City Of Dance presenteert Anthem 2012 editie Grote aalia meloenen 500 gr roentehal VOS Wild^er|ikken 1 kg Jonge geschrapte W bouw timmer onderhoud www.vosbouwen.nl City of Dance bruist van muziek, dans, kunst en theater Excursie naar Middelplaten Winnaars van een startbewijs voor Kustloop i st ^—w.25 Actueel: - Wilde perziken "Heerlijk zoet van smaak" - Er zijn weer volop heerlijke meloenen 0118-612229 www-groentehal-middelbürg-nl 0118-767279 Binnenkort verbouwen? 06-22667206 info@vosbouwen.nl Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 27 juni 2012 De Faam pagina 5 Het historisch centrum van Middelburg bruist op zaterdag 21 juli van muziek, dans, kunst en straattheater tijdens City of Dance. Met maar liefst 75 live-acts en DJ's op di verse podia verdeeld over de hele binnenstad vervelen de bezoekers zich geen minuut. Tara De Vriend Middelburg Het free festival in de stad is verdeeld over de Markt met het Mixture of Muziek podium en de Creative Garden op het Plein 1940 met veel bijzondere workshops waar het publiek bij betrokken wordt. Op de Mark wordt door de festivalbezoekers een reuze bamboepiramide gebouwd. Eerst bouwen ze bij voorbeeld driehoeken, vierkan ten of sterren die vervolgens aan elkaar gestikt worden tot een complexe draadconstructie. Op het Plein 1940 is de dans wedstrijd City of Dance Battle met een vakkundige jury uit de Nederlandse dansscène. De stijlen waar men zich kan opge ven zijn Hiphop Streetdance en Breakdance. Deelname is vanaf elf jaar. Bij inschrijving kan men kiezen voor solo, duo of in teamverband. Er is maar liefst 1000 euro aan prijzengeld te verdienen. Verder zijn er ook workshops en optredens van diverse dansgroepen in diverse stijlen. Inschrijven hiervoor kan via www.moves.nl. Verder kan iedereen in een eigen fantasie wereld stappen met De Tover- tekening. En in de bijzondere tent van Fabrique Plastique van allerlei soorten plastic een uniek kledingsstuk ontwerpen, maken en showen op een mini rode loper. Theater, stelten, muziek, vuur,, dans, beeldende kunst verstilt of in beweging. Het publiek kan onder andere de Ironwings bewonderen, deze mobiele kunstwerken zijn voor een deel gemaakt van gerecyclede materialen. Met grote wielen en vleugels zijn de nieuwe ridders van de draken- orde verrezen. Met hun bizarre voertuigen nemen zij voor één dag bezit van de stad. Om 16.00 uur begint de City Party op het Hof van Tange. Het grootste podium is een verzamelplek voor de bekendste namen uit de binnen en buiten landse muziekscene. Met The Partysquad, Shermanology, Flexican, Sef, D-Rashid en nog vele anderen. Verder is er een Hard dance Casino Club, een laid back area: We all love Reggae en een Disco container voor de 80's en 90's fans. Meer informatie over alle artiesten is De City of Dance in Middelburg heeft op zaterdag 21 juli voor elk wat wils en voor alle leeftijden. FOTO: IZAAK VERKESTE te vinden op de website, bij ar tist overview. Kaarten winnen City of Dance volgen kan via de website, Facebook en Twit ter. Ook heeft City of Dance dit jaar een eigen App. En door de foto van City of Dance te delen op Facebook maak je automa tisch kans op 2 x 2 tickets voor de City Party op Hof van Tan- ge. Vind de City of Dance 2012 pagina, klik op 'like' en deel de winactie. City of Dance tune Nadat in voorgaande jaren artiesten als Chuckie de the- mesong van City Of Dance op zich namen, is het dit jaar de eer aan Biggie. Samen met zanger Elton Jo nathan Kroon heeft hij een monsterhit opgenomen, die door veel bekende dj's wordt gedraaid en ónder andere op radio 538 vaak voorbij komt. De tune is te downloaden via de website. Hier staan ook het complete programma en alle nieuwtjes. 1 www.danceparademid- delburg.nl WÊÊÊBÊÊÊÊÊÊBB^BÊÊ Veere Natuurmonumenten houdt zaterdag 30 juni een wandel excursie door natuurgebied De Middelplaten in het Veer- se Meer. Deze onbewoonde eilanden bestaan voor drie kwart uit grasland. De Haf- linger pony's die hier grazen zorgen voor een gevarieerde plantengroei. De excur sie begint om 14.00 uur bij het infopaneel van Natuur monumenten aan de Mui- denweg in Wolphaartsdijk. Rond 16.00 uur is iedereen daar weer terug. Meedoen kost 7 euro, kinderen 2 euro en leden 4 euro. Aanmelden via: 0113-644044 Vrouwenpolder Heel veel lezers grepen nét naast een startbewijs voor de Kustloop Vrouwenpol der. De Faam heeft echter nog beslag kunnen leggen op maar liefst tien startbe wijzen voor de zesde editie van deze prachtige loop. De winnaars krijgen begin juli bericht hierover. Dit zijn: Chantal Koole uit Zoute- lande; Veerle Vermaire uit Oost-Souburg; Jeroen de Nood en Bart Pouwer uit Middelburg; Jakobsen, P. Beekman en Nathalie Baas uit Vlissingen; Margreet Griep uit Brouwenpolder; Brigitte Nieuwenhuis uit Heinkenszand en Niek van Belzen uit Arnemuiden. S, -o.a. water, galia en cantaloupe i ^panjaardstraat 18 Langeviele groentehal@live.nl Aanbiedingen geldig van wo 27-06 t/m-di 03-07 Voor meer informatie kijkt u op onze nieuwe website Wij staan klaar voor uw aanbouw en verbouwingen van uw woning, bedrijfspand of vakantiewoning. Bel voor meer informatie naar: of mail naar: Tel. 0118-475958 - Mob. 06-22667206 www.vosbouwen.nl timmer onderhoud Iceberg Bikkembergs Love Moschino 'Frankie Morello Jacob Cohën Aeronautica Militare Blauer i Emporio Armani, 1 Armani Jeans Rock Revival 7 For All Mankind Hydrogen

de Faam | 2012 | | pagina 7