Wasmachine kapot? Positiekleding, Lego fair in Vlissingen Zomermarkt in Ter Reede Mixtoernooi korfbal Atlas Verbandkamer Schelde open Nieuwe kade Ovet geopend Het Witte Huis Workshop Bingo Als een varken kon kiezen, kocht hij zijn vlees bij slagerij Brouwer Varkens afkomstig van een Walcherse boerderij (op stro en met liefde afgemest). Bel (0118) 572427 www.aangeenbrugelectro.nl www.datrepareerikzelfwel.nl Kids - Station^* Leuke Kinder Havaianas Juli en augustus iedere Zondag open! van de Ree Brilmode Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 27 juni 2012 De Faam pagina 4 Kort Vlissingen Blokje bij Blokje, dé Lego ex perience van Walcheren, houdt woensdag 4 juli van 11.00 tot 18.00 uur een Lego Fair aan de Verlengde Bonedijkestraat 279 te Vlissingen. Er zijn on der andere demonstraties van mindstorm/technisch Lego en ook is er een museum met veel (oudere) Legomodellen. Bur gemeester Roep onthuld die dag weer een nieuw Vlissings gebouw en kinderen kunnen op een unieke kleedjesmarkt de eigen Lego verkopen, ruilen of tentoonstellen. De Fair is ter ere van het tweejarig bestaan van Blokje bij Blokje. Vlissingen Werkt voor Ouderen houdt vandaag (27 juni) in en om de locatie Ter Reede een Zomermarkt. Even als vorig jaar geeft de Zeeuwse Ringrijders Vereniging een demonstratie ringrijden. Circa twintig deel nemers in streekdracht voeren strijd om de wisselbokaal van Werkt voor Ouderen. Ook is er een markt met veertig kramen met sieraden, keramiek, ca deaus, boeken en andere arti kelen. Ook staan er kramen van de Wereldwinkel en Stichting Vlissings Nieuws A.L.S. De opbrengst van de lo terij gaat naar het Elderly Home in Sri Lanka, een bejaardente huis dat werd getroffen door de tsunami van 2004. In De Bras serie zijn hapjes en drankjes te koop en er is een frietkraam, een tap, haringkar, ijs en oliebollen. De markt is van 10.00 tot 16.00 uur en gratis toegankelijk. Ritthem De korfbalvereniging Atlas houdt zaterdag 30 juni weer haar jaarlijkse mixtoernooi op het sportcomplex in Ritthem. Teams bestaan uit korfballers en niet-korfballers die samen in een team spelen, wat een unieke combinatie is en voor veel spelplezier zorgt. Na de dag vol sportieve activiteiten wordt de dag afgesloten met een bar becue een live optreden van een zangeres. Vlissingen Dit seizoen is de Verbandkamer op het Scheldeterrein in Vlis singen op zaterdag, van juli tot september, van 13.00 tot 16.00 uur open. In het filmzaaltje zijn films van De Schelde te zien en in de tentoonstellingsruimten is een presentatie over de kranen van De Schelde. De Verbandka mer is het gebouw direct achter het zilverkleurige poortgebouw van Damen Shipyards aan het eind van de Van Dishoeck- straat. De ingang is aan de kant van het stadspark, het pleintje direct achter het gebouw. De rondleidingen met een gids du ren 45 minuten en bezoekers rijden over het terrein in het voormalige Schelde bedrijfs electrowagentje de Spijkstaal. Kosten: 5 euro. Een keer per maand is er een rit met de DAF truck,-zo ook komende zaterdag (30 juni). De rit is dan anderhalf uur over het voormalige Schel deterrein. Er zijn twee stops met uitstap in de Machinefabriek en de Timmerfabriek. Deze rit be gint om 11.00 uur. Aanmelden via; mkool@zeelandnet.nl Vlissingen De nieuwe kade van Ovet in de Kaloothaven in Vlissingen- Oost is donderdag 21 juni offici eel geopend. Met het in gebruik nemen van deze kade vergroot Ovet zijn op- en overslagcapaci teit in Vlissingen-Oost en wordt de positie van de Zeeuwse ha ven als buikhaven versterkt. Daarmee beschikt Ovet nu over een diepzeekade van 650 meter lengte en daarnaast een zeekade die 310 meter lang is. Bovendien heeft de diepzeekade een scheepsdiepgang van 16,5 meter en is hij geschikt te ma ken voor een diepgang tot 17,5 meter. De nieuwe kade van Ovet levert lien nieuwe arbeids plaatsen in de Zeeuwse havens op en vervangt de vroegere bin- nenvaartkade van 400 meter, die vanwege beperkte diepgang niet meer voldeed. Vlissingen Open dag door Het Witte Huis van Emergis in Vlissingen op woensdag 27 juni. Er zijn rond leidingen, informatiestands, fo totentoonstellingen en live mu ziek. Het is van 13.00 tot 17.00 uur aan de Hendrikstraat 10. Vlissingen Bibliotheek Vlissingen geeft op donderdag 28 juni een workshop E-readers. Het is van 14.00 tot 16.00 uur en deelname is gratis. Tijdens de workshop krijgen deelnemers voorlichting over het e-book en e-readers. Daarna kunnen ze aan de slag met diverse typen e-readers om zo de voor- en nadelen te ontdekken. Er is een kaartverkoop want het aantal plaatsen is beperkt. Aanmelden: 0118-422100. Oost-Souburg Deelnemen aan een gezellige bingo met diverse prijzen kan op donderdag 28 juni om 14.00 uur. Het is in Woonzorgcen trum Nieuw Bachtenpoorte. Deelname is 3,50 euro inclusief koffie of thee. De boer brengt met eigen vervoer de varkens weg. Geen stress tijdens vervoer. Vakkundig geslacht en klaargemaakt. U proeft het verschil. Helaas, een varken kan niet kiezen, uwelü! Wij hebben een ruim aanbod barbecueproducten. Wij leveren ook speenvarkens incl. barbecue vw*~ NIEUW in MIDDELBURG® tJ: 4 Hippe kinderschoenen accessoires Slagerij Brouwer Dam 79, Middelburg, 0118-612289 Herenstraat 5 www.kids-station.nl Dit seizoen is de Verbandkamer op het Scheldeterrein in Vlissingen op zaterdag van juli tot september van 13.00 tot 16.00 uur open. Een gids verzorgt een tour van 45 minuten. FOTO: F KIK 6 TBBfté fkmon wees St. Jacobsstr. 25/27+18 Vlissingen skids.nl kickitfootwear.nl xraystreetfashion.nl 3 toffe shops in de mooiste straat van Vlissingen. Mode en schoenen voor hem, haar kids. 3 x goed! Korte Geere II Middelburg 0118615860 info@vandereebrilmode.nl www.vandereebrilmode.nl

de Faam | 2012 | | pagina 6