetsen van modellen doorschemeren. De tentoonstelling laat veel nieuw werk zien. Covra Leden van Fotoclub De Draad ontspanner exposeren tot en met 26 september in het gebouw van Covra aan de Spanjelaan 1 in Nieuwland. De expositie is dagelijks te bezichtigen tijdens kantooruren. Dorpskerk Aagtekerke De Dorpskerk van Aagtekerke is deze zomer open voor bezich tiging. In de kerk is een kleine expositie ingericht van artis tieke producten (dorpsgezicht, stillevens, iconen) van dorpsge noten. Daarnaast is het zeven- tiende-eeuwse grafmonument van de familie Thibaut zeer de moeite waard. gr maand fcsfi /—DCA voel je v r i j Onderdeel van de Automotions Groep Autoïeam Goes Pearyweg19 (Car Village) 0113-237923 AutoTeam Roosendaal B.V. Van Beethovenlaan 6 I 0165-578578 J- "L zïf CHEVROLET Deze actie loopt tot 30 juni 2012 voor 14.00 uur, met uiterlijk kentekenregistratiedatum van 30 juni 2012 yoor 14.00 uur. Het betreft een niet doorlopend krediet aangeboden door GMAC Nederland N.V. te Breda (KvK nr. 24107861, AFM register nr. 12013025). GMAC behoudt het eigendom van de auto tot het krediet inclusief de rente is terugbetaald. De vermelde kredietsommen zijn voor beelden van het aanbod; het maximaal te financieren bedrag tijdens deze actie per nieuw Chevrolet model bedraagt 10.000,-, behalve op de Captiva diesel bedraagt het maximaal te financieren bedrag 20.000,- exclustef afleveringskosten, onder aftrek van minimaal 15% aanbetaling contant of via inruil (korting wordt niet gezien als aanbetaling). Indien wenselijk zijn kortere looptijden mogelijk tijdens deze actie periode tegen 0% debetrentevoet condities. Toetsing bij het BKR te Tiel. Voor dit krediet wordt een standaard informatieblad opgesteld. Dit document informeert u over de belangrijkste kenmerken van het krediet. Vraag naar dit standaard informatieblad bij uw Chevrolet dealer of bij de klantenservice van GMAC Nederland N.V. (076-5448932). GMAC Nederland N.V. en uw Chevrolet dealer geven geen advies. U dient zelf te bepalen of het door u gewenste krediet aansluit bij uw wensen, behoeften en persoonlijke/bedrijf situatie. Uw Chevrolet dealer bemiddelt voor GMAC Nederland N.V. (en mogelijk ook voor andere kredietaanbieders) op basis van een contractuele verplichting. Kredietsom Looptijd in mnd. Totaal prijs krediet Maandlast Debetrentevoet 5.000.- 60 5.000.- 83.34 0,00% 7.50Ö,- 60 7.500.- 125,00 0,00% 10.000.- 60 10.000,- 166,67 0,00% 15.000.- 60 15.000,- 250,00 0,00% Deze actie loopt zolang de voorraad strekt en is alleen geldig bij Autoteam Goes en Roosendaal. Wijzigingen in prijs en model, evenals druk- en zetfouten voorbehouden. Vraag tr»v dealer naaraile voiiedige voorwaaiden of kijk op www.chevrolet.ni Vraag uw dealer naar de voorwaarden. Het gemiddelde brandstofverbruik (volgens ECE test) varieert »an 5.1 tot b.SI/IQOkm De gemiddelde C02 uitstoot varieert van 110 tot 119 g/km. www.chevrolet.nl

de Faam | 2012 | | pagina 36