10 weken voor 25, PZC was Zeeuwse tips Ja, ik lees de PZC! Kies uw (proef)abonnement op www.pzc.nl/abonneren bel 088 - 013 99 10 of stuur bovenstaande bon in naar: www.pzc.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 4 juli 2012 De Faam pagina 12 (Vakantie) Uitjes zo, Woensdag 4 juli Pianist Christo Lliev houdt van 20.00-21.00 uur, een zomer avondconcert in de Dorpskerk in Oostkapelle Mandoline-accordeonduo Fol- lie a Deux houdt een zomer avondconcerten in de catha- rinakerk in Zoutelande. Het begint om 20.30 uur. Donderdag 5 juli Van 5 t/m 8 juli is het On derstroom Zomerfestival in Vlissingen. Er is een mix van straattheater, circusacts en voorstellingen op en rondom het Bellamypark. Bij Terra Maris in Oostkapelle is van 11.00 tot 11.30 uur een Na tuur halfuurtje 'Strand in een emmertje'. De activiteit is be doeld voor peuters en kleuters die met hun ouders of grootou ders het museum bezoeken. De deelnemertjes komen op een speelse manier van alles te we ten over het strand. Kinderen tot en met 3 jaar mogen gratis meedoen, vanaf 4 jaar zijn de kosten 3,50 euro per kind. Rudi de Munck speelt in de Koorkerk in Middelburg op het Van Vulpen-orgel. Te horen zijn werken van Bach, Men delssohn, Dupré en Mulder. Samen met Lise de Munck en Nanette Murre-de Munck op dwarsfluiten vertolkt hij het Vijfde Concerto van Handel. Het concert begint om 15.00 uur, de toegang is vrij. Vrijdag 6 juli Volkssterrenwacht Philippus Lansbergen houdt een Zeeuw se Zonnige Zomeravond aan de Herengracht 52 in Middelburg. Tussen 19.00 en 21.00 uur kan iedereen er zonnevlekken en zonnevlammen zien. Kinderen 1 euro en volwassenen 2 euro. Van 6 t/m 9 juli is het kermis op de Markt in Westkapelle. Za terdag en maandag is het op het marktplein gezellig en op de ter rassen. In de kroegen is het feest met live bands en DJ's. De Middelburgse band Soul- sessions treedt live op in Jeugd centrum De Poort, Fazantenhof 40 (Veerse Poort), Middelburg. Het begint om 21.00 uur en en tree is 3 euro. Zaterdag 7 juli Vanaf De Kanovijver in Vlis singen start om 9.00 uur een wandeltocht van 5, 10, 15, 20 en 30 kilometer. Meedoen kost 2,50 euro. Bij Terra Maris in Oostkapelle is van 10.00 tot 12.00 uur de ac tiviteit Korren en zeeschuimen. Zeeschuimen is afgeleid van het Zeeuwse woord schuumen en betekent naar binnen gluren. Er wordt met behulp van de kor letterlijk een kijkje in het zeele ven genomen. Meedoen kost 3,50 per persoon. Het is prak tisch om een handdoek en wa terschoenen mee te nemen voor deze activiteit. Aanmelden is noodzakelijk via; 0118-582620. 19e editie van het Beachvolley- baltoernooi Zoutelande, vanaf 10.00 uur. Het toernooi is an ders dan de circuits die langs de kust trekken, meer Zeeuws. Aan de oude stadshaven in Vee- re is van 10.00 tot 16.00 uur een traditionele Vismarkt. Op het Abraham Calandplein in Westkapelle is het gaaischieten. De circa honderd gaaischieters doen hun best de 'gaaien' van 'de stenge' af te schieten. Zondag 8 juli Daria van den Bereken geeft vanaf 15.30 uur in de Grote Kerk in Veere een pianoconcert met werk van Handel, Scarlat ti, Beethoven en Strawinsky. Kaarten zijn te reserveren via: 0900-3300033. In de Johanneskerk in Seroosker- ke (W) is een openluchtdienst in de tuin. Voorganger is Frans van der Heijde en mondorgelgroep De Krekels luistert de dienst op. Bij slecht weer is deze dienst in de kerk. Het begint om 19.00 uur. Maandag 9 juli Van 9 t/m 13 jüli is aan de Noordweg 34 in Oostkapelle de .Vakantie Bijbelclub. Met tus sen 10.00 en 12.00 uur zingen, knutselen en verhalen. Dinsdag 10 juli In Veere is van 10.00 tot 17.00 uur de Historische Markt. Er zijn demonstraties van oude ambachten en kramen met uit eenlopende verkoopwaar. De deelnemers aan de markt zijn verkleed als monnik, zwerver en omroeper. Ook zijn mensen in Walchers kostuum gekleed. In de Lutherse kerk aan de Zuidsingel in Middelburg houdt Bas de Vroome vanaf 20.00 uur een concert op het historische Duyschot/Müller-orgel. Hij speelt werken van Sweelinck, Van Noordt, Distier en Stanley. Entree is 8 euro. In de Langstraat in Zoutelande is van 10.00 tot 21.00 uur een toeristenmarkt met tal van kraampjes. Streekmarkt Goes Op de Grote Markt, het Kerk plein en de Vlasmarkt in Goes is zaterdag 7 juli een Streekpro- ductenmarkt van 10.00-17.00 uur. Er zijn nostalgische optre dens en demonstraties van oude ambachten. Braderie Heinkenszand In de Dorpsstraat, de Kerklaan en, voor het eerst dit jaar, de Stationsweg in Heinkenszand is zaterdag 7 juli van 9.30 - 17.00 uur de langste braderie van Zeeland. Er zijn circa 200 deelnemers met een kleurrijk aanbod aan verkoopwaar, de monstraties, muziek, een groot springkussen en een vrijmarkt. Activiteiten voor deze weekagenda kunt u mailen naar: red.faam@ whm.wegener.nl o.v.v.: Week agenda De Faam een proefabonnement: 010 weken voor 25,- Het proefabonnement eindigt automatisch. (PiOsp) een doorlopend abonnement: O Ik lees de eerste 2 weken gratis de krant. Daarna loopt mijn abonnement gewoon door (NA14) Ik betaal automatisch per: O Kwartaal 77,65 O Halfjaar 151,- Voorletters: Voornaam: Tussenvoegsel: Achternaam: Om Ov Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon: Telefoon mobiel: (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: Geboortedatum: Ingangsdatum: Ozsm O anders: Ik verleen eenmalig tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven. Rekeningnummer: Handtekening: n PZC, Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 54.050 5004 VB Tilburg - (een postzegel is niet nodig) Deze aanbieding is geldig tot en met 31 augustus 2012. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon en op de website van de krant treft u nadere informatie aan. De jaarlijkse visserijdag in Arnemuiden, afgelopen zaterdag, was weer bijzonder gezellig en druk. Alles draaide om de visserij en dat kwam tot uiting in de hapjes, optredens, marktkramen en musea. foto: kees marijs

de Faam | 2012 | | pagina 12